Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

1e klasse B - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 19 mei 2018

DCV2-3Oude Maas
Nieuw Lekkerland2-1Kloetinge
SHO7-1Bruse Boys
Delta Sport2-1Brielle
SC Feyenoord2-1Heinenoord
VVGZ3-3Heerjansdam
Nieuwenhoorn0-5Oranje Wit

Programma 26 mei 2018

Oude Maas-Nieuw Lekkerland
Heinenoord-VVGZ
Kloetinge-Nieuwenhoorn
Brielle-SC Feyenoord
Bruse Boys-Delta Sport
Heerjansdam-DCV
Oranje Wit-SHO
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1SC Feyenoord252221686212
2Brielle251384476235
3Kloetinge251447465231
4Heinenoord251366444531
5Oude Maas251069363334
6Oranje Wit2510510354846
7Deltasport2510510345141
8Heerjansdam2510411344646
9Nieuw Lekkerland2510411344250
10VVGZ258512294156
11SHO258413284852
12DCV255614211944
13Nieuwenhoorn254615183868
14Bruse Boys253517142566

Periode

GWGLVPDPVDPT
1SC Feyenoord880024222
2Brielle844016188
3Heinenoord851216149
4Deltasport8413131912
5Heerjansdam8413131814
6Kloetinge8413131314
7Nieuw Lekkerland8413131417
8Oranje Wit8323111616
9Oude Maas82339810
10VVGZ823391215
11DCV82248516
12Nieuwenhoorn812551116
13Bruse Boys81164719
14SHO810731019
GWGLVPDPVDPT
1Kloetinge981025274
2SC Feyenoord972023247
3Brielle9621202612
4Heinenoord9423131312
5Nieuw Lekkerland9414131217
6Deltasport9342121814
7Heerjansdam9324111215
8Oude Maas9324111114
9SHO9315101219
10DCV92349611
11Oranje Wit922581724
12VVGZ921671119
13Nieuwenhoorn921671829
14Bruse Boys912651121
GWGLVPDPVDPT
1SC Feyenoord870121163
2Oranje Wit851216156
3Oude Maas8512161410
4SHO8431152614
5Heinenoord8431151810
6VVGZ8413131822
7Brielle8323111815
8Heerjansdam8314101617
9Deltasport830591415
10Nieuw Lekkerland822481616
11Kloetinge822481213
12Nieuwenhoorn81346923
13Bruse Boys81255726
14DCV81164817

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Brielle0 - 21 - 02 - 25 - 01 - 13 - 15 - 15 - 24 - 21 - 13 - 64 - 1
2Bruse Boys1 - 30 - 11 - 31 - 21 - 21 - 11 - 12 - 12 - 10 - 21 - 41 - 7
3DCV0 - 02 - 01 - 53 - 30 - 00 - 22 - 03 - 30 - 12 - 31 - 31 - 01 - 0
4Delta Sport2 - 14 - 15 - 13 - 20 - 21 - 12 - 26 - 11 - 33 - 00 - 13 - 11 - 1
5Heerjansdam1 - 14 - 12 - 15 - 11 - 33 - 00 - 23 - 00 - 10 - 23 - 00 - 0
6Heinenoord1 - 44 - 02 - 03 - 11 - 23 - 34 - 01 - 11 - 02 - 11 - 11 - 0
7Kloetinge4 - 01 - 02 - 02 - 15 - 11 - 25 - 03 - 02 - 20 - 53 - 12 - 3
8Nieuw Lekkerland1 - 31 - 12 - 03 - 02 - 43 - 32 - 11 - 02 - 32 - 10 - 43 - 11 - 0
9Nieuwenhoorn1 - 12 - 24 - 01 - 43 - 00 - 21 - 30 - 60 - 50 - 32 - 42 - 32 - 3
10Oranje Wit2 - 23 - 34 - 01 - 24 - 31 - 00 - 32 - 17 - 31 - 12 - 04 - 4
11Oude Maas1 - 43 - 00 - 02 - 11 - 02 - 12 - 12 - 10 - 00 - 22 - 21 - 0
12SC Feyenoord1 - 14 - 11 - 03 - 01 - 02 - 11 - 02 - 01 - 05 - 22 - 03 - 03 - 0
13SHO0 - 57 - 12 - 01 - 12 - 30 - 21 - 12 - 43 - 32 - 03 - 21 - 25 - 1
14VVGZ1 - 33 - 11 - 13 - 23 - 32 - 40 - 11 - 42 - 31 - 02 - 10 - 72 - 1

Seizoensprogramma

26-05-2018

Oude Maas-Nieuw Lekkerland
Heinenoord-VVGZ
Kloetinge-Nieuwenhoorn
Brielle-SC Feyenoord
Bruse Boys-Delta Sport
Heerjansdam-DCV
Oranje Wit-SHO