Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Overzicht overschrijvingen Alblasserwaard

15 jun 2018, 23.45NieuwsUpdate

SteDoCo
Komen: Beau van der Toorn (DHC), Chafik Boushaba (Brasschaat, BEL), Medhani Habtemariam, Toby Mulder (allebei Kozakken Boys), Vincent Verheul (WNC), Jeroen Sterrenburg (OJC Rosmalen), Benjamin van Wanrooij, Jesse van Bezooijen (allebei Zwarte Leeuw, BEL), Guytano dos Santos (RVVH), Etien Mariana (Spijkenisse) en Michel Franken (Leonidas).
Gaan: Remco Buist, Jordey van Dam (allebei Heinenoord), Chris Boom, Hakan Tokul (allebei Sliedrecht), Luke Molkenboer (Sportlust’46), Kevin Patijn (SC Feyenoord), Gino Boers (RVVH), Jay Jay Meierdres (Halsteren), Roy Weber (Pelikaan), Sercan Kurdal, Jair Balrak, Ritchie Steinmann (nog onbekend).

Unitas-zondag
Komen: Akin Arslan (ASWH), Soufian Charraoui (Spartaan'20), Kevin Kornet (Kozakken Boys), Mo Ajiach (GVVV), Owen Verduijn (Unitas-zaterdag), Anass El Bouchataoui (Jong Excelsior), Yassin Ouja (Magreb'90).
Gaan: Sergio Thijs (Almkrk), Gordillo Clemens (WSC), Onur Ulusan (SV Capelle), Joseph Ghide (Schelluinen), Redwan Ouajnan, Melis Kocan (beiden Unitas-zaterdag), Elroy Boonstoppel, Joost Verberk (beiden gestopt),

GJS
Komen: Kenny Lagendijk (GJS), Damian Vogel (Vuren).
Gaan: Lorenzo Agnoli (Arkel), Roy Stuiver (Schelluinen).

Nieuw-Lekkerland
Komen: Christiaan de Jong, Lennert de Vries (beiden Streefkerk), Walter Heijkoop (De Alblas).
Gaan: Tim van Stek (Sliedrecht), Laurens Barnhoorn (De Alblas), Rick Lodder (Drechtstreek), Stefan Bitter (Spirit), Daniël Munoz (De Zwerver).

Sliedrecht
Komen: Chris Boom, Hakan Tokul (beiden SteDoCo), Marciano Simonis (Capelle), Akram Chentouf (LRC Leerdam), Tim van Stek (Nieuw-Lekkerland), Luuk van Eck (NAC Breda).
Gaan: Mike Langerak, Manucho Adelino (beiden Oranje Wit), Ahmed Abduranman (onbekend), Aron de Keijzer, Lennart van Geel (beide Wieldrecht).

Drechtstreek
Komen: Yunus Ekiz (Oranje Wit), Victor Rijneveen (Oranje Wit), Marvin Otte (De Alblas), Job van Vliet (De Alblas), Rick Lodder (Nieuw-Lekkerland).
Gaan: Michael Slingerland (Groote Lindt), Damien Vereecken (lager elftal), Patrick Kunst (lager elftal), Randy Kroos (rustend lid).

Papendrecht
Komen: Axel Braun (Zwate Pijl), Dennis Rijntjes (Drechtstrek), Roy Rijntjes (RVVH).
Gaan: Kenneth Klaverweide, Jelle Baan (beiden ZBC'97).

De Alblas
Komen: Laurens Barnhoorn (Nieuw-Lekkerland)
Gaan: Marvin Otte, Job van Vliet (beiden Drechtstreek), Walter Heijkoop (Nieuw-Lekkerland).

Alblasserdam
Komen: Mahmut Errol (Pelikaan), Harem Kader (LMO), Davey Sandee (Nieuw-Lekkerland), Ali Osman Kuyuncu, Pieter Lerensveld (beide ZBC'97), Hakan Mutlu (Slikkerveer), Denniz Savasli (De Zwerver).
Gaan: Frans Hendriks, Mikey Spies, Joeri Struijs, Erik van Genderen, Steven van den Broek (allen De Zwerver), Siggy Schutte (Spirit), Maarten de Zeeuw (studie in Amerika), Marvin Tims (FC Dordrecht), Jason Twigt (Nieuw-Lekkerland).

Hardinxveld
Komen: -
Gaan: -

Schelluinen
Komen: Julian Bruisten, Jordi Melkert, Menno Dekker, Nick Dekker, Merhawi Kesete (allemaal SVW), Bram Pons, Ruben Vrolijks (beiden SVS’65), John Nega (geen club), Roy Stuiver (GJS), Niels den Haan (GRC 14), Yosief Ghide (Unitas) en Niels de Koter (ASV Arkel).
Gaan: Tim de Jong, Paul Luzineau (SV Meerkerk), Tomas Henke (Peursum), Dico de Jong, Stefan Walhain (lager elftal SteDoCo) en Johnny Wijnbelt (assistent-trainer SVW).

SV Meerkerk
Komen: Paul Luzineau , Tim de Jong (allebei Schelluinen), Joey van Putten, Sander Vink (gaan beiden weer voetballen), Nevin van den Berg (SVW).
Gaan: Bart Koomans (VVAC), Angelo Baal (stopt).

Ameide
Komen: Robert Bakker, Kevin Kroeze (allebei Brederodes) en Ruud de Groot (Nivo Sparta).
Gaan: Rowan van Middelkoop, Rick den Hartog en Kris de Kruijk (lager elftal).

Streefkerk
Komen: -
Gaan: Christiaan de Jong, Lennert de Vries (beiden Nieuw-Lekkerland), Jaap Verschoor (lager elftal), Robin van Beusekom (stopt).

De Zwerver
Komen: Joeri Struijs, Frans Hendriks, Mikey Spies, Erik van Genderen, Steven van den Broek (allen Alblasserdam), Glenn Weijts (SSS), Mathijs Vermaat (Heerjansdam), Daniël Munoz (Nieuw-Lekkerland).
Gaan: Kevin van Meerkerk (EBOH).

SVW
Komen: Angelo Perini (GJS), Jordanis Motschatsis, Stefanos Motschatsis, Youssef Boudou (allen Leerdam Sport), Mike Venderbos, Naser El Mousati, Zeki Laaiti, Nasreddine el Khalki, Jaber el Mousati (allen Unitas-zaterdag), David Ruane (Nivo Sparta), Jeremy de Vries (SVS'65), Mel Calor, Michel Vinken (beiden geen club), Ahmed Kelifa (Sliedrecht), Mobin Seddigh (LRC Leerdam O19).
Gaan: Kenny Lagendijk (GJS), Ruben van der Werff, Björn Trapman (beiden lager elftal), Tugay Tursucu (gestopt), Baris Hosafci (SteDoCo 2), Brandon Syla, Deniz Can (beiden niet bekend), Menno Dekker, Julian Bruijsten, Nick Dekker, Jordi Melkert, Merhawi Kesete (allen Schelluinen), Onur Inan, Denzel Libretto, Floris Walhain, Nabil Kadiwahabi (allen (unitas-zaterdag), David Chen, Sam Muilenburg (SVS'65), Hicham Farhou (LRC Leerdam).

VVAC
Komen: Bart Koomans (SV Meerkerk), Wilco Slob (TPO Moerdijk).
Gaan: Bob van Oosterhout, Dennis de Wit (beiden Groot-Ammers), Aljan Dekker (Woudrichem).

Unitas-zaterdag
Komen: Melis Kocan (Unitas-zondag), Redwan Oujnan (Unitas-zondag), Zafer Yildiz (Dongen), Floris Walhain, Onur Inan, Nabiel Kadiwahabi, Denzel Libretto (allen SVW), Jamiro Libretto (Sparta Rotterdam), Danny Broere (Hardinxveld), Mustafa Mayda, Moussa Afkeran (beiden Raptim).
Gaan: Owen Verduijn (Unitas-zondag), Mike Venderbos, Naser El Mousati, Jaber El Mousati, Nasredinne el Kahlki (allen SVW), Enes Zencirkiran (RFC).

ASV Arkel
Komen: Dylan Verschoor (LRC Leerdam), Lorenzo Agnoli (GJS), Björn van Hoogdalem (Altena), Geoffrey van de Boor (FC Lienden).
Gaan: Niels de Koter (Schelluinen), Johnny de Groot (lager elftal), Michael Boon (stopt).

Groot-Ammers
Komen: Bob van Oosterhout (VVAC), Alessandro Rooken (Schoonhoven), Jesse van Putten (SV Meerkerk), Dennis de Wit (VVAC), Rico Limburg (clubloos, voorheen Kozakken Boys).
Gaan: Timo Schollaardt (Right Oh).

Peursum
Komen: Tomas Henke (Schelluinen).
Gaan: Thimo Ponsen (FC Lienden), Hans van Kranenburg (ASH).

HSSC'61
Komen: Marko Luksen (Leerdam Sport '55), Lucas van Dam (Deltasports '95).
Gaan: Floris Kool (Heukelum), Mark Steenbeek (Leerdam Sport '55), Arwin van Soest (LRC Leerdam).

Lekvogels
Komen: -
Gaan: Robin Bikker (Benschop)

SV Noordeloos
Komen: Perry Huffels (Ameide)
Gaan: Corstiaan de Leeuw (gaat lager voetballen).

Lees meer over : overschrijvingen, Alblasserwaard