Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

1e klasse C - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 22 mei 2018

GJS0-3DUNO D

Programma 26 mei 2018

Woudenberg-De Merino's
DTS Ede-Bennekom
DUNO D-DHSC
SVL-GJS
LRC Leerdam-Montfoort
GRC 14-Delta Sports
WNC-Sliedrecht
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1DUNO D251933606421
2WNC251537485236
3DTS Ede251366454631
4DHSC251258415136
5Sliedrecht2512310394835
6Montfoort251168394740
7Bennekom251069363733
8Merino's De2510510353840
9LRC259610334144
10GJS257513262849
11GRC-14256712254258
12Woudenberg256613242746
13SVL255515202958
14Delta Sports254615183356

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Montfoort8602181412
2DUNO D852117188
3WNC851216159
4LRC8431151711
5Merino's De8422141612
6DHSC8413131815
7DTS Ede8332121113
8Bennekom8323111214
9Sliedrecht8314101712
10Delta Sports822481615
11SVL822481418
12GRC-14821571318
13Woudenberg81255918
14GJS81073823
GWGLVPDPVDPT
1DUNO D981025277
2Sliedrecht961219178
3DTS Ede953118155
4Bennekom951316138
5GJS9432151212
6Montfoort9333122114
7WNC9405121819
8Woudenberg932411712
9LRC9315101413
10GRC-149315101726
11DHSC923491318
12Merino's De930691018
13Delta Sports92258713
14SVL91174725
GWGLVPDPVDPT
1WNC862020198
2DHSC861119203
3DUNO D860218196
4DTS Ede8503152013
5Merino's De8332121210
6Sliedrecht8314101415
7Bennekom823391211
8Montfoort823391214
9GRC-14815281214
10Woudenberg822481116
11GJS82248814
12SVL82248815
13LRC822481020
14Delta Sports802621028

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Bennekom1 - 02 - 20 - 00 - 30 - 32 - 02 - 03 - 14 - 04 - 02 - 00 - 00 - 2
2De Merino's2 - 02 - 11 - 11 - 21 - 30 - 12 - 00 - 11 - 12 - 11 - 14 - 12 - 1
3Delta Sports1 - 12 - 31 - 83 - 52 - 41 - 40 - 10 - 11 - 02 - 01 - 30 - 27 - 2
4DHSC7 - 25 - 13 - 22 - 02 - 52 - 03 - 00 - 21 - 62 - 12 - 00 - 20 - 0
5DTS Ede1 - 00 - 21 - 10 - 14 - 12 - 26 - 13 - 13 - 12 - 02 - 11 - 1
6DUNO D1 - 11 - 23 - 04 - 02 - 07 - 12 - 01 - 22 - 13 - 23 - 02 - 0
7GJS1 - 02 - 42 - 23 - 41 - 10 - 31 - 11 - 11 - 22 - 11 - 00 - 22 - 1
8GRC 142 - 23 - 20 - 31 - 50 - 13 - 16 - 22 - 21 - 41 - 12 - 54 - 1
9LRC Leerdam0 - 31 - 20 - 03 - 01 - 11 - 14 - 02 - 25 - 21 - 33 - 1
10Montfoort0 - 22 - 11 - 13 - 10 - 11 - 33 - 32 - 04 - 02 - 22 - 11 - 22 - 1
11Sliedrecht4 - 14 - 01 - 11 - 01 - 01 - 34 - 02 - 24 - 11 - 34 - 02 - 12 - 0
12SVL2 - 11 - 13 - 01 - 12 - 20 - 32 - 73 - 10 - 41 - 33 - 0
13WNC1 - 43 - 34 - 11 - 03 - 02 - 12 - 02 - 11 - 22 - 42 - 12 - 2
14Woudenberg1 - 01 - 00 - 30 - 12 - 20 - 12 - 01 - 12 - 23 - 12 - 01 - 5

Seizoensprogramma

26-05-2018

Woudenberg-De Merino's
DTS Ede-Bennekom
DUNO D-DHSC
SVL-GJS
LRC Leerdam-Montfoort
GRC 14-Delta Sports
WNC-Sliedrecht