Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

2e klasse D - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 13 mei 2017

Nieuwenhoorn4-0NSVV
Pelikaan3-3Alexandria'66
Heerjansdam4-3Binnenmaas
Spirit7-2Hellevoetsluis
Alblasserdam0-1DCV
Piershil2-3Papendrecht
Strijen0-5BVCB

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Heerjansdam261646526227
2Nieuwenhoorn261466486939
3BVCB261457476434
4Hellevoetsluis261349435649
5DCV261268425344
6Piershil261169394234
7Pelikaan261169394345
8Strijen261079373139
9Alexandria'6626899335152
10Papendrecht268513294251
11Binnenmaas268513293950
12NSVV267811293148
13Spirit2661010284252
14Alblasserdam26232192687

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Heerjansdam861119204
2Piershil8521171710
3BVCB851216259
4Hellevoetsluis8503152015
5NSVV8422141212
6Nieuwenhoorn8332122314
7Strijen83321299
8Pelikaan840412917
9Papendrecht8314101519
10Spirit823391216
11Binnenmaas830591318
12Alexandria'6682157915
13DCV812551626
14Alblasserdam80171824
GWGLVPDPVDPT
1Heerjansdam952217207
2Hellevoetsluis9522171610
3Pelikaan944116229
4Nieuwenhoorn9513161813
5Alexandria'669513161716
6DCV9423142012
7Strijen9423141517
8Piershil933312117
9BVCB9333121818
10Binnenmaas9405121214
11NSVV9243101318
12Spirit914471121
13Alblasserdam921671031
14Papendrecht911741020
GWGLVPDPVDPT
1DCV972023176
2Nieuwenhoorn9621202812
3BVCB961219217
4Heerjansdam9513162216
5Papendrecht9432151712
6Spirit9333121915
7Hellevoetsluis9324112024
8Strijen932411713
9Pelikaan9324111219
10Alexandria'669171102521
11Piershil9315101417
12Binnenmaas915381418
13NSVV91265618
14Alblasserdam90181832

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Alblasserdam3 - 30 - 10 - 50 - 10 - 61 - 21 - 51 - 13 - 20 - 41 - 32 - 32 - 2
2Alexandria'666 - 03 - 30 - 31 - 13 - 31 - 23 - 33 - 03 - 11 - 71 - 01 - 12 - 0
3Binnenmaas1 - 22 - 30 - 30 - 30 - 24 - 21 - 11 - 24 - 11 - 31 - 43 - 05 - 2
4BVCB3 - 01 - 53 - 06 - 11 - 12 - 12 - 43 - 10 - 01 - 20 - 13 - 01 - 1
5DCV6 - 13 - 04 - 11 - 20 - 23 - 41 - 11 - 12 - 10 - 04 - 52 - 02 - 0
6Heerjansdam5 - 03 - 04 - 33 - 22 - 03 - 02 - 33 - 01 - 20 - 01 - 28 - 10 - 1
7Hellevoetsluis5 - 14 - 43 - 03 - 13 - 41 - 21 - 11 - 21 - 21 - 11 - 34 - 12 - 0
8Nieuwenhoorn6 - 11 - 22 - 14 - 30 - 13 - 02 - 34 - 08 - 21 - 23 - 11 - 11 - 2
9NSVV3 - 22 - 11 - 13 - 30 - 20 - 21 - 21 - 42 - 11 - 01 - 22 - 21 - 1
10Papendrecht2 - 03 - 11 - 32 - 35 - 10 - 12 - 21 - 22 - 20 - 30 - 30 - 01 - 2
11Pelikaan4 - 23 - 30 - 10 - 53 - 21 - 30 - 21 - 32 - 21 - 52 - 21 - 51 - 0
12Piershil3 - 01 - 00 - 10 - 21 - 30 - 00 - 11 - 13 - 12 - 30 - 12 - 20 - 1
13Spirit2 - 11 - 01 - 11 - 12 - 22 - 57 - 22 - 30 - 11 - 14 - 02 - 20 - 1
14Strijen3 - 21 - 10 - 00 - 53 - 32 - 01 - 33 - 21 - 00 - 20 - 11 - 13 - 1

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.