Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

5e klasse D - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 19 mrt 2017

OSC'453-3Wadenoijen
Heerewaarden2-1SCZ
RKVSC1-1RKKSV
Hedel1-3Jan van Arckel
Buren6-2Maaskantse Boys

Programma 26 mrt 2017

SCZ-Hedel
Ophemert-OSC'45
Jan van Arckel-RKVSC
Maaskantse Boys-DSS'14
Wadenoijen-Buren
RKKSV-Heerewaarden
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1RKKSV171313403413
2OSC'45171052354618
3Buren171034335431
4SCZ17827263433
5Hedel17665242524
6Maaskantse Boys17647222427
7Jan van Arckel17638212329
8RKVSC16628202428
9Heerewaarden17629202742
10Wadenoijen16358141723
11Ophemert164210142040
12DSS'1416259111535

Periode

GWGLVPDPVDPT
1RKKSV880024193
2Buren8521172811
3Hedel843115159
4OSC'45842214229
5SCZ8413132016
6Ophemert8323111115
7RKVSC830591416
8Maaskantse Boys82339913
9Jan van Arckel82339915
10DSS'14813461121
11Heerewaarden81164926
12Wadenoijen80262316
GWGLVPDPVDPT
1OSC'45752017196
2Buren7412132016
3Heerewaarden7412131614
4RKKSV740312128
5Wadenoijen631210114
6Maaskantse Boys731310128
7SCZ7313101114
8Jan van Arckel730491011
9Hedel72329810
10RKVSC62137611
11DSS'1471154414
12Ophemert71063922
GWGLVPDPVDPT
1RKVSC2110441
2OSC'452110453
3RKKSV2110432
4Buren2101364
5Jan van Arckel2101343
6SCZ2101333
7Heerewaarden2101322
8Maaskantse Boys2101336
9Wadenoijen2020233
10DSS'141010100
11Ophemert1001003
12Hedel2002025

Uitslagenmatrix

  123456789101112
1Buren3 - 18 - 03 - 06 - 20 - 20 - 22 - 15 - 25 - 0
2DSS'142 - 20 - 02 - 01 - 10 - 30 - 11 - 11 - 0
3Hedel1 - 31 - 33 - 03 - 22 - 22 - 13 - 23 - 20 - 0
4Heerewaarden5 - 13 - 12 - 12 - 15 - 20 - 20 - 22 - 11 - 1
5Jan van Arckel4 - 10 - 03 - 12 - 00 - 01 - 30 - 11 - 2
6Maaskantse Boys2 - 22 - 01 - 01 - 15 - 02 - 02 - 41 - 0
7Ophemert1 - 52 - 11 - 14 - 21 - 31 - 30 - 32 - 3
8OSC'453 - 37 - 22 - 23 - 06 - 12 - 04 - 10 - 13 - 3
9RKKSV3 - 02 - 13 - 01 - 01 - 23 - 03 - 22 - 1
10RKVSC4 - 25 - 21 - 12 - 31 - 20 - 10 - 41 - 12 - 1
11SCZ3 - 45 - 32 - 12 - 22 - 01 - 00 - 23 - 0
12Wadenoijen0 - 00 - 25 - 00 - 21 - 10 - 23 - 0

Seizoensprogramma

26-03-2017

SCZ-Hedel
Ophemert-OSC'45
Jan van Arckel-RKVSC
Maaskantse Boys-DSS'14
Wadenoijen-Buren
RKKSV-Heerewaarden

02-04-2017

OSC'45-SCZ
DSS'14-RKKSV
Heerewaarden-Jan van Arckel
RKVSC-Hedel
Wadenoijen-Maaskantse Boys
Buren-Ophemert

09-04-2017

Hedel-Heerewaarden
SCZ-DSS'14
Ophemert-Wadenoijen
Jan van Arckel-OSC'45
Maaskantse Boys-RKVSC
RKKSV-Buren

30-04-2017

Wadenoijen-Jan van Arckel
Buren-Hedel
OSC'45-RKKSV
Ophemert-Maaskantse Boys
DSS'14-Heerewaarden
RKVSC-SCZ

07-05-2017

RKKSV-Ophemert
Hedel-DSS'14
SCZ-Wadenoijen
Heerewaarden-RKVSC
Jan van Arckel-Buren
Maaskantse Boys-OSC'45