Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Programma en uitslagen oefenwedstrijden januari 2018

23 jan 2018, 21.45NieuwsUpdate

REGIO - In de winterstop wordt toegewerkt naar de tweede helft van de competitie. En dus staan er de nodige oefenwedstrijden op het programma.

Regio-Voetbal biedt een overzicht van de oefenduels van de regioclubs. We houden ons aanbevolen voor aanvullingen.

De bij ons -tot nu toe- bekende oefenwedstrijden zijn (uitslagenoverzicht is te vinden onder het programma):

DINSDAG 23 JANUARI
Pelikaan - LRC Leerdam: 4-0
Nemelaer - Roda Boys
Spartaan'20 - VVGZ: 1-2
VVAC - SV Lopik: 2-0
SVS'65 - Aurora: 2-3
Zwaluwe - Drechtstreek
Teisterbanders - Haaften: 3-3
MVV'58 - Focus'07: 4-1
Lekkerkerk - Gouda: afgelast
FC Perkouw - DFC

DINSDAG 6 FEBRUARI
20:00 uur, Almkerk - Kozakken Boys

DINSDAG 13 FEBRUARI
20:00 uur, Sliedrecht - Almkerk

ZATERDAG 17 FEBRUARI
14:00 uur, DHSC - Almkerk
14:30 uur, Nivo Sparta - Streefkerk
14:30 uur, GSC/ODS  Vuren

UITSLAGEN

ZONDAG 21 JANUARI
Groote Lindt - HC'03 (tijdens trainingskamp in Albufeira): 2-2
't Goy - Beesd: 4-2
Be Ready - HHC'09
Hedel - Irene: 6-0
LSV - Alem: 0-11
DSC - Avanti: 2-2

ZATERDAG 20 JANUARI
SV Capelle - SVW: 7-2
Almkerk - Altena: 1-0
Unitas zondag - Papendrecht: 3-1
Roda Boys - Desto: 4-0
Sportlust'46 - WNC: 2-1
Schoonhoven - Groot-Ammers: 0-1
Streefkerk - ASV Arkel: 6-2
GDC - SV Meerkerk: 2-2
Nivo Sparta - Ameide: 2-0
Tricht - Kozakken Boys 2: 6-1
Wieldrecht - Pelikaan: 2-4
Neptunus Schiebroek - Drechtstreek: 1-0
Heerjansdam - Hoeven: 3-0
Almkerk 2 - Herovina: 3-2
Schelluinen - GVV'63: 4-4
Benschop - Oegstgeest: 4-0
HSSC'61 - Lekvogels: 6-5
Peursum - ONI: 7-0
Sleeuwijk - VVAC: 3-0
Asperen - Heukelum: 0-0
Brederodes - Elinkwijk: 10-2
SSC'55 - Zuilichem (terrein GRC 14)
SVS'65 - LRC Leerdam 2: 2-2
Brakel - Vuren (EM Cup): 2-4
Lienden (zat) - MVV'58
Woudrichem - Bunnik: 4-0
Strijen - GJS: 2-0
Heinenoord - LRC Leerdam: 0-0 (gestaakt)
Sliedrecht - Wilhelmina'26: 4-1
Focus'07 - Sparta'30: 3-2
Bergambacht - FC Perkouw: 2-2
Benschop - Oegstgeest: 4-0
Rockanje - De Zwerver: 2-3
SV Noordeloos - GSC/ODS: 5-4
Ommoord - Dilettant: 2-2
RKVSC - WSV Well
SC Everstein - RKSV Driel (tijdens trainingskamp in Marbella): 2-1

DONDERDAG 18 JANUARI
Woudrichem - Altena: 2-1 (gestaakt)
GDC - Dussense Boys: 5-3

DINSDAG 16 JANUARI
Nivo Sparta - GJS (EM Cup): 3-1
LRC Leerdam - Roda Boys (EM Cup) > afgelast
HSSC'61 - SV Meerkerk: 1-1
SVS'65 - Herovina: 1-3
Binnenmaas - Alblasserdam: 1-2
TSC - LRC Leerdam: 2-2
Focus'07 - Tricht: 1-1
Peursum - Haaften: 3-5
Zwaluwe - Wieldrecht: 3-3
IFC (zat) - ASV Arkel: 5-0
Sparta'30 - Zuilichem: 5-3
Alem - Kerkwijk: afgelast
FC Engelen - Wilhelmina'26: 2-2
Rhoon - FC Perkouw: 2-3
IJFC - SC Everstein: 5-1
Unitas zondag - Nieuw-Lekkerland: 1-1
MVV'58 - GVV: 6-4
RKVSC - Brakel: 3-3
VVIJ - Schoonhoven: 1-3
Spirit - SVS: 2-0
Elinkwijk (zon) - Benschop: 0-4

ZONDAG 14 JANUARI
SC Elshout - Alem: 5-1
IFC - Spartaan'20: 2-3
Beesd - DSZ: 4-0
Hedel - NLC03: 3-2

ZATERDAG 13 JANUARI
SteDoCo - Zuidvogels: 5-0
SVBO - Heerjansdam: 2-4
ZOB - Alblasserdam: 5-4
SC Woerden - Lekkerkerk: 0-3
SSS - DCV: 3-3
GRC 14 - Nivo Sparta: 3-1
SVW - Sleeuwijk: 3-0
SDC Putten - Unitas zondag: 1-3
Nieuw-Lekkerland - LRC Leerdam: 1-2
Schoonhoven - Asperen (EM Cup): 1-0
Roda Boys - WSC: 2-3
SC Everstein - Zuilichem: 6-1
Hulzense Boys - VVGZ: 3-4
TAVV - Tricht: 5-0
Focus'07 - Haaften: 2-3
Almkerk 2 - ASH: 1-0
Sparta'30 - WSV Well
Slikkerveer - Groote Lindt: 3-0
EBOH - MZC'11
Willem II - ONI
GVV'63 - SVS Capelle: 1-2
Unitas zaterdag - GSC/ODS: 2-4 (gestaakt)
Slikkerveer - Groote Lindt
Spirit - SV Schalkhaar: 2-2
MVV'58 - Kesteren: 2-1
RKVV Drommelen - DFC
Halsteren - Achilles Veen: 1-3
QVC'21 - Altena: 2-3
Dilettant - SVS'65: 4-1
WNC - SV Meppel: 5-1
Tubantia - Wieldrecht: 2-4
Ameide  - VCS (Den Haag): 7-2

VRIJDAG 12 JANUARI
Wilhelmina'26 - Herovina: 6-0

DONDERDAG 11 JANUARI
FC Lienden - WNC: 5-1

WOENSDAG 10 JANUARI
IFC zondag - Smitshoek: 4-6

DINSDAG 9 JANUARI
Kozakken Boys - Spijkenisse: 5-1
Achilles Veen - Jong Willem II: 4-1
Wilhelmina'26 - ONI: 4-0
MVV'58 - Teisterbanders: 6-0
Lekkerkerk - Bergambacht: 6-1
SCO - ASV Arkel: 1-2
Hedel - Rhelico: 2-1
SVS - Dilettant: 5-2

MAANDAG 8 JANUARI
Oranje Wit - RKAVV: 6-1

ZATERDAG 6 JANUARI
Oranje Wit - Spijkenisse: 2-0 
Woudrichem - GJS: 1-5
SVW - Haaften: 1-5
Kozakken Boys - Almere City: 1-1
Oranje Wit - RKAVV: 1-1 
ASWH - ADO'20: 1-1
Nivo Sparta - WCR Rhoon: 14-0

Aanvullingen op het oefenprogramma kunnen worden doorgegeven via e-mail (info@regio-voetbal.nl), Twitter (@RVoetbal) of Facebook.

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >
Lees meer over : winterstop, oefenwedstrijd, oefenduel