Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Uitslagen en bijgewerkte standen EM Cup

08 feb 2018, 22.00NieuwsUpdate

REGIO – In het Regio-Voetbal Toernooi om de EM Kantoorsystemen Cup worden deze week de laatste poulewedstrijden gespeeld.

Het programma ziet er als volgt uit:

Poule 1
Kozakken Boys (Tweede Divisie)
Roda Boys (2F) > trekt zich terug, uitslagen komen te vervallen
Almkerk (2F)
LRC Leerdam (1C)

Dinsdag 3 oktober: Roda Boys-Kozakken Boys: 1-5 en Almkerk-LRC: 1-2
Dinsdag 7 november: Almkerk-Kozakken Boys (1-0, in de rust gestaakt vanwege de mist)
Dinsdag 16 januari: LRC Leerdam - Roda Boys (komt te vervallen door terugtrekking Roda Boys)
Dinsdag 30 januari: Roda Boys-Almkerk (komt te vervallen door terugtrekking Roda Boys)
Dinsdag 6 februari: Restant Almkerk-Kozakken Boys: 2-2
Donderdag 8 februari: Kozakken Boys - LRC: 10-0

Stand
1. Kozakken Boys, 2-4 (12-2)
2. LRC, 2-3 (2-11)
3. Almkerk, 2-1 (3-4)

Poule 2
Achilles Veen (hoofdklasse A)
WNC (1C)
SVW (2F)

Dinsdag 3 oktober: SVW - WNC: 0-0
Dinsdag 7 november: Achilles Veen - SVW: 7-0
Donderdag 8 februari: WNC - Achilles Veen (afgelast, wordt na overleg niet meer gespeeld)

Stand
1. Achilles Veen, 1-3 (7-0)
2. WNC, 1-1 (0-0)
3. SVW, 2-1 (0-7)

Poule 3
SteDoCo (hoofdklasse A)
Nieuw-Lekkerland (1B)
SV Meerkerk (2F)

Dinsdag 3 oktober: SteDoCo - SV Meerkerk: 6-0
Dinsdag 7 november: SV Meerkerk - Nieuw-Lekkerland: 3-1
Dinsdag 6 februari: Nieuw-Lekkerland - SteDoCo: 1-3

Stand
1. SteDoCo, 2-6 (9-1)
2. SV Meerkerk, 2-3 (3-7)
3. Nieuw-Lekkerland, 2-0 (2-6)

Poule 4
GJS (1C)
Nivo Sparta (2F)
Papendrecht (2F)

Dinsdag 3 oktober: GJS - Papendrecht: 0-0
Dinsdag 7 november: Papendrecht - Nivo Sparta: 3-3
Dinsdag 16 januari: Nivo Sparta - GJS: 3-1

Stand
1. Nivo Sparta, 2-4 (6-4)
2. Papendrecht, 2-2 (3-3)
3. GJS, 2-1 (1-3)

Poule 5 
Unitas zondag (1B)
GRC 14 (1C)
Tricht (2F)

Dinsdag 7 november: Tricht - GRC 14: 3-4
Dinsdag 30 januari: Unitas - Tricht: 3-0
Dinsdag 6 februari: GRC 14 - Unitas: 1-2

Stand
1. Unitas, 2-6 (5-1)
2. GRC 14, 2-3 (5-5)
3. Tricht, 2-0 (3-7)

Poule 6 
Asperen (3C)
Schoonhoven (3C West 2))
VVAC (4D)

Dinsdag 10 oktober: VVAC - Schoonhoven: 1-2
Dinsdag 14 november: Asperen - VVAC: 3-3
Zaterdag 13 januari: Schoonhoven - Asperen: 1-0

Stand
1. Schoonhoven, 2-6 (3-1)
2. VVAC, 2-1 (4-5)
3. Asperen, 2-1 (3-4)

Poule 7
Heukelum (2F)
Alblasserdam (3C)
ASV Arkel (4D)

Dinsdag 3 oktober: Arkel - Heukelum: 0-5
Dinsdag 7 november: Alblasserdam - Arkel: 1-0
Dinsdag 30 januari: Heukelum - Alblasserdam: 5-5

Stand
1. Heukelum, 2-4 (10-5)
2. Alblasserdam, 2-4 (6-5)
3. ASV Arkel, 2-0 (0-6)

Poule 8
Woudrichem (2F)
Vuren (3C)
Brakel (4D)

Dinsdag 3 oktober: Woudrichem - Brakel: 10-1
Brakel - Vuren: 2-4
Dinsdag 30 januari: Vuren - Woudrichem: 2-8 

Stand
1. Woudrichem, 2-6 (18-3)
2. Vuren, 2-3 (6-10)
3. Brakel, 2-0 (3-14)

Poule 9
Ameide (3C)
Herovina (3D)
Dussense Boys (4C zondag)

Dinsdag 3 oktober: Ameide - Dussense Boys: 4-3
Dinsdag 7 november: Dussense Boys - Herovina: 3-6
Dinsdag 30 januari: Herovina - Ameide: 1-1

Stand
1. Herovina, 2-4 (7-4)
2. Ameide, 2-4 (5-4)
3. Dussense Boys, 2-0 (6-10)

Poule 10
SC Everstein (3D)
Leerdam Sport'55 (3C)
Rhelico (4D)

Dinsdag 3 oktober: Rhelico - Leerdam Sport: 2-4
Dinsdag 7 november: SC Everstein - Rhelico: 4-1
Dinsdag 30 januari: Leerdam Sport - SC Everstein: 1-2

Stand
1. SC Everstein, 2-6 (6-2)
2. Leerdam Sport, 2-3 (5-4)
3. Rhelico, 2-0 (3-8)

Poule 11
HSSC'61 (3D)
MVV'58 (4D)
DSS'14 (5D zondag)

Dinsdag 3 oktober: DSS'14 - HSSC'61: 0-4
Dinsdag 7 november: MVV'58 - DSS'14: 5-1
Dinsdag 30 januari: HSSC'61 - MVV'58: 8-0

Stand
1. HSSC'61, 2-6 (12-0)
2. MVV'58, 2-3 (5-9)
3. DSS'14, 2-0 (1-9)

Poule 12
De Zwerver (3C)
Altena (3D)
Peursum (4D)

Dinsdag 3 oktober: De Zwerver - Peursum: 0-0
Dinsdag 7 november: Peursum - Altena: 0-2
Dinsdag 30 januari: Altena - De Zwerver: 0-4

Stand
1. De Zwerver, 2-4 (4-0)
2. Altena, 2-3 (2-4)
3. Peursum, 2-1 (0-2)

Poule 13
Streefkerk (3C)
Groot-Ammers (4D)
Beesd (4E zondag)

Dinsdag 3 oktober: Beesd - Groot-Ammers: 0-2
Dinsdag 7 november: Streefkerk - Beesd: 5-0
Dinsdag 30 januari: Groot-Ammers - Streefkerk: 3-1

Stand
1. Groot-Ammers, 2-6 (5-1)
2. Streefkerk, 2-3 (6-3)
3. Beesd, 2-0 (0-7)

Poule 14
De Alblas (3C)
Sleeuwijk (3D)
Unitas zaterdag (4D)

Dinsdag 3 oktober: Unitas - Sleeuwijk: 1-1
Dinsdag 7 november: De Alblas - Unitas: 7-1
Dinsdag 6 februari: Sleeuwijk - De Alblas: 0-6

Stand
1. De Alblas, 2-6 (13-1)
2. Unitas, 2-1 (2-8)
3. Sleeuwijk, 2-1 (1-7)

Poule 15
Haaften (3D)
DSC (4E zondag)
Kerkwijk (4D)

Dinsdag 3 oktober: Haaften - Kerkwijk: 8-0
Dinsdag 7 november: Kerkwijk - DSC: 2-4
Dinsdag 6 februari: DSC - Haaften: 2-5

Stand
1. Haaften, 2-6 (13-2)
2. DSC, 2-3 (6-7)
3. Kerkwijk, 2-0 (2-12)

Poule 16
Be Ready (4C zondag)
HRC'14 (5D zondag)
SV Noordeloos (4D)

Dinsdag 3 oktober: HRC'14 - Be Ready: 1-3
Dinsdag 14 november: SV Noordeloos - HRC'14: 7-0
Dinsdag 23 januari: Be Ready - SV Noordeloos: 2-1

Stand
1. Be Ready, 2-6 (5-2)
2. SV Noordeloos, 2-3 (8-2)
3. HRC'14, 2-0 (1-10)

Poule 17
GDC (3D)
WSV Well (4D)
Jan van Arckel (5D zondag)

Dinsdag 3 oktober: GDC - Jan van Arckel: 7-1
Dinsdag 28 november: Jan van Arckel - Well (wordt niet meer gespeeld)
Dinsdag 12 december: Well - GDC (wordt niet gespeeld, GDC door naar volgende ronde)

Stand
1. GDC, 1-3 (7-1)
2. Well, 0-0
3. Jan van Arckel, 1-0 (1-7)

Poule 18
Schelluinen (3C)
NOAD'32 (3D)
SVS'65 (4D)

Dinsdag 10 oktober: SVS'65 - Schelluinen: 2-4
Dinsdag 14 november: NOAD'32 - SVS'65: 2-2
Dinsdag 12 december: Schelluinen - NOAD'32 (wordt na onderling overleg niet gespeeld; Schelluinen door naar knockoutfase)

Stand
1. Schelluinen, 1-3 (4-2)
2. NOAD'32, 1-1 (2-2)
3. SVS'65, 2-1 (4-6)

Uit poule 1 gaan de beste twee door naar de knockoutfase van het toernooi. Hiervoor plaatsen verder alle poulewinnaars zich en de dertien beste nummers 2 van de overige poules.

Rick den Besten

Webmaster, bureauredactie en coördinatie. Fotograaf regio Alblasserwaard Mail Rick >