Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Bekeruitslagen 16 en 17 september

16 sep 2017, 07.07NieuwsUpdate

REGIO - Het toernooi om de districtsbeker is in het weekend van 2 en 3 september van start gegaan.

Voor de clubs in het Regio-Voetbal-gebied ziet het programma er als volgt uit (wedstrijden waar zondagclubs bij betrokken zijn, beginnen op zaterdag om 17:00 uur):

Zaterdag 16 september

ALBLASSERWAARD
CVV Zwervers - Nieuw-Lekkerland: 0-0
De Zwerver - ASWH 2: 3-1
Streefkerk - Sliedrecht 2: 3-1
VVAC - GSC/ODS: 3-0
SC Emma - Groot-Ammers: 2-2
Ameide - Buren: 6-0
Lekvogels - GVV: 4-3
HSSC'61 - MEC'07: 3-1
SV Meerkerk - PVC: 2-2
ASV Arkel - NOAD'32: 2-1
DSS'14 - Schelluinen: 0-9
SV Noordeloos - OMC: 3-2
Be Ready - Peursum: 2-1
Noordhoek - De Alblas: 2-4
Hardinxveld - Sliedrecht: 0-7
SVW - SCO: 1-3
Unitas - ZBC'97: 1-1
GJS - Unitas zondag: 1-1
Moerse Boys - Papendrecht: 1-3
Drechtstreek - Prinsenland: 0-0
Alblasserdam - Sleeuwijk: 8-3

LAND VAN HEUSDEN EN ALTENA
Madese Boys - GRC 14: 5-2
Wilhelmina'26 - UNO Animo: 0-0
WSC - Almkerk: 1-4
Woudrichem - Zwaluwe: 2-1
Dubbeldam - Altena: 1-2
DESK - GDC: 1-1
Alblasserdam - Sleeuwijk: 8-3
ASV Arkel - NOAD'32: 2-1
Wadenoijen - Sparta'30: 1-1
Be Ready - Peursum: 2-1
Zuilichem - Dussense Boys: 1-0

BOMMELERWAARD
WNC - VVIJ: 5-0
Roda Boys - Orion: 4-3
DSC - Leerdam Sport'55: 4-4
Well - Jan van Arckel: 0-1
Margriet - Nivo Sparta: 3-3
SC Everstein - Ophemert: 7-1
DSS'14 - Schelluinen: 0-9
GVV'63 - Beesd: 3-3
RKKSV - Kerkwijk
Zuilichem - Dussense Boys: 1-0

REGIO LEERDAM
WNC - VVIJ: 5-0
LRC Leerdam - Heukelum: 2-2
HSSC'61 - MEC'07: 3-1
Asperen - Maliskamp: 1-2
DSC - Leerdam Sport'55: 4-4
ASH - Kozakken Boys 2: 0-8
Herovina - Vuren: 2-1
Haaften - Rhelico: 6-0
SVS'65 - Theole: 1-6
GVV'63 - Beesd: 3-3

REGIO VIANEN
Brederodes - PVCV: 0-0
SC Everstein - Ophemert: 7-1

KRIMPENER- EN LOPIKERWAARD
VDL - DCV: 1-5
Spirit - Woerden: 1-0
Ammerstol - Be Fair: 2-6
FC Perkouw - SPV'81: 6-0
Bergambacht - Linschoten: 7-0
FC Oudewater - Schoonhoven: 6-1
Dilettant - Kamerik: 2-2
Lekkerkerk - GOZ: 5-1
SV Lopik - DEV Doorn: 1-2
Benschop - Houten: 2-1

Zondag 17 september

LAND VAN HEUSDEN EN ALTENA
HHC'09 - Vlijmense Boys: 1-6

BOMMELERWAARD
Alem - BMC: 0-3
HRC'14 - Teisterbanders: 1-6
Hedel - RKTVC: 1-3
RKVSC - Den Dungen: 0-7

KRIMPENERWAARD
Gouderak - Houtwijk: 6-1
Cabauw - DHL: 4-4
Besiktas - Haastrecht: 1-1
Stolwijk - ODB: 1-1

Uitslagen zaterdag 9 september

ALBLASSERWAARD
De Alblas - De Fendert: 4-0
Lekvogels - SC Everstein: 1-4
Groot-Ammers - ASWH 2: 0-4
Schelluinen - Peursum: 2-2
SV Meerkerk - FC De Bilt: 0-2
Nieuw-Lekkerland - Sliedrecht: 1-1
ASV Arkel - HSSC'61: afgelast
RCD - SV Noordeloos: 5-1
Ameide - Dubbeldam: 1-4
Streefkerk - VVAC: 6-3
SC Emma - De Zwerver: 1-8
Zundert - Drechtstreek: 1-3
Papendrecht - Oranje Wit: 5-2
SVS'65 - Alblasserdam: 0-1
CVV Zwervers - Hardinxveld: 4-1
SVW - GJS: 0-6
SCO - Unitas zondag: 0-4
Unitas zat - HRC'14: 7-1

LAND VAN HEUSDEN EN ALTENA
Zwaluwe - GRC 14: 0-5
Wilhelmina'26 - Klundert: 4-1
SC 't Zand - Almkerk: 3-1
Woudrichem - Madese Boys: 3-2
Buren - Altena: afgelast
GDC - PSV: 0-0
Theole - Sleeuwijk: 5-0
NOAD'32 - MEC'07: afgelast
Sparta'30 - Brakel: 0-4
NEO'25 - HHC'09: 2-0
Vuren - Kozakken Boys 2: 0-2

BOMMELERWAARD
WNC - TGG: 3-2
Emplina - Roda Boys: 1-4
Sparta'30 - Brakel: 0-4
Nivo Sparta - Leones: 2-3
Unitas zat - HRC'14: 7-1
MVV'58 - GVV'63: 2-7
Den Dungen - Kerkwijk: 3-1
Well - DSC: 0-2
Asperen - Alem: 4-0
Zuilichem - Hedel: afgelast

REGIO LEERDAM
WNC - TGG: 3-2
Geinoord - LRC Leerdam: 1-2
SV Nieuw Utrecht - Heukelum: 2-1
ASV Arkel - HSSC'61: afgelast
Jan van Arckel - Leerdam Sport'55: 1-2
Herovina - ASH: 4-1
Vuren - Kozakken Boys 2: 0-2
BZS - Rhelico: 1-5
SCZ - Haaften: 0-3
SVS'65 - Alblasserdam: 0-1
DFC - Beesd: afgelast
Asperen - Alem: 4-0
Tricht - SVL: 2-4
MVV'58 - GVV'63: 2-7

REGIO VIANEN
Sportlust'46 - Brederodes: 3-1
Lekvogels - SC Everstein: 1-4

KRIMPENER- EN LOPIKERWAARD
DCV - Slikkerveer: afgelast
WDS - Spirit: 5-1
FC Perkouw - Ammerstol: 4-0
SPV'81 - Be Fair: afgelast
FC Oudewater - Bergambacht: 4-0
Schoonhoven - Linschoten: 4-0
Dilettant - AGE/GKK: 4-1
Lekkerkerk - 's-Gravendeel: 0-1
SV Lopik - DVSU: 2-2
Bunnik'73 - Benschop: 0-1

Uitslagen zondag 10 september

LAND VAN HEUSDEN EN ALTENA
DSS'14 - Be Ready: 0-2
Dussense Boys - RKTVC: 2-3

BOMMELERWAARD
RKVSC - RKKSV: 1-4
GVV - Ophemert: 6-1
DSS'14 - Be Ready: 0-2

KRIMPENER- EN LOPIKERWAARD
Stompwijk - Cabauw: 4-2
Olympia 2 - Haastrecht: 4-2
WIK - Gouderak: 1-1
SVH - Stolwijk: 2-1

Uitslagen zaterdag 2 september

ALBLASSERWAARD
Virtus - De Alblas: 3-6
Ophemert - Lekvogels: 1-4
De Zwerver - Groot-Ammers: 2-0
Peursum - DSS'14: 5-0
Valleivogels - SV Meerkerk: 4-1
HSSC'61 - NOAD'32: 3-1
Hardinxveld - Nieuw-Lekkerland: 1-2
SV Noordeloos - GSC/ODS (zon): 3-4
Altena - Ameide: 1-1
VVAC - Sliedrecht 2: 3-1
GSC/ODS - Streefkerk: 0-3
Be Ready - Schelluinen: 0-1
MEC'07 - ASV Arkel: 0-3
Arnemuiden - Papendrecht: 3-4
Drechtstreek - Strijen: 0-0
Alblasserdam - Theole: 1-2
Sliedrecht - CVV Zwervers: 4-1
Unitas zon - SVW: 3-0
Teisterbanders - Unitas: 0-1
GJS - SCO: 2-0

LAND VAN HEUSDEN EN ALTENA
Almkerk - Terneuzense Boys: 4-1
BVV - Wilhelmina'26: 5-3
GRC 14 - Woudrichem: 1-0
Altena - Ameide: 1-1
Haarsteeg - GDC: 1-2
Sleeuwijk - SVS'65: 2-0
HSSC'61 - NOAD'32: 3-1
SCR - Sparta'30: 4-3
Be Ready Schelluinen: 0-1

BOMMELERWAARD
IJFC - WNC: 1-0
Roda Boys - SV Top: 2-2
DESO - Nivo Sparta: 3-1
Brakel - Wadenoijen: 5-1
RKTVC - Zuilichem: 0-2
GVV'63 - DFC: 1-2
HRC'14 - ZBC'97: 0-6
Kerkwijk - RKVSC: 4-2
Ophemert - Lekvogels: 1-4
Peursum - DSS'14: 4-0

REGIO LEERDAM
IJFC - WNC: 1-0
LRC Leerdam - SV Nieuw Utrecht: 8-4
Heukelum - Geinoord: 0-2
HSSC'61 - NOAD'32: 3-1
Leerdam Sport'55 - WSV Well: 2-1
Kozakken Boys 2 - Herovina: 5-1
ASH - Vuren: 0-3
BMC - Asperen: 4-4
Haaften - BZS: 3-0
Rhelico - SCZ: 1-5
Sleeuwijk - SVS'65: 2-0
Beesd - MVV'58: 3-1
CDW - Tricht: 0-0

REGIO VIANEN
Brederodes - JSV Nieuwegein: 3-1
SC Everstein - GVV: 1-1

KRIMPENER- EN LOPIKERWAARD
Poortugaal - DCV: 2-2
Spirit - Moordrecht: 9-1
Ammerstol - SPV'81: 0-2
Be Fair - FC Perkouw: 5-5
Bergambacht - Schoonhoven: 2-0
Nieuwerkerk - Dilettant: 0-5
CKC - Lekkerkerk: 3-1
Vliegdorp - SV Lopik: 0-4
Benschop - SVF: 5-2

Uitslagen zondag 3 september

LAND VAN HEUSDEN EN ALTENA
Hedel - Dussense Boys: 3-5
HHC'09 - Waspik: 1-7

BOMMELERWAARD
Alem - Maliskamp: 4-2
Hedel - Dussense Boys: 3-5
DSC - Jan van Arckel: 4-1

KRIMPENER- EN LOPIKERWAARD
Cabauw - Charlois: 2-3
Haastrecht - Nicolaas Boys: 7-0
Stolwijk - Pretoria: 1-1

Dinsdag 5 september

KRIMPENER- EN LOPIKERWAARD
Gouderak - SJZ

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >
Lees meer over : districtsbeker, KNVB-beker