Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Programma Poort6 Champions Cup

21 dec 2012, 12.09Nieuws

GORINCHEM/REGIO - Het in de regio populaire en altijd veel publiek trekkende zaalvoetbaltoernooi om de Poort6 Champions Cup wordt van zaterdag 22 december tot en met zaterdag 5 januari gespeeld in sporthal De Oosterbliek in Gorinchem-Oost.

Regio-voetbal doet dagelijks verslag van het toernooi, vaak ook met foto's en korte filmpjes.

Op de meeste toernooidagen zijn de rust- en eindstanden van de te spelen wedstrijden 'live' te volgen via ons Twitteraccount: @RVoetbal.

Toernooiprogramma:

ZATERDAG 22 DECEMBER
18.30 uur, Unitas-Asperen
19.25 uur, Kozakken Boys-SVS'65
20.20 uur, Sleeuwijk-LRC
21.15 uur, VVAC-SteDoCo
22.10 uur, Peursum-Woudrichem

MAANDAG 24 DECEMBER
18.30 uur, Rijswijkse Boys-Heukelum
19.25 uur, Schelluinen-Ameide
20.20 uur, GJS-sv Meerkerk
21.15 uur, Noordeloos-Hardinxveld

DONDERDAG 27 DECEMBER
18.30 uur, Leerdam Sport'55-Vuren
19.25 uur, Sliedrecht-HSSC'61
20.20 uur, Almkerk-Arkel
21.15 uur, Asperen-Kozakken Boys
22.10 uur, SVS'65-Unitas

VRIJDAG 28 DECEMBER
18.30 uur, LRC-VVAC
19.25 uur, SteDoCo-Sleeuwijk
20.20 uur, Woudrichem-Rijswijkse Boys
21.15 uur, Heukelum-Peursum
22.10 uur, Ameide-GJS

ZATERDAG 29 DECEMBER
12.00 uur, Hardinxveld-Leerdam Sport'55
12.55 uur, Vuren-Noordeloos
13.50 uur, HSSC'61-Almkerk
14.45 uur, Arkel-Sliedrecht
15.40 uur, Unitas-Kozakken Boys
16.35 uur, SVS'65-Asperen
17.30 uur, Sleeuwijk-VVAC
18.25 uur, SteDoCo-LRC
19.20 uur, Peursum-Rijswijkse Boys
20.15 uur, Heukelum-Woudrichem
21.10 uur, Schelluinen-GJS
22.05 uur, sv Meerkerk-Ameide

WOENSDAG 2 JANUARI
18.30 uur, sv Meerkerk-Schelluinen
19.25 uur, Noordeloos-Leerdam Sport'55
20.20 uur, Vuren-Hardinxveld
21.15 uur, Sliedecht-Almkerk
22.10 uur, Arkel-HSSC'61

DONDERDAG 3 JANUARI
19.00 uur, Kwartfinale
19.55 uur, Kwartfinale
20.50 uur, Kwartfinale
21.45 uur, kwartfinale

VRIJDAG 4 JANUARI
21.00 uur, Halve finale
22.15 uur, Halve finale

ZATERDAG 5 JANUARI
21.00 uur, Finale

Zie ook:

www.championscup.nl

Lees meer over : Poort6 Champions Cup, programma