Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

1e klasse C - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 18 mrt 2017

Heinenoord0-1WNC
Kloetinge2-1VVGZ
Oude Maas2-1Rijsoord
Oranje Wit1-1Zuidland
Almkerk2-4Nieuw Lekkerland
MZC'114-6GRC 14
LRC Leerdam1-0SHO

Programma 25 mrt 2017

GRC 14-Oude Maas
SHO-Almkerk
Rijsoord-Heinenoord
VVGZ-LRC Leerdam
Nieuw Lekkerland-Kloetinge
Zuidland-MZC'11
WNC-Oranje Wit
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Rijsoord181125354822
2Kloetinge181053352614
3WNC18963334025
4Oranje Wit19892333729
5SHO19937303525
6Heinenoord19784292721
7GRC 1419856293645
8Nieuw Lekkerland19766272932
9VVGZ18828263228
10LRC Leerdam18558202829
11Zuidland186210202632
12Oude Maas17548192225
13Almkerk194510172537
14MZC'1119021721966

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Rijsoord852117197
2SHO852117178
3Heinenoord852117158
4Nieuw Lekkerland8431151712
5VVGZ8503151510
6Kloetinge842214117
7Oranje Wit8341131613
8WNC8341131613
9GRC 148314101118
10LRC Leerdam821571417
11Zuidland821571014
12Almkerk821571116
13Oude Maas81164815
14MZC'1180080527
GWGLVPDPVDPT
1Rijsoord8602182610
2Kloetinge852117136
3Oranje Wit9441161713
4GRC 149432151721
5WNC8422142112
6Oude Maas733112128
7Zuidland8404121515
8Heinenoord9252111010
9SHO9315101415
10Almkerk9243101115
11LRC Leerdam823391312
12VVGZ822481415
13Nieuw Lekkerland91356718
14MZC'1190272929
GWGLVPDPVDPT
1Nieuw Lekkerland2200652
2WNC2200630
3GRC 142110486
4Oranje Wit2110443
5Kloetinge2110421
6LRC Leerdam2110410
7SHO2101342
8VVGZ2101333
9Oude Maas2101322
10Heinenoord2011123
11Zuidland2011113
12Rijsoord2002035
13Almkerk2002036
14MZC'1120020510

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Almkerk3 - 02 - 20 - 11 - 13 - 02 - 42 - 21 - 21 - 02 - 1
2GRC 142 - 21 - 02 - 03 - 33 - 30 - 81 - 03 - 03 - 1
3Heinenoord2 - 11 - 11 - 11 - 12 - 20 - 03 - 10 - 10 - 30 - 1
4Kloetinge4 - 01 - 31 - 11 - 10 - 01 - 03 - 22 - 11 - 0
5LRC Leerdam1 - 11 - 30 - 30 - 04 - 00 - 31 - 02 - 33 - 1
6MZC'114 - 61 - 10 - 30 - 32 - 41 - 23 - 51 - 30 - 32 - 4
7Nieuw Lekkerland3 - 10 - 20 - 23 - 21 - 11 - 00 - 22 - 20 - 0
8Oranje Wit0 - 04 - 23 - 23 - 01 - 22 - 12 - 13 - 12 - 21 - 1
9Oude Maas3 - 00 - 11 - 31 - 42 - 24 - 02 - 11 - 00 - 1
10Rijsoord4 - 12 - 04 - 03 - 12 - 34 - 11 - 03 - 35 - 1
11SHO3 - 14 - 12 - 24 - 11 - 20 - 03 - 10 - 34 - 0
12VVGZ2 - 14 - 00 - 14 - 10 - 23 - 32 - 42 - 0
13WNC3 - 24 - 42 - 11 - 36 - 12 - 23 - 01 - 13 - 1
14Zuidland5 - 14 - 01 - 22 - 12 - 01 - 10 - 21 - 20 - 2

Seizoensprogramma

25-03-2017

WNC-Oranje Wit
GRC 14-Oude Maas
SHO-Almkerk
Rijsoord-Heinenoord
Nieuw Lekkerland-Kloetinge
VVGZ-LRC Leerdam
Zuidland-MZC'11

01-04-2017

Kloetinge-GRC 14
LRC Leerdam-Nieuw Lekkerland
Oude Maas-Oranje Wit
MZC'11-Rijsoord
VVGZ-SHO
Heinenoord-Zuidland
Almkerk-WNC

08-04-2017

WNC-VVGZ
GRC 14-Almkerk
SHO-Kloetinge
Rijsoord-LRC Leerdam
Nieuw Lekkerland-MZC'11
Oranje Wit-Heinenoord
Zuidland-Oude Maas

22-04-2017

Heinenoord-Nieuw Lekkerland
Oude Maas-SHO
WNC-LRC Leerdam
MZC'11-Almkerk
Rijsoord-GRC 14
Oranje Wit-VVGZ
Zuidland-Kloetinge

29-04-2017

Almkerk-Rijsoord
Kloetinge-MZC'11
LRC Leerdam-Oranje Wit
GRC 14-WNC
SHO-Heinenoord
Nieuw Lekkerland-Zuidland
VVGZ-Oude Maas

06-05-2017

Oranje Wit-Kloetinge
Zuidland-SHO
Heinenoord-MZC'11
Oude Maas-Almkerk
WNC-Nieuw Lekkerland
GRC 14-LRC Leerdam
Rijsoord-VVGZ

13-05-2017

Almkerk-Oranje Wit
Kloetinge-WNC
LRC Leerdam-Zuidland
MZC'11-Oude Maas
SHO-GRC 14
Nieuw Lekkerland-Rijsoord
VVGZ-Heinenoord