Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse C - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen

Er zijn nog geen uitslagen.

Programma 23 sep 2017

Lekkerkerk-Dilettant
Schoonhoven-Kethel Spaland
Zwarte Pijl-Leonidas
HBSS-FC Perkouw
VVOR-Spirit
Zestienhoven-DVO'32
Excelsior R-Bolnes
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Bolnes0000000
2DVO'320000000
3Dilettant0000000
4Excelsior R0000000
5FC Perkouw0000000
6HBSS0000000
7Kethel Spaland0000000
8Lekkerkerk0000000
9Leonidas0000000
10Schoonhoven0000000
11Spirit0000000
12VVOR0000000
13Zestienhoven0000000
14Zwarte Pijl0000000

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Bolnes0000000
2DVO'320000000
3Dilettant0000000
4Excelsior R0000000
5FC Perkouw0000000
6HBSS0000000
7Kethel Spaland0000000
8Lekkerkerk0000000
9Leonidas0000000
10Schoonhoven0000000
11Spirit0000000
12VVOR0000000
13Zestienhoven0000000
14Zwarte Pijl0000000
GWGLVPDPVDPT
1Bolnes0000000
2DVO'320000000
3Dilettant0000000
4Excelsior R0000000
5FC Perkouw0000000
6HBSS0000000
7Kethel Spaland0000000
8Lekkerkerk0000000
9Leonidas0000000
10Schoonhoven0000000
11Spirit0000000
12VVOR0000000
13Zestienhoven0000000
14Zwarte Pijl0000000
GWGLVPDPVDPT
1Bolnes0000000
2DVO'320000000
3Dilettant0000000
4Excelsior R0000000
5FC Perkouw0000000
6HBSS0000000
7Kethel Spaland0000000
8Lekkerkerk0000000
9Leonidas0000000
10Schoonhoven0000000
11Spirit0000000
12VVOR0000000
13Zestienhoven0000000
14Zwarte Pijl0000000

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Bolnes
2Dilettant
3DVO'32
4Excelsior R
5FC Perkouw
6HBSS
7Kethel Spaland
8Lekkerkerk
9Leonidas
10Schoonhoven
11Spirit
12VVOR
13Zestienhoven
14Zwarte Pijl

Seizoensprogramma

23-09-2017

Lekkerkerk-Dilettant
Schoonhoven-Kethel Spaland
Zwarte Pijl-Leonidas
HBSS-FC Perkouw
VVOR-Spirit
Zestienhoven-DVO'32
Excelsior R-Bolnes