Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

5e klasse D - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 07 mei 2017

* = gestaakt
RKKSV2-0Ophemert
* Hedel1-1DSS'14
Jan van Arckel2-2Buren
Heerewaarden2-0RKVSC
Maaskantse Boys1-1OSC'45
SCZ0-4Wadenoijen

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1RKKSV221624504517
2OSC'45221273435823
3Buren221345436738
4SCZ2210210324147
5Wadenoijen22868303326
6RKVSC229310303536
7Maaskantse Boys22859293031
8Jan van Arckel22859293138
9Heerewaarden228410284053
10Hedel21669243042
11Ophemert225215172556
12DSS'14212613121745

Periode

GWGLVPDPVDPT
1RKKSV880024193
2Buren8521172811
3Hedel843115159
4OSC'45842214229
5SCZ8413132016
6Ophemert8323111115
7RKVSC830591416
8Maaskantse Boys82339913
9Jan van Arckel82339915
10DSS'14813461121
11Heerewaarden81164926
12Wadenoijen80262316
GWGLVPDPVDPT
1OSC'45752017196
2Buren7412132016
3Heerewaarden7412131614
4RKKSV740312128
5Wadenoijen732211136
6Maaskantse Boys731310128
7SCZ7313101114
8Jan van Arckel730491011
9Hedel72329810
10RKVSC72238813
11DSS'1471154414
12Ophemert71063922
GWGLVPDPVDPT
1Wadenoijen752017174
2RKKSV742114146
3Buren7412131911
4RKVSC741213137
5OSC'45733112178
6Heerewaarden7322111513
7Jan van Arckel7322111212
8Maaskantse Boys731310910
9SCZ730491017
10Ophemert71063519
11DSS'1460242210
12Hedel60060723

Uitslagenmatrix

  123456789101112
1Buren3 - 15 - 18 - 03 - 06 - 24 - 20 - 20 - 22 - 15 - 25 - 0
2DSS'142 - 20 - 02 - 22 - 01 - 10 - 10 - 30 - 30 - 11 - 11 - 0
3Hedel1 - 32 - 61 - 33 - 03 - 22 - 22 - 13 - 23 - 20 - 0
4Heerewaarden5 - 13 - 12 - 12 - 22 - 15 - 20 - 20 - 22 - 02 - 11 - 1
5Jan van Arckel2 - 24 - 10 - 03 - 12 - 00 - 02 - 01 - 32 - 10 - 11 - 2
6Maaskantse Boys2 - 22 - 02 - 01 - 01 - 15 - 01 - 12 - 01 - 22 - 41 - 0
7Ophemert1 - 52 - 11 - 14 - 21 - 30 - 21 - 51 - 30 - 32 - 31 - 3
8OSC'453 - 37 - 22 - 23 - 06 - 12 - 04 - 11 - 10 - 15 - 03 - 3
9RKKSV0 - 23 - 02 - 15 - 13 - 01 - 02 - 01 - 23 - 03 - 22 - 1
10RKVSC4 - 25 - 23 - 01 - 12 - 31 - 20 - 10 - 41 - 13 - 12 - 1
11SCZ3 - 42 - 04 - 25 - 32 - 12 - 22 - 01 - 00 - 23 - 00 - 4
12Wadenoijen2 - 00 - 00 - 25 - 04 - 01 - 00 - 21 - 10 - 22 - 23 - 0

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.