Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Nieuwe speeldata EM Cup

21 nov 2017, 11.01NieuwsUpdate

REGIO – Een aantal duels in de derde speelronde van de poulefase van het Regio-Voetbal Toernooi om de EM Kantoorsystemen Cup kan, vanwege de districtsbeker, niet op dinsdagavond 12 december worden gespeeld.

Enkele wedstrijden zijn reeds verplaatst, andere clubs overleggen nog over een nieuwe speeldatum.

Poule 1
Kozakken Boys (Tweede Divisie)
Roda Boys (2F)
Almkerk (2F)
LRC Leerdam (1C)

Dinsdag 3 oktober: Roda Boys-Kozakken Boys: 1-5 en Almkerk-LRC: 1-2
Dinsdag 7 november: Almkerk-Kozakken Boys (1-0, in de rust gestaakt vanwege de mist)
Dinsdag 12 december: Kozakken Boys-LRC en Roda Boys-Almkerk (wordt verzet vanwege districtsbeker)
Dinsdag 16 januari: LRC Leerdam - Roda Boys

Stand
1. Kozakken Boys, 1-3 (5-1)
2. LRC, 1-3 (2-1)
3. Almkerk, 1-0 (1-2)
4. Roda Boys, 1-0 (1-5)

Poule 2
Achilles Veen (hoofdklasse A)
WNC (1C)
SVW (2F)

Dinsdag 3 oktober: SVW - WNC: 0-0
Dinsdag 7 november: Achilles Veen - SVW: 7-0
Dinsdag 12 december: WNC - Achilles Veen (wordt verzet vanwege districtsbeker)

Stand
1. Achilles Veen, 1-3 (7-0)
2. WNC, 1-1 (0-0)
3. SVW, 2-1 (0-7)

Poule 3
SteDoCo (hoofdklasse A)
Nieuw-Lekkerland (1B)
SV Meerkerk (2F)

Dinsdag 3 oktober: SteDoCo - SV Meerkerk: 6-0
Dinsdag 7 november: SV Meerkerk - Nieuw-Lekkerland: 3-1
Dinsdag 6 februari: Nieuw-Lekkerland - SteDoCo

Stand
1. SteDoCo, 1-3 (6-0)
2. SV Meerkerk, 2-3 (3-7)
3. Nieuw-Lekkerland, 1-0 (1-3)

Poule 4
GJS (1C)
Nivo Sparta (2F)
Papendrecht (2F)

Dinsdag 3 oktober: GJS - Papendrecht: 0-0
Dinsdag 7 november: Papendrecht - Nivo Sparta: 3-3
Dinsdag 16 januari: Nivo Sparta - GJS

Stand
1. Papendrecht, 2-2 (3-3)
2. Nivo Sparta, 1-1 (3-3)
3. GJS, 1-1 (0-0)

Poule 5 (gewijzigd)
Unitas zondag (1B)
GRC 14 (1C)
Tricht (2F)

Dinsdag 7 november: Tricht - GRC 14: 3-4
Dinsdag 30 januari: Unitas - Tricht
Dinsdag 6 februari: GRC 14 - Unitas

Stand
1. GRC 14, 1-3 (4-3)
2. Unitas, 0-0
3. Tricht, 1-0 (3-4)

Poule 6 
Asperen (3C)
Schoonhoven (3C West 2))
VVAC (4D)

Dinsdag 10 oktober: VVAC - Schoonhoven: 1-2
Dinsdag 14 november: Asperen - VVAC: 3-3
Dinsdag 12 december: Schoonhoven - Asperen

Stand
1. Schoonhoven, 1-3 (2-1)
2. Asperen, 1-1 (3-3)
3. VVAC, 2-1 (4-5)

Poule 7
Heukelum (2F)
Alblasserdam (3C)
ASV Arkel (4D)

Dinsdag 3 oktober: Arkel - Heukelum: 0-5
Dinsdag 7 november: Alblasserdam - Arkel: 1-0 (bij rust gestaakt vanwege de mist)
Dinsdag 12 december: Heukelum - Alblasserdam

Stand
1. Heukelum, 1-3 (5-0)
2. Alblasserdam, 0-0
3. ASV Arkel, 1-0 (0-5)

Poule 8
Woudrichem (2F)
Vuren (3C)
Brakel (4D)

Dinsdag 3 oktober: Woudrichem - Brakel: 10-1
Dinsdag 21 november: Brakel - Vuren (wordt vervangende datum voor gezocht)
Dinsdag 12 december: Vuren - Woudrichem

Stand
1. Woudrichem, 1-3 (10-1)
2. Vuren, 0-0
3. Brakel, 1-0 (1-10)

Poule 9
Ameide (3C)
Herovina (3D)
Dussense Boys (4C zondag)

Dinsdag 3 oktober: Ameide - Dussense Boys: 4-3
Dinsdag 7 november: Dussense Boys - Herovina: 3-6
Dinsdag 12 december: Herovina - Ameide

Stand
1. Herovina, 1-3 (6-3)
2. Ameide, 1-3 (4-3)
3. Dussense Boys, 2-0 (6-10)

Poule 10
SC Everstein (3D)
Leerdam Sport'55 (3C)
Rhelico (4D)

Dinsdag 3 oktober: Rhelico - Leerdam Sport: 2-4
Dinsdag 7 november: SC Everstein - Rhelico: 4-1
Dinsdag 12 december: Leerdam Sport - SC Everstein

Stand
1. SC Everstein, 1-3 (4-1)
2. Leerdam Sport, 1-3 (4-2)
3. Rhelico, 2-0 (3-8)

Poule 11
HSSC'61 (3D)
MVV'58 (4D)
DSS'14 (5D zondag)

Dinsdag 3 oktober: DSS'14 - HSSC'61: 0-4
Dinsdag 7 november: MVV'58 - DSS'14: 5-1
Dinsdag 12 december: HSSC'61 - MVV'58

Stand
1. MVV'58, 1-3 (5-1)
2. HSSC'61, 1-3 (4-0)
3. DSS'14, 2-0 (1-9)

Poule 12
De Zwerver (3C)
Altena (3D)
Peursum (4D)

Dinsdag 3 oktober: De Zwerver - Peursum: 0-0
Dinsdag 7 november: Peursum - Altena: 0-2
Dinsdag 12 december: Altena - De Zwerver

Stand
1. Altena, 1-3 (2-0)
2. De Zwerver, 1-1 (0-0)
3. Peursum, 2-1 (0-2)

Poule 13
Streefkerk (3C)
Groot-Ammers (4D)
Beesd (4E zondag)

Dinsdag 3 oktober: Beesd - Groot-Ammers: 0-2
Dinsdag 7 november: Streefkerk - Beesd: 5-0
Dinsdag 19 december: Groot-Ammers - Streefkerk

Stand
1. Streefkerk, 1-3 (5-0)
2. Groot-Ammers, 1-3 (2-0)
3. Beesd, 2-0 (0-7)

Poule 14
De Alblas (3C)
Sleeuwijk (3D)
Unitas zaterdag (4D)

Dinsdag 3 oktober: Unitas - Sleeuwijk: 1-1
Dinsdag 7 november: De Alblas - Unitas: 7-1
Dinsdag 12 december: Sleeuwijk - De Alblas (wordt verzet vanwege districtsbeker)

Stand
1. De Alblas, 1-3 (7-1)
2. Sleeuwijk, 1-1 (1-1)
3. Unitas, 2-1 (2-8)

Poule 15
Haaften (3D)
DSC (4E zondag)
Kerkwijk (4D)

Dinsdag 3 oktober: Haaften - Kerkwijk: 8-0
Dinsdag 7 november: Kerkwijk - DSC: 2-4
Dinsdag 12 december: DSC - Haaften

Stand
1. Haaften, 1-3 (8-0)
2. DSC, 1-3 (4-2)
3. Kerkwijk, 2-0 (2-12)

Poule 16
Be Ready (4C zondag)
HRC'14 (5D zondag)
SV Noordeloos (4D)

Dinsdag 3 oktober: HRC'14 - Be Ready: 1-3
Dinsdag 14 november: SV Noordeloos - HRC'14: 7-0
Dinsdag 12 december: Be Ready - SV Noordeloos

Stand
1. SV Noordeloos, 1-3 (7-0)
2. Be Ready, 1-3 (3-1)
3. HRC'14, 2-0 (1-10)

Poule 17
GDC (3D)
WSV Well (4D)
Jan van Arckel (5D zondag)

Dinsdag 3 oktober: GDC - Jan van Arckel: 7-1
Dinsdag 28 november: Jan van Arckel - Well
Dinsdag 12 december: Well - GDC

Stand
1. GDC, 1-3 (7-1)
2. Well, 0-0
3. Jan van Arckel, 1-0 (1-7)

Poule 18
Schelluinen (3C)
NOAD'32 (3D)
SVS'65 (4D)

Dinsdag 10 oktober: SVS'65 - Schelluinen: 2-4
Dinsdag 14 november: NOAD'32 - SVS'65: 2-2
Dinsdag 12 december: Schelluinen - NOAD'32

Stand
1. Schelluinen, 1-3 (4-2)
2. NOAD'32, 1-1 (2-2)
3. SVS'65, 2-1 (4-6)

Uit poule 1 gaan de beste twee door naar de knockoutfase van het toernooi. Hiervoor plaatsen verder alle poulewinnaars zich en de dertien beste nummers 2 van de overige poules.

De poulewedstrijden worden gespeeld op de dinsdagavonden 3 oktober, 7 november en 12 december. Aanvang: 20:00 uur.

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >
Lees meer over : EM Cup