Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Overzicht oefenwedstrijden voorbereiding 2018-2019

19 jun 2018, 19.17NieuwsUpdate

REGIO - Een aantal clubs is nog actief in de nacompetitie, maar voor de meeste elftallen is de zomerstop al begonnen.

Dit betekent dat ook het seizoen 2018-2019 haar schaduw al weer voorzichtig vooruit werpt.

Sommige clubs beginnen nog deze maand aan het eerste deel van de voorbereiding.

Regio-Voetbal zal weer een overzicht van het oefenprogramma publiceren.

Vanaf heden kunnen oefenwedstrijden weer aan ons worden doorgegeven. Bij voorkeur via e-mail: info@regio-voetbal.nl. Maar via Facebook of Twitter (@RVoetbal) mag ook.

ZATERDAG 30 JUNI
14:30 uur, JSV Nieuwegein - Heukelum

DINSDAG 10 JULI
20:00 uur, Roda'46 - Heukelum

ZATERDAG 28 JULI
14:30 uur, Kozakken Boys - Quick Boys
14:30 uur, DOVO - SteDoCo (onder voorbehoud)

ZONDAG 29 JULI
14:30 uur, Unitas zondag - De Meern

DINSDAG 31 JULI
20:00 uur, Kozakken Boys - SC Feyenoord
20:00 uur, SteDoCo - FC Lienden

ZATERDAG 4 AUGUSTUS
(tijd n.n.b.), FC Groningen O23 - Kozakken Boys
14:30 uur, SteDoCo - Sparta Nijkerk
14:30 uur, DOVO - Unitas zondag

DINSDAG 7 AUGUSTUS
20:00 uur, Kozakken Boys - Sportlust'46
20:15 uur, Barendrecht - Unitas zondag

WOENSDAG 8 AUGUSTUS
19:00 uur, Nivo Sparta - FC Den Bosch

VRIJDAG 10 AUGUSTUS
20:00 uur, Kozakken Boys - RKC Waalwijk

ZATERDAG 11 AUGUSTUS
13:00 uur, DHSC - Unitas zondag
14:30 uur, Kozakken Boys - Leonidas
14:30 uur, VC Vlissingen - SteDoCo
14:30 uur, Tricht - Schoonhoven
17:00 uur, SC Everstein - BVV Den Bosch

DINSDAG 14 AUGUSTUS
20:00 uur, OJC Rosmalen - Kozakken Boys
20:00 uur, SteDoCo - GRC 14
20:00 uur, Roda Boys - (tegenstander nnb)
20:00 uur, Brakel - SVW
20:00 uur, MVV'58 - Altena
20:15 uur, Unitas zondag - Achilles Veen

DONDERDAG 16 AUGUSTUS
- Toernooi om Aalburg Cup met Achilles Veen, NOAD'32, Wilhelmina'26 en GDC
- DFC-toernooi met DFC, Dubbeldam, SC Emma en SV Noordeloos

ZATERDAG 18 AUGUSTUS
v.a. 12:00 uur, Rob Colijn Memorial bij GJS (met: GJS, SVW, Herovina en Schelluinen)
- DFC-toernooi met DFC, Dubbeldam, SC Emma en SV Noordeloos
14:00 uur, Vianen - Kamerik
14:30 uur, Kozakken Boys - Acihilles Veen (open dag)
14:30 uur, Almkerk - Unitas zondag
14:30 uur, Nivo Sparta - VVGZ
14:30 uur, WNC - Scherpenzeel
14:30 uur, Woudrichem - ASV Arkel
14:30 uur, Roda Boys - Vriendenschaar
14:30 uur, Tricht - IJFC
14:30 uur, Groot-Ammers - Bergambacht
14:30 uur, SV Capelle - Kozakken Boys 2
14:30 uur, Unitas zat - GVV'63
14:30 uur, ZBVH - De Alblas
14:30 uur, SC Everstein - Schoonhoven
14:30 uur, Asperen - SVS'65
14;30 uur, Kerkwijk - Sparta'30
15:00 uur, MVV'58 - Haaften
16:00 uur, RKSV Boxtel - Brakel
16:00 uur, GVV - sv BLC

DINSDAG 21 AUGUSTUS
- Toernooi om Aalburg Cup met Achilles Veen, NOAD'32, Wilhelmina'26 en GDC
19:30 uur, Brakel - Sparta'30
20:00 uur, DHSC - WNC
20:00 uur, SV Top Oss - Nivo Sparta
20:00 uur, SVW - Haaften
20:00 uur, VVAC - Peursum (25e toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC)
20:00 uur, Ameide - Streefkerk (25e toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC)
20:00 uur, HSSC'61 - SSC'55
20:00 uur, SC Everstein - Bennekom
20:00 uur, GVV - MVV'58
20:00 uur, Almkerk 2 - WSV Well
20:15 uur, Nieuw-Lekkerland - Unitas zondag
20:30 uur, IJFC - Almkerk

DONDERDAG 23 AUGUSTUS
20:00 uur, Bergambacht - SV Lopik

ZATERDAG 25 AUGUSTUS
- Toernooi om Aalburg Cup met Achilles Veen, NOAD'32, Wilhelmina'26 en GDC
13:00 uur, Roda Boys speelt op Bruse Boys Grevelingentoernooi
14:00 uur, Vianen - OSM'75
14;30 uur, NSC Nijkerk - Unitas zondag (onder voorbehoud)
14:30 uur, Nieuw-Lekkerland - Nivo Sparta
14;30 uur, Almkerk - Victoria
14:30 uur, De Alblas - Papendrecht
14:30 uur, Alblasserdam - SVW
14;30 uur, Sparta'30 - HSSC'61
14:30 uur, Tricht - Asperen
14:30 uur, GVV'63 - Zuilichem
14:30 uur, Haaften - Berchem Sport
14:30 uur, BSC Roosendaal - Brakel
14:30 uur, RFC - WSV Well
15:00 uur, finale 25e toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC
15:00 uur, 3e en 4e plaats toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC
17:00 uur, SV Top - SC Everstein

ZONDAG 26 AUGUSTUS
12:00 uur, Jan van Arckel - GVV

DINSDAG 28 AUGUSTUS
19:30 uur, GDC - Zuilichem
19:30 uur, NOAD'32 - Jan van Arckel
19:45 uur, Nooit Gedacht - Haaften
20:00 uur, Nivo Sparta comb - SC Everstein
20:00 uur, Nivo Sparta comb - Asperen
20:00 uur, WSC - Roda Boys
20:00 uur, Vriendenschaar - WNC
20:00 uur, HSSC'61 - Altena
20:00 uur, VVAC - Tricht
20:00 uur, ASV Arkel - RFC
20:00 uur, PSV-ama - Brakel
20:00 uur, Sparta'30 - SV Noordeloos
20:00 uur, GVV - GVV'63
20:00 uur, WSV Well - HRC'14
20:00 uur, Dussense Boys - Almkerk 2
20:30 uur, Wilhelmina'26 - Almkerk

DINSDAG 4 SEPTEMBER
20:00 uur, Almkerk - Rood Wit
20:00 uur, De Alblas - Slikkerveer
20:00 uur, ASV Arkel - ONI
20:00 uur, SVW - Zuilichem
20:00 uur, Drechtstreek - Haaften
20:00 uur, Hedel - GVV'63
20:00 uur, Beesd - MVV'58

DINSDAG 11 SEPTEMBER
20:00 uur, Almkerk - Sarto
20:00 uur, Oosterhout - ASV Arkel
20:00 uur, GRC 14 comb - Zuilichem
20:00 uur, Sparta'30 - Kozakken Boys 2
20:00 uur, Nieuwkuijk - GVV'63
20:30 uur, Focus'07 - Haaften

MAANDAG 17 SEPTEMBER
Vianen - De Meern

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >