Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Programma en uitslagen oefenduels voorbereiding 2018-2019

16 jul 2018, 07.07NieuwsUpdate

REGIO - De voorbereiding op het voetbalseizoen 2018-2019 is begonnen.

Regio-Voetbal houdt weer een overzicht van de oefenwedstrijden in de regio bij. Aanvullingen kunnen uiteraard aan ons worden doorgegeven. Bij voorkeur via e-mail: info@regio-voetbal.nl. Maar via Facebook of Twitter (@RVoetbal) mag ook.

WOENSDAG 25 JULI
20:15 uur, Unitas zondag - Jong FC Dordrecht

ZATERDAG 28 JULI
14:30 uur, Kozakken Boys - Quick Boys
14:30 uur, DOVO - SteDoCo 
15:00 uur, FC Den Bosch - Aris Thessaloniki FC (op terrein Roda Boys/Bommelerwaard)
ASWH - TEC

DINSDAG 31 JULI
20:00 uur, Kozakken Boys - SC Feyenoord
20:00 uur, SteDoCo - FC Lienden
20:00 uur, ASWH - FC Dordrecht

ZATERDAG 4 AUGUSTUS
(tijd n.n.b.), FC Groningen O23 - Kozakken Boys
14:30 uur, SteDoCo - Sparta Nijkerk
14:30 uur, DOVO - Unitas zondag
18:00 uur, Cluzona - Achilles Veen
ASWH - Westlandia

DINSDAG 7 AUGUSTUS
19:30 uur, SC Feyenoord - ASWH
20:00 uur, Kozakken Boys - Sportlust'46
20:00 uur, Achilles Veen - OJC Rosmalen
20:15 uur, Barendrecht - Unitas zondag

WOENSDAG 8 AUGUSTUS
19:00 uur, Nivo Sparta - FC Den Bosch

VRIJDAG 10 AUGUSTUS
20:00 uur, Kozakken Boys - RKC Waalwijk

ZATERDAG 11 AUGUSTUS
13:00 uur, DHSC - Unitas zondag
14:30 uur, Kozakken Boys - Leonidas
14:30 uur, VC Vlissingen - SteDoCo
14:30 uur, Sliedrecht - RVVH
14:30 uur, VVGZ - Zundert
14:30 uur, GRC 14 - DFC
14:30 uur, Tricht - Schoonhoven
15:00 uur, Smitshoek - ASWH
17:00 uur, Achilles Veen - UDI'19
17:00 uur, SC Everstein - BVV Den Bosch

DINSDAG 14 AUGUSTUS
19:30 uur, ASWH - IFC
20:00 uur, OJC Rosmalen - Kozakken Boys
20:00 uur, SteDoCo - GRC 14
20:00 uur, EBOH - Nieuw-Lekkerland
20:00 uur, Hellevoetsluis - GJS
20:00 uur, Roda Boys - RKSV Schijndel
20:00 uur, Brakel - SVW
20:00 uur, MVV'58 - Altena
20:00 uur, Drunen - Jan van Arckel
20:15 uur, Unitas zondag - Achilles Veen

DONDERDAG 16 AUGUSTUS
- Toernooi om Aalburg Cup met Achilles Veen, NOAD'32, Wilhelmina'26 en GDC
- DFC-toernooi met DFC, Dubbeldam, SC Emma en SV Noordeloos

ZATERDAG 18 AUGUSTUS
v.a. 12:00 uur, Rob Colijn Memorial bij GJS (met: GJS, SVW, Herovina en Schelluinen)
- DFC-toernooi met DFC, Dubbeldam, SC Emma en SV Noordeloos
14:00 uur, Jan van Arckel - RKVSC
14:00 uur, Vianen - Kamerik
14:30 uur, Kozakken Boys - Acihilles Veen (open dag)
14:30 uur, Almkerk - Unitas zondag
14:30 uur, Altena - Nieuw-Lekkerland
14:30 uur, Nivo Sparta - VVGZ
14:30 uur, DCV - Sliedrecht
14:30 uur, WNC - Scherpenzeel
14:30 uur, FC De Bilt - GRC 14
14:30 uur, Woudrichem - ASV Arkel
14:30 uur, Streefkerk - Hardinxveld
14:30 uur, Roda Boys - Vriendenschaar
14:30 uur, Papendrecht - Groote Lindt
14:30 uur, Tricht - IJFC
14:30 uur, Groot-Ammers - Bergambacht
14:30 uur, SV Capelle - Kozakken Boys 2
14:30 uur, Unitas zat - GVV'63
14:30 uur, Brederodes - Focus'07
14:30 uur, ZBVH - De Alblas
14:30 uur, SC Everstein - Schoonhoven
14:30 uur, Lekvogels - Delta Sport
14:30 uur, ASH - Almkerk 2
14:30 uur, Benschop - SKV
14:30 uur, Asperen - SVS'65
14;30 uur, Kerkwijk - Sparta'30
14:30 uur, IFC zat - GSC/ODS
15:00 uur, MVV'58 - Haaften
16:00 uur, RKSV Boxtel - Brakel
16:00 uur, GVV - sv BLC

DINSDAG 21 AUGUSTUS
- 19:00 uur, Zwijndrechts kampioenschap bij ZVV Pelikaan
- Toernooi om Aalburg Cup met Achilles Veen, NOAD'32, Wilhelmina'26 en GDC
19:30 uur, Brakel - Sparta'30
20:00 uur, Zilveren Crab Toernooi bij Oranje Wit met o.a. GJS
20:00 uur, Roda Boys - LRC Leerdam
20:00 uur, Heukelum - Leerdam Sport'55
20:00 uur, DHSC - WNC
20:00 uur, SV Top Oss - Nivo Sparta
20:00 uur, Altena - Oosterhout
20:00 uur, SVW - Haaften
20:00 uur, VVAC - Peursum (25e toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC)
20:00 uur, Ameide - Streefkerk (25e toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC)
20:00 uur, Hardinxveld - SSC'55
20:00 uur, Arkel - Herovina
20:00 uur, SV Meerkerk - Vuren
20:00 uur, HSSC'61 - IFC
20:00 uur, SC Everstein - Bennekom
20:00 uur, GVV - MVV'58
20:00 uur, Almkerk 2 - WSV Well
20:15 uur, Nieuw-Lekkerland - Unitas zondag
20:15 uur, GRC 14 - Brederodes
20:30 uur, IJFC - Almkerk
20:30 uur, Focus'07 - Lekvogels

WOENSDAG 22 AUGUSTUS
20:00 uur, Vianen - JSV zondag

DONDERDAG 23 AUGUSTUS
- Jan Stam Toernooi bij vv Wieldrecht met deelname van: De Zwerver, Pernis, Dubbeldam-zon en Wieldrecht
19:30 uur, FC Dordrecht Am - GSC/ODS
20:00 uur, SV Lopik - Bergambacht

ZATERDAG 25 AUGUSTUS
- Toernooi om Aalburg Cup met Achilles Veen, NOAD'32, Wilhelmina'26 en GDC
- Finaledag Zwijndrechts kampioenschap bij ZBC'97
12:00 uur, DFC - GSC/ODS (Ries Fok Toernooi bij EBOH)
13:30 uur, GSC/ODS - Drechtstreek (Ries Fok Toernooi bij EBOH)
15:20 uur, EBOH - GSC/ODS (Ries Fok Toernooi bij EBOH)
13:00 uur, Achilles Veen - DHSC
13:00 uur, Roda Boys speelt op Bruse Boys Grevelingentoernooi
13:30 uur, Troostfinale Jan Stam Toernooi bij Wieldrecht
14:00 uur, Vianen - OSM'75
14:30 uur, Zilveren Crab Toernooi bij Oranje Wit met o.a. GJS
14:30 uur, NSC Nijkerk - Unitas zondag (onder voorbehoud)
14:30 uur, Nieuw-Lekkerland - Nivo Sparta
14;30 uur, Almkerk - Victoria
14:30 uur, GRC 14 - Magreb'90
14:30 uur, De Alblas - Papendrecht
14:30 uur, SV Meerkerk - Schoonhoven
14:30 uur, Schelluinen - SV Lopik
14;30 uur, Alblasserdam - HSSC'61
14:30 uur, Tricht - Asperen
14:30 uur, Groot-Ammers - Lekkerkerk
14:30 uur, Hardinxveld - Oranje Wit comb.
14:30 uur, GVV'63 - Zuilichem
14:30 uur, Herovina - Sleeuwijk
14:30 uur, Unitas zaterdag - SVS'65
14:30 uur, Lekvogels - SVF Cothen
14:30 uur, Haaften - Berchem Sport
14:30 uur, BSC Roosendaal - Brakel
14:30 uur, ASH - GRC 14 2
14:30 uur, RFC - WSV Well
14:30 uur, HRC'14 - Roda Boys 2
15:00 uur, finale 25e toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC
15:00 uur, 3e en 4e plaats toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC
15:00 uur, Valleivogels - Sliedrecht
15:00 uur, MVV'58 - Vriendenschaar
16:00 uur, Finale Jan Stam Toernooi bij Wieldrecht
17:00 uur, SV Top - SC Everstein
17:00 uur, Jan van Arckel - GVV Geldermalsen

ZONDAG 26 AUGUSTUS
13:00 uur, NLC'03 - Hedel
14:00 uur, Beesd - DSZ

DINSDAG 28 AUGUSTUS
19:30 uur, GDC - Zuilichem
19:30 uur, NOAD'32 - Jan van Arckel
19:30 uur, SSW - GSC/ODS
19:45 uur, Nooit Gedacht - Haaften
20:00 uur, Nivo Sparta comb - SC Everstein
20:00 uur, Nivo Sparta comb - Asperen
20:00 uur, WSC - Roda Boys
20:00 uur, Papendrecht - Nieuw-Lekkerland
20:00 uur, Sleeuwijk - GJS
20:00 uur, Benschop - Geinoord
20:00 uur, VVGZ - Hellevoetsluis
20:00 uur, Drechtstreek - Wieldrecht
20:00 uur, Sliedrecht - Madese Boys
20:00 uur, Vriendenschaar - WNC
20:00 uur, HSSC'61 - Altena
20:00 uur, VVAC - Tricht
20:00 uur, ASV Arkel - RFC
20:00 uur, Schelluinen - Peursum
20:00 uur, SV Meerkerk - Focus'07
20:00 uur, PSV-ama - Brakel
20:00 uur, Sparta'30 - SV Noordeloos
20:00 uur, Woudrichem - Herovina
20:00 uur, GVV - GVV'63
20:00 uur, Groote Lindt - Bolnes
20:00 uur, PVCV - Lekvogels
20:00 uur, WSV Well - HRC'14
20:00 uur, MVV'58 - Buren
20:00 uur, Dussense Boys - Almkerk 2
20:00 uur, Hedel - RKVSC
20:15 uur, DeltaSports'95 - Heukelum
20:15 uur, JSV Nieuwegein - Brederodes
20:30 uur, Wilhelmina'26 - Almkerk

DINSDAG 4 SEPTEMBER
20:00 uur, Almkerk - Rood Wit
20:00 uur, GRC 14 - Wilhelmina'26
20:00 uur, GJS - SV Meerkerk
20:00 uur, Streefkerk - Nieuw-Lekkerland
20:00 uur, De Alblas - Slikkerveer
20:00 uur, ASV Arkel - ONI
20:00 uur, SVW - Zuilichem
20:00 uur, Drechtstreek - Haaften
20:00 uur, Schelluinen - Herovina
20:00 uur, 's-Gravendeel - Groote Lindt
20:00 uur, Sparta'30 - GRC 14 2
20:00 uur, Hedel - GVV'63
20:00 uur, Beesd - MVV'58

WOENSDAG 5 SEPTEMBER
20:00 uur, Vianen - Schoonhoven

DINSDAG 11 SEPTEMBER
20:00 uur, Almkerk - Sarto
20:00 uur, GRC 14 - SCO
20:00 uur, GJS - Wieldrecht
20:00 uur, Oosterhout - ASV Arkel
20:00 uur, GRC 14 2 - Zuilichem
20:00 uur, Groote Lindt - FC Binnenmaas
20:00 uur, Sparta'30 - Kozakken Boys 2
20:00 uur, Nieuwkuijk - GVV'63
20:00 uur, BZS - Beesd
20:30 uur, Focus'07 - Haaften

MAANDAG 17 SEPTEMBER
20:00 uur, Vianen - De Meern

Uitslagen

DINSDAG 10 JULI
ASWH - Excelsior Rotterdam: 3-4
Roda'46 - Heukelum: afgelast

ZATERDAG 30 JUNI
JSV Nieuwegein - Heukelum: 2-3

 

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >