ASH

Adres: Sportpark A.S.H., Korfgraaf 3, 4174 GL, Hellouw
Contact: 0418-581531
Thuiswedstrijden: 14.30
3e klasse D - Zuid 1 | ASH - NOAD'32
2 - 1 | 13/02/2016
13/02/2016 - 19:43

Kostbare 2-1 winst voor ASH

HELLOUW – ASH behaalde zaterdag thuis tegen NOAD’32 een kostbare 2-1 overwinning. Na een 0-1 achterstand door een kopbal van Stefan van Herwijnen scoorde ASH kort voor rust tweemaal binnen anderhalve minuut. Remon Steenbruggen en Arjan van der Meijden zetten de thuisclub toen snel op een 2-1 voorsprong, die ASH in een weinig opwindende tweede helft solide vasthield. Daarmee kwam ASH in de spannende derde klasse D met zestien punten weer net boven de directe degradatiestreep.

Voor zowel ASH als NOAD’32 was het zaterdag in Hellouw de eerste competitiematch na de winterpauze. Aan het matige voetbal was dat ook goed te...> lees verder

Artikel delen
TwitterFacebookGoogle+
Afdrukken

Uitslagen 13-02-2016

Woudrichem-GVV'635-2
Willem II-Sleeuwijk0-5
SSC'55-BLC2-2
Zuilichem-SV Capelle0-2
DIA-SVW0-3
Sparta'30-NEO'250-2
ASH-NOAD'322-1

Programma 20-02-2016> seizoensprogramma

SV Capelle-ASH
NOAD'32-SSC'55
Sleeuwijk-Zuilichem
BLC-Sparta'30
Willem II-Woudrichem
NEO'25-SVW
GVV'63-DIA

Standen

1. BLC15843283821
2. Zuilichem15834272416
3. Woudrichem13823263819
4. DIA15816251929
5. NOAD'3214806243223
6. Sleeuwijk16736243528
7. SVW15654233522
8. SV Capelle15555202427
9. NEO'2515537182227
10. Sparta'3014455171719
11. SSC'5515456172136
12. ASH14446161522
13. Willem II14428141727
14. GVV'6314121151738

Periode

1. Woudrichem8611192510
2. NOAD'328602182213
3. BLC8512162311
4. Sleeuwijk850315159
5. DIA8503151419
6. Zuilichem8332121110
7. SVW8323111712
8. Sparta'30824210810
9. ASH82339811
10. SSC'55823391419
11. Willem II82248914
12. SV Capelle813461019
13. GVV'63811641223
14. NEO'2580353917
1. Zuilichem750215136
2. NEO'257502151310
3. SV Capelle742114148
4. SVW7331121810
5. BLC7331121510
6. DIA731310510
7. Sleeuwijk823392019
8. SSC'5572238717
9. Woudrichem52127139
10. Sparta'306213799
11. ASH62137711
12. NOAD'32620461010
13. Willem II62046813
14. GVV'6360151515
1. ASH0000000
2. BLC0000000
3. DIA0000000
4. GVV'630000000
5. NEO'250000000
6. NOAD'320000000
7. SSC'550000000
8. SV Capelle0000000
9. SVW0000000
10. Sleeuwijk0000000
11. Sparta'300000000
12. Willem II0000000
13. Woudrichem0000000
14. Zuilichem0000000

Uitslagenmatrix

1234567891011121314
1. ASH2 - 01 - 11 - 22 - 10 - 03 - 10 - 01 - 4
2. BLC0 - 03 - 03 - 22 - 03 - 34 - 31 - 22 - 1
3. DIA1 - 83 - 22 - 10 - 02 - 03 - 10 - 32 - 1
4. GVV'632 - 30 - 30 - 13 - 11 - 31 - 50 - 3
5. NEO'251 - 22 - 13 - 11 - 12 - 21 - 1
6. NOAD'322 - 13 - 04 - 13 - 01 - 24 - 3
7. Sleeuwijk2 - 01 - 13 - 21 - 41 - 25 - 44 - 11 - 2
8. Sparta'301 - 20 - 40 - 20 - 26 - 11 - 11 - 0
9. SSC'552 - 23 - 21 - 52 - 11 - 12 - 10 - 2
10. SV Capelle0 - 04 - 12 - 11 - 12 - 21 - 12 - 2
11. SVW5 - 12 - 34 - 01 - 23 - 35 - 02 - 12 - 3
12. Willem II3 - 20 - 11 - 00 - 51 - 12 - 01 - 2
13. Woudrichem5 - 23 - 24 - 11 - 25 - 12 - 23 - 0
14. Zuilichem3 - 12 - 12 - 00 - 12 - 10 - 10 - 22 - 2

Seizoens programma

20-02-2016

SV Capelle-ASH
NOAD'32-SSC'55
Sleeuwijk-Zuilichem
BLC-Sparta'30
Willem II-Woudrichem
NEO'25-SVW
GVV'63-DIA

05-03-2016

Sparta'30-SV Capelle
ASH-BLC
Zuilichem-Willem II
DIA-NOAD'32
Woudrichem-Sleeuwijk
SSC'55-NEO'25
SVW-GVV'63

12-03-2016

NEO'25-Woudrichem
Zuilichem-Sparta'30
SV Capelle-DIA
NOAD'32-SVW
Sleeuwijk-SSC'55
BLC-GVV'63
Willem II-ASH

19-03-2016

SVW-BLC
GVV'63-NOAD'32
Sparta'30-Willem II
ASH-Sleeuwijk
DIA-NEO'25
Woudrichem-Zuilichem
SSC'55-SV Capelle

02-04-2016

NEO'25-ASH
Zuilichem-SVW
SV Capelle-GVV'63
NOAD'32-BLC
Sleeuwijk-DIA
Woudrichem-Sparta'30
Willem II-SSC'55

09-04-2016

SVW-Woudrichem
GVV'63-NEO'25
ASH-Zuilichem
DIA-Willem II
BLC-SV Capelle
NOAD'32-Sleeuwijk
SSC'55-Sparta'30

23-04-2016

Woudrichem-DIA
SSC'55-ASH
Willem II-SVW
NEO'25-SV Capelle
Sparta'30-NOAD'32
Zuilichem-GVV'63
Sleeuwijk-BLC

30-04-2016

NOAD'32-Woudrichem
SVW-Sparta'30
GVV'63-SSC'55
NEO'25-Sleeuwijk
SV Capelle-Willem II
DIA-ASH
BLC-Zuilichem

07-05-2016

BLC-Willem II
NOAD'32-NEO'25
SSC'55-Woudrichem
SVW-SV Capelle
GVV'63-Sleeuwijk
ASH-Sparta'30
DIA-Zuilichem

14-05-2016

Sleeuwijk-SVW
Woudrichem-ASH
Willem II-GVV'63
Sparta'30-DIA
NEO'25-BLC
Zuilichem-SSC'55
SV Capelle-NOAD'32
--> -->