Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

4e klasse E - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 13 mei 2017

ONI3-4TSVV Merlijn
Schelluinen1-1DFC
Oosterhout1-3Good Luck
SV Noordeloos1-4Peursum
Willem II1-0Dubbeldam

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Willem II221624506533
2DFC221345435333
3Good Luck221336425739
4Schelluinen221138365137
5ONI221048344045
6Groot-Ammers22886324334
7TSVV Merlijn229310303839
8Dubbeldam22787294037
9Peursum228410283644
10GSC/ODS224612182845
11SV Noordeloos223613152959
12Oosterhout223316122661

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Willem II111001304417
2ONI11632212013
3TSVV Merlijn11623202114
4Schelluinen11614192317
5DFC11605181921
6Good Luck11524172824
7Dubbeldam11362152320
8Groot-Ammers11344132118
9Peursum11326111930
10GSC/ODS11317101729
11SV Noordeloos1114671627
12Oosterhout1111941132
GWGLVPDPVDPT
1Good Luck11812252915
2DFC1073024308
3Willem II10523171915
4Peursum11524171714
5Groot-Ammers10442162016
6Schelluinen10424142418
7Dubbeldam10424141513
8ONI10415132030
9TSVV Merlijn11317101725
10GSC/ODS1015481014
11SV Noordeloos1122781332
12Oosterhout1021771125
GWGLVPDPVDPT
1Schelluinen1100342
2Groot-Ammers1100320
3Willem II1100321
4DFC1010144
5Oosterhout1010144
6Good Luck0000000
7Peursum0000000
8SV Noordeloos0000000
9TSVV Merlijn0000000
10GSC/ODS1001012
11Dubbeldam1001024
12ONI1001002

Uitslagenmatrix

  123456789101112
1DFC3 - 11 - 32 - 13 - 07 - 13 - 12 - 02 - 66 - 01 - 00 - 0
2Dubbeldam0 - 10 - 13 - 31 - 11 - 12 - 03 - 02 - 23 - 11 - 01 - 5
3Good Luck1 - 34 - 46 - 22 - 33 - 16 - 33 - 12 - 54 - 02 - 12 - 4
4Groot-Ammers1 - 12 - 22 - 41 - 13 - 36 - 00 - 20 - 32 - 21 - 13 - 0
5GSC/ODS3 - 20 - 30 - 10 - 31 - 23 - 30 - 01 - 10 - 13 - 13 - 6
6ONI1 - 03 - 11 - 00 - 21 - 03 - 20 - 34 - 04 - 23 - 41 - 1
7Oosterhout4 - 40 - 01 - 30 - 32 - 32 - 01 - 31 - 01 - 40 - 20 - 4
8Peursum0 - 21 - 31 - 11 - 24 - 21 - 12 - 10 - 32 - 23 - 00 - 3
9Schelluinen1 - 14 - 20 - 11 - 22 - 16 - 32 - 14 - 04 - 01 - 30 - 2
10SV Noordeloos2 - 41 - 43 - 30 - 01 - 12 - 34 - 01 - 41 - 40 - 01 - 3
11TSVV Merlijn3 - 43 - 32 - 01 - 43 - 13 - 11 - 30 - 34 - 02 - 03 - 1
12Willem II4 - 11 - 01 - 51 - 02 - 11 - 33 - 010 - 54 - 25 - 14 - 1

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.