Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Programma en uitslagen nacompetitie zaterdagvoetbal

27 mei 2017, 17.30NieuwsUpdate
(foto: Jeroen de Bruin - DBRN Fotografie)

REGIO - In de reguliere competities zijn de kaarten geschud, inmiddels is de nacompetitie van start gegaan.

Zoals je van ons gewend bent, volgen wij de ontwikkelingen op de voet. Onderstaand het programma (landelijk, Zuid I en West 2), voor zover van toepassing op het gebied van Regio-Voetbal. 

We houden ons aanbevolen voor aanvullingen en correcties, zeker ook voor wat betreft gewijzigde aanvangstijden.

Nacompetitie 3e divisie en hoofdklasse zaterdag

(A) DINSDAG 16 MEI
CSV Apeldoorn - SteDoCo: 2-2
(A) DINSDAG 23 MEI
20:00 uur, SteDoCo - CSV Apeldoorn: 5-2 n.v.

(B) DINSDAG 16 MEI
Achilles Veen - ODIN'59: 0-1
(B) ZATERDAG 20 MEI
ODIN'59 - Achilles Veen: 2-1

(C) DINSDAG 16 MEI
Noordwijk - DOVO: 2-3
(C) DINSDAG 23 MEI
DOVO - Noordwijk: 3-1 n.v.

(D) DINSDAG 16 MEI
Staphorst - Ter Leede: 2-0
(D) DINSDAG 23 MEI
Ter Leede - Staphorst: 3-0

2e ronde

(E) ZATERDAG 27 MEI
Ter Leede - ODIN'59: 1-1
(E) ZATERDAG 3 JUNI
ODIN'59 - Ter Leede:

(F) ZATERDAG 27 MEI
DOVO - SteDoCo: 3-0
(F) ZATERDAG 3 JUNI
SteDoCo - DOVO

De twee winnaars van de tweede ronde spelen volgend seizoen in de derde divisie.

Nacompetitie hoofdklasse en 1e klasse

Poule 1

(A) DINSDAG 16 MEI
Montfoort - Nootdorp: 2-5

(B) ZATERDAG 20 MEI
Sliedrecht - Montfoort: 6-1

(C) DINSDAG 23 MEI
Nootdorp - Sliedrecht: 2-1

Poule 3

(A) DINSDAG 16 MEI
XerxesDZB - Kloetinge: 1-1

(B) ZATERDAG 20 MEI
Smitshoek - XerxesDZB: 6-3 

(C) DINSDAG 23 MEI
Kloetinge - Smitshoek: 1-2

Poule 5

(A) DINSDAG 16 MEI
Bennekom - WNC: 3-1

(B) ZATERDAG 20 MEI
WNC - Flevo Boys: 0-3

(C) DINSDAG 23 MEI
Flevo Boys - Bennekom: 2-0

Poule 6

(A) DINSDAG 16 MEI
Oude Maas - Buitenpost: 2-3
SC Feyenoord - Zuidvogels: 1-2

(B) ZATERDAG 20 MEI
Buitenpost - SC Feyenoord: 3-2
Zuidvogels - Oude Maas: 5-1

(C) DINSDAG 23 MEI
SC Feyenoord - Oude Maas (niet meer van belang, gaat om die reden niet door)
Buitenpost - Zuidvogels: 2-2

Finale

ZATERDAG 27 MEI
RKAV Volendam - Nootdorp: 0-1
Oranje Nassau - Smitshoek: 2-5
Zuidvogels - Flevo Boys: 2-0

ZATERDAG 3 JUNI
Nootdorp - RKAV Volendam
Smitshoek - Oranje Nassau
Flevo Boys - Zuidvogels

Finalewinnaars spelen volgend seizoen in de hoofdklasse

Nacompetitie 1C - 2E - 2F

(1) ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: Nivo Sparta - Almkerk: 2-0
(1) ZATERDAG 27 MEI, 14:30 uur: Almkerk - Nivo Sparta: 4-2 (Nivo Sparta wint na strafschoppen)

(2) ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: Den Bommel - Nieuw-Lekkerland: 2-3
(2) ZATERDAG 27 MEI, 14:30 uur: Nieuw-Lekkerland - Den Bommel: 2-0

(3) ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: Axel - GJS: 1-1
(3) ZATERDAG 27 MEI, 16:00 uur: GJS - Axel: 2-1

(4) ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: Roda Boys - DBGC: 1-2
(4) ZATERDAG 27 MEI, 14:30 uur: DBGC - Roda Boys: 1-1

(5) ZATERDAG 3 JUNI, 14:30 uur: DBGC - Nieuw-Lekkerland
(5) MAANDAG 5 JUNI, 14:30 uur: Nieuw-Lekkerland - DBGC

(6) ZATERDAG 3 JUNI, 14:30 uur: GJS - Nivo Sparta
(6) MAANDAG 5 JUNI, 14:30 uur: Nivo Sparta - GJS

Nacompetitie 2F - 3C - 3D

(1) ZATERDAG 20 MEI, 15:00 uur: NOAD'32 - Hardinxveld: 3-2
(1) ZATERDAG 27 MEI, 14:30 uur: Hardinxveld - NOAD'32: 4-0

(2) ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: De Alblas - GDC: 1-3
(2) ZATERDAG 27 MEI, 14:30 uur: GDC - De Alblas: 1-1

(3) ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: IFC - Sleeuwijk: 1-3
(3) ZATERDAG 27 MEI, 14:30 uur: Sleeuwijk - IFC: 3-1

(4) ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: SVW - Wieldrecht: 2-2
(4) ZATERDAG 27 MEI, 14:30 uur: Wieldrecht - SVW: 0-2

(5) ZATERDAG 3 JUNI, 14:30 uur: SVW - GDC
(5) MAANDAG 5 JUNI, 14:30 uur: GDC - SVW

(6) ZATERDAG 3 JUNI, 14:30 uur: Sleeuwijk - Hardinxveld
(6) MAANDAG 5 JUNI, 14:30 uur: Hardinxveld - Sleeuwijk

Nacompetitie 4e klasse

(5) ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: Good Luck - Herovina: 0-2
(5) ZATERDAG 27 MEI, 14:30 uur: Herovina - Good Luck: 1-1 (Herovina promoveert naar 3e klasse)

(6) ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: ASV Arkel - NEO'25: 1-3
(6) ZATERDAG 27 MEI, 14:30 uur: NEO'25 - ASV Arkel: 1-0  (NEO'25 blijft derdeklasser, Arkel blijft vierdeklasser)

(7) ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: Schelluinen - ZBC'97: 1-5
(7) ZATERDAG 27 MEI, 14:30 uur: ZBC'97 - Schelluinen: 0-2 (ZBC'97 blijft derdeklasser, Schelluinen blijft vierdeklasser)

(8) ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: Vuren - Zuilichem: 0-1
(8) ZATERDAG 27 MEI, 14:30 uur: Zuilichem - Vuren: 1-5 (Vuren promoveert naar 3e klasse, Zuilichem degradeert naar 4e klasse)

(9) ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: Rimboe - SC Everstein: 0-3
(9) ZATERDAG 27 MEI, 14:30 uur: SC Everstein - Rimboe: 9-3 (SC Everstein blijft in 3e klasse)

(10) ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: The Gunners - DFC: 0-5
(10) DONDERDAG 25 MEI, 14:30 uur: DFC - The Gunners: 3-2 (DFC promoveert naar 3e klasse)

Winnaars volgend seizoen in 3e klasse

WEST 2

ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: DCV - SVC'08 (Wassenaar): 2-1
DINSDAG 23 MEI: SVC'08 - DCV: 1-1

ZATERDAG 27 MEI: Nieuwenhoorn - DCV: 0-4
ZATERDAG 3 JUNI: DCV - Nieuwenhoorn

ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: Altius - Benschop: 3-2
ZATERDAG 27 MEI, 14:30 uur: Benschop - Altius: 0-1

ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: Egelantier Boys - Lekkerkerk: 1-3
ZATERDAG 27 MEI: Spartaan'20 - Egelantier Boys: 3-0
ZATERDAG 3 JUNI, 14:30 uur: Lekkerkerk - Spartaan'20

ZATERDAG 20 MEI, 14:30 uur: Leiden - Bergambacht: 3-0
ZATERDAG 27 MEI: Floreant - Leiden: 1-2
ZATERDAG 3 JUNI, 17:00 uur: Bergambacht - Floreant

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >
Lees meer over : nacompetitie