Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Overzicht en uitslagen oefenduels voorbereiding seizoen 2017-2018

25 jul 2017, 08.22NieuwsUpdate

REGIO - In de voorbereiding op het (amateur)voetbalseizoen 2017-2018 wordt er volop geoefend.

Regio-Voetbal zet het overzicht van de oefenduels van de regioclubs, voor zover bij ons bekend, voor je op een rij.

DINSDAG 27 JUNI
SVL Langbroek - Heukelum: 2-1

DINSDAG 4 JULI
Blauw Geel - DSC: 3-0

ZATERDAG 15 JULI
Regioteam - FC Dordrecht (bij WNC in Waardenburg): 0-2
Regio Team Waalwijk - RKC Waalwijk (complex NEO'25): 0-9

ZATERDAG 22 JULI
16:00 uur, FC Dordrecht - FC Oss (bij Nivo Sparta in Zaltbommel): 3-2.

DINSDAG 25 JULI
20:00 uur, SteDoCo - Magreb'90

ZATERDAG 29 JULI
14:30 uur, SteDoCo - VC Vlissingen
14:30 uur, Achilles Veen - Unitas zon
15:00 uur, Kozakken Boys - Jong Volendam

DINSDAG 1 AUGUSTUS
20:00 uur, SteDoCo - Jong RKC Waalwijk

ZATERDAG 5 AUGUSTUS
14:00 uur, DFS - Unitas zon
14:30 uur, Achilles Veen - Jong Willem II
15:00 uur, Sparta Nijkerk - SteDoCo
15:00 uur, Quick Boys - Kozakken Boys

DINSDAG 8 AUGUSTUS
19:30 uur, Slikkerveer - Rijsoord (Ridderkerktoernooi)
20:00 uur, Kozakken Boys - Dongen
20:00 uur, SteDoCo - Jong FC Den Bosch
20:00 uur, UDI'19 - Achilles Veen

WOENSDAG 9 AUGUSTUS
19:30 uur, Bolnes - RVVH (Ridderkerktoernooi)

ZATERDAG 12 AUGUSTUS
11:30 uur, Schoonhoven - Unitas zat
11:30 uur, Unitas zon - Zuidvogels (voorwedstrijd finale EM Cup)
12:00 uur, MVV'58 - RKTVC
12:00 uur, wedstrijd om 3e en 4e plaats Ridderkerktoernooi
14:30 uur, finale Ridderkerktoernooi
14:30 uur, Kozakken Boys - SteDoCo (finale EM Cup, complex GVV Unitas)
14:30 uur, GRC 14 - Wilhelmina'26
14:30 uur, De Alblas - Hardinxveld
14:30 uur, Sleeuwijk - ONI
14:30 uur, ZBVH - Drechtstreek
14:30 uur, Schelluinen - Bergambacht
14:30 uur, SVS'65 - Hardinxveld 1/2
17:00 uur, RKZVC - Oranje Wit

DINSDAG 15 AUGUSTUS
19:30 uur, Wilhelmina'26 - GJS
20:00 uur, SteDoCo - Sliedrecht
20:00 uur, De Zwerver - De Alblas
20:00 uur, DFS - Tricht
20:00 uur, Alblasserdam - Bolnes
20:00 uur, SV Noordeloos - VV Beesd
20:00 uur, MVV'58 - Haaften
20:00 uur, SVS'65 - SV Capelle
20:00 uur, XerxesDZB - Rijsoord

WOENSDAG 16 AUGUSTUS
20:15 uur, Unitas zon - IFC zon

DONDERDAG 17 AUGUSTUS
20:00 uur, GRC 14 - Achilles Veen
20:00 uur, Be Ready 1/2 - GRC 14 2

ZATERDAG 19 AUGUSTUS
v.a. 12:00 uur, Rob Colijn Memorial bij Herovina, met: GJS, SVW, Herovina en Schelluinen
12:30 uur, Kozakken Boys - Heinenoord
14:30 uur, SDV Barneveld, Oranje Wit
15:00 uur, Kozakken Boys - ASWH

Lopikerwaardtoernooi bij vv Benschop met om:
13:00 uur, Benschop - Cabauw
13:35 uur, SV Lopik - SPV'81
14:10 uur, Cabauw - SV Lopik
14:45 uur, Benschop - SPV'81
15:20 uur, Cabauw - SPV'81
16:00 uur, Benschop - SV Lopik

14:30 uur, Achilles Veen - GVVV
14:30 uur, SteDoCo - Leonidas
14:30 uur, Unitas zon - Nivo Sparta
14:30 uur, Sliedrecht - XerxesDZB
14:30 uur, Drechtstreek - GRC 14
14:30 uur, Hardinxveld - HSSC'61
14:30 uur, Groote Lindt - VVGZ
14:30 uur, ONI - Woudrichem
14:30 uur, Alblasserdam - Rijnmond Hoogvliet Sport
14:30 uur, Streefkerk - Bergambacht
14:30 uur, Zwaluwe - Papendrecht
14:30 uur, Renswoude - Almkerk
14:30 uur, Sparta'30 - Unitas zat
14:30 uur, SV Noordeloos - ASH
14:30 uur, Groot-Ammers - Vuren
14:30 uur, Neptunus Schiebroek - Schoonhoven
14:30 uur, Rhelico - Asperen
14:30 uur, SC Everstein - MVV'58
14:30 uur, Rijsoord - Alexandria'66
15:00 uur, Tricht - Sleeuwijk
15:00 uur, Kerkwijk - Haaften
15:30 uur, SV Capelle - Tivoli

ZONDAG 20 AUGUSTUS
Jan van Arckel - Jong Brabant

DINSDAG 22 AUGUSTUS
19:30 uur, BMC - Brakel
19:30 uur, Achilles Veen - NOAD'32 (Aalburg Cup bij Achilles Veen)
19:30 uur, Wilhelmina'26 - GDC (Aalburg Cup bij Achilles Veen)
19:45 uur, Peursum - Ameide (toernooi Kontaktbokaal bij Peursum)
19:45 uur, Streefkerk - VVAC (toernooi Kontaktbokaal bij Peursum)
20:00 uur, Oranje Wit - Woudrichem (Zilveren Crab-toernooi)
20:00 uur, WNC - Roda Boys
20:00 uur, Nivo Sparta - sv TOP
20:00 uur, Leerdam Sport'55 - Heukelum
20:00 uur, Oranje Wit - Woudrichem (Zilveren Crabtoernooi bij Oranje Wit)
20:00 uur, Brielle - Sliedrecht (Zilveren Crabtoernooi bij Oranje Wit)
20:00 uur, VVGZ - SVW
20:00 uur, SV Nieuw Utrecht - Tricht
20:00 uur, Rijnmond Hoogvliet Sport - Drechtstreek
20:00 uur, Dongen - Rijsoord
20:00 uur, GVV - HSSC'61
20:00 uur, SSC'55 - Zuilichem
20:00 uur, VVOR - Groote Lindt
20:00 uur, Bergambacht - Groot-Ammers
20:00 uur, Sparta'30 - SV Noordeloos
20:00 uur, Were Di - MVV'58
20:00 uur, RKVSC - WSV Well
20:00 uur, Kerkwijk - DSS'14
20:00 uur, Tricht 2 - Haaften
20:00 uur, Be Ready 1/2 - Oosterhout zat.
20:15 uur, Unitas zon - GRC 14
20:30 uur, Almkerk - IJFC

WOENSDAG 23 AUGUSTUS
20:00 uur, RCD - Oranje Wit 2

DONDERDAG 24 AUGUSTUS
19:30 uur, Achilles Veen - GDC (Aalburg Cup bij Achilles Veen)
19:30 uur, NOAD'32 - Wilhelmina'26 (Aalburg Cup bij Achilles Veen)
20:00 uur, Jan van Arckel - Dussense Boys

ZATERDAG 26 AUGUSTUS
13:30 uur, Wedstrijd om derde en vierde plaats Zilveren Crabtoernooi bij Oranje Wit
16:00 uur, Finale Zilveren Crabtoernooi bij Oranje Wit
14:30 uur, LRC Leerdam - SteDoCo
14:30 uur, Nivo Sparta - Nieuw-Lekkerland
14:30 uur, Delta Sports'95 - GJS
14:30 uur, Heukelum - De Alblas
14:30 uur, SVW - Rijnmond Hoogvliet Sport
14:30 uur, Spirit - Almkerk
14:30 uur, 's-Gravenzande - VVGZ
14:30 uur, JSV Nieuwegein - GRC 14
14:30 uur, Roda Boys - Haaften
14:30 uur, Alblasserdam - DHV
14:30 uur, Groote Lindt - Papendrecht
14:30 uur, Hardinxveld - Schoonhoven
14:30 uur, Finale toernooi Kontaktbokaal bij Peursum
14:30 uur, 3e/4e plaats Kontaktbokaal bij Peursum
14:30 uur, Lage Zwaluwe - SV Meerkerk
14:30 uur, Herovina - Groot-Ammers
14:30 uur, Roda Boys - Haaften
14:30 uur, Zuilichem - Lekvogels
14:30 uur, Tricht - Asperen
14:30 uur, ASV Arkel - Vuren
14:30 uur, Schelluinen - Sparta'30
14:30 uur, Leerdam Sport'55 - Brakel
14:30 uur, SVMM - SC Everstein
14:30 uur, HSSC'61 - SVSSS (Udenhout)
14:30 uur, SV Noordeloos - Lekvogels
14:30 uur, FC Perkouw - Bergambacht
14:45 uur, ONI - Kerkwijk
15:00 uur. Achilles Veen - Wilhelmina'26 (Aalburg Cup bij Achilles Veen)
15:00 uur, GDC - NOAD'32 (Aalburg Cup bij Achilles Veen)
15:00 uur, Delta Sports - GJS
15:00 uur, Unitas zat - Altena
15:00 uur, MVV'58 - SCR
15:30 uur, Drechtstreek - Kethel Spaland
16:00 uur, Hedel - WSV Well

ZONDAG 27 AUGUSTUS
12:00 uur, Alem - SC Elshout
12:00 uur, RKVSC - CHC
14:00 uur, Unitas zon - Nieuw Utrecht
14:30 uur, Be Ready 1/2 - Victoria'03

DINSDAG 29 AUGUSTUS
19:00 uur, Roda Boys - GRC 14
19:30 uur, Brakel - HRC'14
19:30 uur, Herovina 1 - SV Meerkerk 2
19:45 uur, Peursum - Almkerk
20:00 uur, Nieuw-Lekkerland - Papendrecht
20:00 uur, Almkerk - Sleeuwijk
20:00 uur, Nivo Sparta - Delta Sports
20:00 uur, WNC - JSV Nieuwegein
20:00 uur, TSC - GJS
20:00 uur, Den Bommel - Alblasserdam
20:00 uur, VVGZ - Wilhelmina'26
20:00 uur, SV Meerkerk - VVAC
20:00 uur, Altena - ASV Arkel
20:00 uur, SC Everstein - Haaften
20:00 uur, De Alblas - Dilettant
20:00 uur, SVW - VVA Achterberg
20:00 uur, Tricht - (tegenstander n.n.b.)
20:00 uur, Groote Lindt - Rijnmond Hoogvliet Sport
20:00 uur, Schelluinen - Tricht
20:00 uur, Zuilichem - DFC
20:00 uur, Sparta'30 - SVS'65
20:00 uur, GVV'63 - Theole
20:00 uur, Kerkwijk - GVV
20:00 uur, SV Capelle - Haarsteeg
20:00 uur, Leerdam Sport'55 - LRC Leerdam

DONDERDAG 31 AUGUSTUS
20:00 uur, Jan van Arckel - WSV Well

DINSDAG 5 SEPTEMBER
19:30 uur, Zuilichem - GVV Geldermalsen
19:30 uur, De Zwerver - Papendrecht
20:00 uur, Nieuw-Lekkerland - SVW
20:00 uur, Unitas zon - Oranje Wit
20:00 uur, Sliedrecht - Wit Rood Wit
20:00 uur, Altena - VVGZ
20:00 uur, SV Meerkerk - SC Everstein
20:00 uur, Haaften - Beesd
20:00 uur, NSVV - Groote Lindt
20:00 uur, EBOH - ASV Arkel
20:00 uur, GVV'63 - Alem
20:00 uur, WSC - SV Capelle
20:00 uur, Unitas-zo - Oranje Wit

DONDERDAG 7 SEPTEMBER
20:00 uur, Jan van Arckel - NOAD'32

DINSDAG 12 SEPTEMBER
19:30 uur, Wilhelmina'26 - SVW
19:30 uur, Nieuwkuyk - Sparta'30
19:45 uur, Peursum - SVS'65
20:00 uur, SC Everstein - Heukelum
20:00 uur, De Alblas - De Fendert
20:00 uur, Roda Boys - BVV
20:00 uur, Groote Lindt - FC Binnenmaas
20:00 uur, BZS - Tricht
20:00 uur, Buren - Haaften
20:00 uur, Asperen - GVV
20:00 uur, Nieuwkuijk - GVV'63
20:00 uur, Antibarbari - Oranje Wit 2
20:00 uur, ASWH 2 - Streefkerk 1
20:15 uur, Nieuw-Lekkerland - FC Perkouw

WOENSDAG 13 SEPTEMBER
20:00 uur, Poortugaal - VVGZ

DONDERDAG 14 SEPTEMBER
20:00 uur, Elshout - Jan van Arckel

DINSDAG 19 SEPTEMBER
RKVSC - Prinses Irene

DINSDAG 26 SEPTEMBER
20:00 uur, SVW - Oranje Wit

Aanvullingen en eventuele correcties kunnen worden gemaild naar: info@regio-voetbal.nl.

Het is ook mogelijk ze op de Facebookpagina van Regio-Voetbal te zetten of ze door te geven via Twitter: @RVoetbal.

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >