Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

2e klasse D - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 18 mrt 2017

Alblasserdam2-3Spirit
Papendrecht3-1Alexandria'66
Pelikaan1-3Nieuwenhoorn
Binnenmaas0-3BVCB
Piershil0-1Strijen
Hellevoetsluis3-4DCV
Heerjansdam3-0NSVV

Programma 25 mrt 2017

Strijen-Alblasserdam
Nieuwenhoorn-Piershil
BVCB-Hellevoetsluis
Alexandria'66-Heerjansdam
Spirit-Pelikaan
NSVV-Binnenmaas
DCV-Papendrecht
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Heerjansdam191234394314
2Hellevoetsluis191126354130
3Nieuwenhoorn191045344728
4BVCB19955324627
5Pelikaan19946313631
6Piershil19865303020
7Strijen19865302526
8Alexandria'6619739242835
9NSVV19667242635
10DCV19658234142
11Binnenmaas197111222535
12Spirit19487202841
13Papendrecht195311182840
14Alblasserdam19221582262

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Heerjansdam861119204
2Piershil8521171710
3BVCB851216259
4Hellevoetsluis8503152015
5NSVV8422141212
6Nieuwenhoorn8332122314
7Strijen83321299
8Pelikaan840412917
9Papendrecht8314101519
10Spirit823391216
11Binnenmaas830591318
12Alexandria'6682157915
13DCV812551626
14Alblasserdam80171824
GWGLVPDPVDPT
1Heerjansdam952217207
2Hellevoetsluis9522171610
3Pelikaan944116229
4Nieuwenhoorn9513161813
5Alexandria'669513161716
6DCV9423142012
7Strijen9423141517
8Piershil933312117
9BVCB9333121818
10Binnenmaas9405121214
11NSVV9243101318
12Spirit914471121
13Alblasserdam921671031
14Papendrecht911741020
GWGLVPDPVDPT
1Nieuwenhoorn2200661
2BVCB2110430
3Papendrecht2110431
4DCV2110454
5Spirit2110454
6Strijen2110410
7Hellevoetsluis2101355
8Pelikaan2101355
9Heerjansdam2101333
10Piershil2011123
11Alexandria'662011124
12Binnenmaas2011103
13Alblasserdam2002047
14NSVV2002015

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Alblasserdam3 - 30 - 10 - 51 - 21 - 53 - 20 - 41 - 32 - 32 - 2
2Alexandria'660 - 31 - 11 - 23 - 03 - 11 - 71 - 01 - 12 - 0
3Binnenmaas1 - 22 - 30 - 30 - 30 - 24 - 21 - 21 - 33 - 05 - 2
4BVCB3 - 01 - 53 - 06 - 11 - 12 - 40 - 00 - 11 - 1
5DCV6 - 13 - 04 - 11 - 20 - 23 - 41 - 11 - 14 - 5
6Heerjansdam5 - 03 - 02 - 03 - 02 - 33 - 01 - 20 - 08 - 10 - 1
7Hellevoetsluis5 - 13 - 03 - 13 - 41 - 11 - 21 - 21 - 11 - 34 - 1
8Nieuwenhoorn1 - 22 - 14 - 30 - 13 - 08 - 21 - 21 - 11 - 2
9NSVV3 - 22 - 13 - 30 - 21 - 21 - 42 - 12 - 21 - 1
10Papendrecht3 - 11 - 32 - 35 - 10 - 11 - 22 - 20 - 30 - 31 - 2
11Pelikaan4 - 20 - 10 - 53 - 21 - 30 - 21 - 32 - 22 - 21 - 5
12Piershil3 - 01 - 00 - 10 - 00 - 11 - 13 - 10 - 12 - 20 - 1
13Spirit2 - 11 - 01 - 12 - 22 - 50 - 11 - 12 - 20 - 1
14Strijen0 - 03 - 31 - 33 - 21 - 00 - 20 - 11 - 13 - 1

Seizoensprogramma

25-03-2017

Strijen-Alblasserdam
Nieuwenhoorn-Piershil
BVCB-Hellevoetsluis
Alexandria'66-Heerjansdam
Spirit-Pelikaan
NSVV-Binnenmaas
DCV-Papendrecht

01-04-2017

Binnenmaas-Papendrecht
Spirit-Nieuwenhoorn
Heerjansdam-BVCB
Piershil-DCV
Hellevoetsluis-Alexandria'66
Alblasserdam-NSVV
Pelikaan-Strijen

08-04-2017

DCV-Spirit
Strijen-Heerjansdam
Nieuwenhoorn-Alblasserdam
Papendrecht-Hellevoetsluis
BVCB-Pelikaan
Alexandria'66-Binnenmaas
NSVV-Piershil

22-04-2017

DCV-Pelikaan
Papendrecht-Spirit
BVCB-NSVV
Alexandria'66-Alblasserdam
Binnenmaas-Nieuwenhoorn
Heerjansdam-Piershil
Hellevoetsluis-Strijen

29-04-2017

Alblasserdam-Heerjansdam
NSVV-DCV
Pelikaan-Papendrecht
Strijen-Alexandria'66
Nieuwenhoorn-Hellevoetsluis
Spirit-Binnenmaas
Piershil-BVCB

06-05-2017

Hellevoetsluis-Heerjansdam
NSVV-Pelikaan
DCV-Strijen
Papendrecht-Alblasserdam
BVCB-Spirit
Alexandria'66-Nieuwenhoorn
Binnenmaas-Piershil

13-05-2017

Alblasserdam-DCV
Pelikaan-Alexandria'66
Strijen-BVCB
Nieuwenhoorn-NSVV
Spirit-Hellevoetsluis
Heerjansdam-Binnenmaas
Piershil-Papendrecht