Versterkte degradatie: wie staan er op degraderen en wie gaan de nacompetitie in? (stand van zaken per 13/14 april)
Nieuws 5.724 keer gelezenREGIO • Ook dit seizoen is er sprake van een versterkte degradatieregeling in het amateurvoetbal.
Inmiddels is de competitie in de beslissende fase aanbeland. Hoe is de situatie onderin: wie gaan er rechtstreeks degraderen en wie moet via de nacompetitie het vege lijf zien te redden?
Een update (na het weekend van 13 en 14 april):
Zuid I
1e klasse E
Nacompetitie: Moerse Boys (11), RKVV Erp (10), Sarto (9).
Degradatie: VOAB (13), SV Top (12).
2e klasse F
Nacompetitie: Spirit (11), Pelikaan (10), Rijsoord (9).
Degradatie: Streefkerk (13), De Zwerver (12).
2e klasse G
Nacompetitie: Tricht (12), WSC (11), GRC 14 (10).
Degradatie: Sleeuwijk (14), Hardinxveld (13).
3e klasse C
Nacompetitie: ASV Arkel (12), Unitas (11), SV Meerkerk (10).
Degradatie: DFC (14), Alblasserdam (13).
3e klasse D
Nacompetitie: GVV’63 (11), Altena (10), SCO (9).
Degradatie: ONI (13), Sparta’30 (12).
4e klasse E
Degradatie: FC Dordrecht (12), SSW (11), Leerdam Sport (10), Asperen (9), SVS’65 (8), SV Noordeloos (7).
4e klasse G
Degradatie: FC Tilburg (11), DBN’22 (10), Willem II (9), SV Top (8), Rood Wit V (7).
4e klasse H
Degradatie: Well (11), GVV (10), Kerkwijk (9), ASH (8), NOAD’32 (7).
West 2
1e klasse D
Nacompetitie: Brielle (11), Nieuw-Lekkerland (10), Zuidland (9).
Degradatie: Sliedrecht (13), Terneuzense Boys (12).
3e klasse C
Nacompetitie: Lekkerkerk (11), Strijen (10), SVS Capelle (9)
Degradatie: SV Charlois (13), OSV Oud-Beijerland (12).
4e klasse B
Nacompetitie: SC Woerden (12), Siveo’60 (11), Linschoten (10).
Degradatie: SV Gouda (14), CVC Reeuwijk (13).
West 1
3e klasse D
Nacompetitie: NiTa (11), JSV Nieuwegein (10), DESTO (9)
Degradatie: DVSU (13), SV Lopik (12).
4e klasse E
Nacompetitie: SV Maartensdijk (11), Brederodes (10), VVJ (9).
Degradatie: VIOD (14), USV Hercules (13), Kockengen (12).
Zuid I zondag
3e klasse C
Nacompetitie: Nooit Gedacht (12), Helvoirt (11), Alem (10).
Degradatie: DBN’22 (14), Real Lunet (13).
4e klasse B
Nacompetitie: Molenschot (12), TVC Breda (11)
Degradatie: FCB-HDW (14), RKVV Gesta (13).
4e klasse D
Nacompetitie: HRC’14 (10), SV Buren (9).
Degradatie: RKKSV (12), SC Elshout (11).