Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

5e klasse D - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 23 apr 2017

Wadenoijen2-2RKVSC
DSS'140-1Ophemert

Programma 30 apr 2017

Wadenoijen-Jan van Arckel
DSS'14-Heerewaarden
Buren-Hedel
Ophemert-Maaskantse Boys
OSC'45-RKKSV
RKVSC-SCZ
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1RKKSV201514464216
2OSC'45201253415621
3Buren201235396035
4SCZ201028324040
5Jan van Arckel20848282932
6RKVSC20839273233
7Maaskantse Boys20749252730
8Wadenoijen20668242526
9Hedel20668242937
10Heerewaarden207310243651
11Ophemert205213172552
12DSS'14202513111543

Periode

GWGLVPDPVDPT
1RKKSV880024193
2Buren8521172811
3Hedel843115159
4OSC'45842214229
5SCZ8413132016
6Ophemert8323111115
7RKVSC830591416
8Maaskantse Boys82339913
9Jan van Arckel82339915
10DSS'14813461121
11Heerewaarden81164926
12Wadenoijen80262316
GWGLVPDPVDPT
1OSC'45752017196
2Buren7412132016
3Heerewaarden7412131614
4RKKSV740312128
5Wadenoijen732211136
6Maaskantse Boys731310128
7SCZ7313101114
8Jan van Arckel730491011
9Hedel72329810
10RKVSC72238813
11DSS'1471154414
12Ophemert71063922
GWGLVPDPVDPT
1Wadenoijen53201194
2OSC'45531110156
3RKKSV531110115
4RKVSC531110104
5Jan van Arckel531110106
6Buren53029128
7SCZ53029910
8Heerewaarden521271111
9Maaskantse Boys5203669
10Ophemert51043515
11DSS'145014108
12Hedel50050618

Uitslagenmatrix

  123456789101112
1Buren3 - 18 - 03 - 06 - 24 - 20 - 20 - 22 - 15 - 25 - 0
2DSS'142 - 20 - 02 - 01 - 10 - 10 - 30 - 30 - 11 - 11 - 0
3Hedel1 - 32 - 61 - 33 - 03 - 22 - 22 - 13 - 23 - 20 - 0
4Heerewaarden5 - 13 - 12 - 12 - 22 - 15 - 20 - 20 - 22 - 11 - 1
5Jan van Arckel4 - 10 - 03 - 12 - 00 - 02 - 01 - 32 - 10 - 11 - 2
6Maaskantse Boys2 - 22 - 02 - 01 - 01 - 15 - 02 - 01 - 22 - 41 - 0
7Ophemert1 - 52 - 11 - 14 - 21 - 31 - 51 - 30 - 32 - 31 - 3
8OSC'453 - 37 - 22 - 23 - 06 - 12 - 04 - 10 - 15 - 03 - 3
9RKKSV0 - 23 - 02 - 15 - 13 - 01 - 01 - 23 - 03 - 22 - 1
10RKVSC4 - 25 - 23 - 01 - 12 - 31 - 20 - 10 - 41 - 12 - 1
11SCZ3 - 42 - 04 - 25 - 32 - 12 - 22 - 01 - 00 - 23 - 0
12Wadenoijen2 - 00 - 00 - 25 - 01 - 00 - 21 - 10 - 22 - 23 - 0

Seizoensprogramma

30-04-2017

Buren-Hedel
DSS'14-Heerewaarden
Ophemert-Maaskantse Boys
RKVSC-SCZ
OSC'45-RKKSV
Wadenoijen-Jan van Arckel

07-05-2017

Jan van Arckel-Buren
Hedel-DSS'14
Maaskantse Boys-OSC'45
RKKSV-Ophemert
SCZ-Wadenoijen
Heerewaarden-RKVSC