Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Indeling bekerpoules seizoen 2017-2018

12 jul 2017, 08.48NieuwsUpdate
stockfoto, KNVB-beker

REGIO - De KNVB heeft woensdag de indeling van de bekerpoules (districtsbeker) bekendgemaakt.

De bekerwedstrijden, met tal van derby's, worden gespeeld in de eerste drie weekenden van september.

In de poules op het niveau van de 1e en 2e klasse gaan de nummers 1 en 2 naar de knockoutfase. In de overige poules is dit recht alleen voorbehouden aan de nummer 1. 

Onderstaand de indeling van de regioclubs:

ZUID I

Groep 1 29: Pelikaan, MZC'11, VVGZ, Beek Vooruit.

Groep 1 50: Roda Boys, Orion, Emplina, TOP.

Groep 1 52: Drechtstreek, Prinsenland, Zundert, Strijen.

Groep 1 54: Arnemuiden, Oranje Wit, Moerse Boys, Papendrecht.

Groep 1 55: Klundert, BVV, Wilhelmina'26, Uno Animo.

Groep 1 57: Madese Boys, GRC 14, Woudrichem, Zwaluwe.

Groep 1 58: GJS, Unitas, SVW, SCO.

Groep 1 59: Hardinxveld, Sliedrecht, CVV Zwervers, Nieuw-Lekkerland.

Groep 1 60: WSC, Almkerk, Terneuzense Boys, SC 't Zand.

Groep 1 62: Deso/Van der Horst, Leones, Margriet, Nivo Sparta.

Groep 2 04: SC Everstein, Ophemert, Lekvogels, GVV.

Groep 2 10: ASH, Kozakken Boys 2, Herovina, Vuren.

Groep 2 24: Wieldrecht, VVGZ 2, EBOH, Dubbeldam.

Groep 2 25: SV Noordeloos, OMC, RCD, GSC/ODS-zon.

Groep 2 27: GVV'63, Beesd, MVV'58, DFC.

Groep 2 29: De Zwerver, ASWH 2, SC Emma, Groot-Ammers.

Groep 2 30: SCR, Brakel, Wadenoijen, Sparta'30.

Groep 2 31: Alblasserdam, Sleeuwijk, SVS'65, Theole.

Groep 2 32: HRC'14, Teisterbanders, Unitas-zat, ZBC'97.

Groep 2 36: Be Ready, Peursum, DSS'14, Schelluinen.

Groep 2 42: Alem, BMC, Asperen, Maliskamp.

Groep 2 43: DSC, Well, Leerdam Sport'55, Jan van Arckel.

Groep 2 44: Virtus, De Fendert, Noordhoek, De Alblas.

Groep 2 46: RKKSV, Kerkwijk, RKVSC, Den Dungen.

Groep 2 51: WHS, VCW, SVC, Groote Lindt.

Groep 2 55: Hedel, RKTVC, Zuilichem, Dussense Boys.

Groep 2 59: HSSC'61, MEC'07, ASV Arkel, NOAD'32.

Groep 2 64: VVAC, GSC/ODS-zat, Streefkerk, Sliedrecht 2.

Groep 2 65: IFC-zat, Hoeven, SV Capelle, DHV.

Groep 2 68: Haaften, Rhelico, SCZ, BZS.

Groep 2 70: Dubbeldam, Altena, Ameide, Buren.

Groep 2 71: Haarsteeg, PSV, DESK, GDC.

Embedded rich media on Twitter

WEST 2 (3e en 4e klasse)

Poule 5: Ammerstol, Be Fair, FC Perkouw, SPV'81.

Poule 13: Moordrecht, Spirit, WDS, Woerden.

Poule 21: Bergambacht, FC Oudewater, Linschoten, Schoonhoven.

Poule 35: AGE-GKK, Dilettant, Kamerik, Nieuwerkerk.

Poule 41: CKC, GOZ, 's-Gravendeel, Lekkerkerk.

Poule 50: Gouderak, Houtwijk sv, SJZ, WIK.

Poule 54: Cabauw, Charlois sv, DHL, Stompwijk.

Poule 56: Besiktas, Haastrecht, Nicolaas Boys, Olympia 2

Poule 58: ODB, Pretoria, SVH, Stolwijk.

WEST 1

Poule 6: Brederodes, JSV Nieuwegein, PVCV, Sportlust'46.

Poule 9: IJFC, TGG, VVIJ, WNC.

Poule 22: Geinoord, Heukelum, LRC Leerdam, SV Nieuw Utrecht.

Poule 23: CDW, SVL, Tricht, Vriendenschaar.

Poule 25: De Bilt, PVC, SV Meerkerk, Valleivogels.

Groep 2 - Poule 6: DEV Doorn, DVSU, SV Lopik, ’t Vliegdorp.

Groep 2 - Poule 18: Benschop, Bunnik’73, Houten, SVF.

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >
Lees meer over : districtsbeker