Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

2e klasse D - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 22 apr 2017

Papendrecht0-0Spirit
Hellevoetsluis2-0Strijen
Binnenmaas1-1Nieuwenhoorn
DCV0-0Pelikaan
Alexandria'666-0Alblasserdam
BVCB3-1NSVV

Programma 29 apr 2017

Spirit-Binnenmaas
Nieuwenhoorn-Hellevoetsluis
Alblasserdam-Heerjansdam
Piershil-BVCB
Strijen-Alexandria'66
NSVV-DCV
Pelikaan-Papendrecht
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Nieuwenhoorn231355446033
2Heerjansdam221345434921
3Hellevoetsluis231247405038
4BVCB231157385434
5Pelikaan231157383936
6Strijen231067363031
7Piershil22967333427
8DCV23968334844
9Alexandria'6623869304445
10Binnenmaas238411283441
11NSVV23689263042
12Spirit23599243446
13Papendrecht235513203248
14Alblasserdam23231892678

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Heerjansdam861119204
2Piershil8521171710
3BVCB851216259
4Hellevoetsluis8503152015
5NSVV8422141212
6Nieuwenhoorn8332122314
7Strijen83321299
8Pelikaan840412917
9Papendrecht8314101519
10Spirit823391216
11Binnenmaas830591318
12Alexandria'6682157915
13DCV812551626
14Alblasserdam80171824
GWGLVPDPVDPT
1Heerjansdam952217207
2Hellevoetsluis9522171610
3Pelikaan944116229
4Nieuwenhoorn9513161813
5Alexandria'669513161716
6DCV9423142012
7Strijen9423141517
8Piershil933312117
9BVCB9333121818
10Binnenmaas9405121214
11NSVV9243101318
12Spirit914471121
13Alblasserdam921671031
14Papendrecht911741020
GWGLVPDPVDPT
1Nieuwenhoorn651016196
2DCV642014126
3BVCB631210117
4Strijen63121065
5Pelikaan631210810
6Spirit62228119
7Hellevoetsluis622281413
8Heerjansdam52127910
9Alexandria'66614171814
10Binnenmaas6141799
11Papendrecht6132679
12Piershil51134610
13NSVV60242512
14Alblasserdam60151823

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Alblasserdam3 - 30 - 10 - 51 - 21 - 51 - 13 - 20 - 41 - 32 - 32 - 2
2Alexandria'666 - 03 - 30 - 31 - 13 - 31 - 23 - 03 - 11 - 71 - 01 - 12 - 0
3Binnenmaas1 - 22 - 30 - 30 - 30 - 24 - 21 - 11 - 24 - 11 - 33 - 05 - 2
4BVCB3 - 01 - 53 - 06 - 11 - 12 - 12 - 43 - 10 - 01 - 20 - 11 - 1
5DCV6 - 13 - 04 - 11 - 20 - 23 - 41 - 11 - 12 - 10 - 04 - 52 - 0
6Heerjansdam5 - 03 - 03 - 22 - 03 - 02 - 33 - 01 - 20 - 08 - 10 - 1
7Hellevoetsluis5 - 14 - 43 - 03 - 13 - 41 - 11 - 21 - 21 - 11 - 34 - 12 - 0
8Nieuwenhoorn6 - 11 - 22 - 14 - 30 - 13 - 08 - 21 - 23 - 11 - 11 - 2
9NSVV3 - 22 - 11 - 13 - 30 - 21 - 21 - 42 - 11 - 22 - 21 - 1
10Papendrecht3 - 11 - 32 - 35 - 10 - 12 - 21 - 22 - 20 - 30 - 30 - 01 - 2
11Pelikaan4 - 20 - 10 - 53 - 21 - 30 - 21 - 32 - 22 - 21 - 51 - 0
12Piershil3 - 01 - 00 - 11 - 30 - 00 - 11 - 13 - 10 - 12 - 20 - 1
13Spirit2 - 11 - 01 - 12 - 22 - 52 - 30 - 11 - 14 - 02 - 20 - 1
14Strijen3 - 20 - 03 - 32 - 01 - 33 - 21 - 00 - 20 - 11 - 13 - 1

Seizoensprogramma

29-04-2017

Spirit-Binnenmaas
Nieuwenhoorn-Hellevoetsluis
Alblasserdam-Heerjansdam
Piershil-BVCB
Strijen-Alexandria'66
NSVV-DCV
Pelikaan-Papendrecht

06-05-2017

Hellevoetsluis-Heerjansdam
Papendrecht-Alblasserdam
BVCB-Spirit
Binnenmaas-Piershil
NSVV-Pelikaan
DCV-Strijen
Alexandria'66-Nieuwenhoorn

13-05-2017

Pelikaan-Alexandria'66
Spirit-Hellevoetsluis
Nieuwenhoorn-NSVV
Alblasserdam-DCV
Piershil-Papendrecht
Strijen-BVCB
Heerjansdam-Binnenmaas