Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

2e klasse F - Zuid 1

Print deze pagina >

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Almkerk251591544217
2Roda Boys/Bom.251645526427
3Pelikaan251564516032
4Nivo Sparta251456477237
5Papendrecht251159385041
6Woudrichem251159385648
7Heukelum2511410375143
8Wilhelmina'262511311364540
9Brederodes2510510355658
10Drechtstreek2510510353941
11Tricht258512294266
12SV Meerkerk253616152158
13Hardinxveld253517142666
14SVW25151983080

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Roda Boys/Bom.862020247
2Almkerk862020173
3Papendrecht8422142312
4Nivo Sparta8422141913
5Drechtstreek8413131713
6Brederodes8404122021
7Heukelum8404121518
8Pelikaan8323112017
9Woudrichem8323111718
10Wilhelmina'268314101817
11Tricht822481521
12SV Meerkerk82157925
13Hardinxveld813461217
14SVW800801135
GWGLVPDPVDPT
1Pelikaan971122228
2Almkerk954019116
3Nivo Sparta9522173412
4Roda Boys/Bom.9513162010
5Heukelum9513161710
6Wilhelmina'269513161813
7Woudrichem9423142216
8Papendrecht9414131417
9Drechtstreek932411914
10Tricht9324111426
11SV Meerkerk91447812
12Brederodes913561421
13SVW90454922
14Hardinxveld90272833
GWGLVPDPVDPT
1Pelikaan853018187
2Brederodes8521172216
3Roda Boys/Bom.8512162010
4Nivo Sparta8512161912
5Almkerk843115148
6Woudrichem8413131714
7Papendrecht8323111312
8Drechtstreek8323111314
9Wilhelmina'26831410910
10Tricht8314101319
11Heukelum823391915
12Hardinxveld82066616
13SVW811641023
14SV Meerkerk80171421

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Almkerk4 - 01 - 11 - 04 - 02 - 01 - 01 - 12 - 14 - 12 - 02 - 11 - 03 - 0
2Brederodes2 - 21 - 23 - 03 - 32 - 23 - 21 - 51 - 76 - 15 - 05 - 21 - 4
3Drechtstreek0 - 14 - 13 - 01 - 22 - 14 - 10 - 40 - 00 - 03 - 23 - 11 - 3
4Hardinxveld1 - 10 - 22 - 30 - 41 - 32 - 20 - 31 - 22 - 32 - 31 - 41 - 4
5Heukelum1 - 11 - 02 - 11 - 20 - 44 - 11 - 21 - 32 - 26 - 13 - 10 - 11 - 3
6Nivo Sparta2 - 22 - 32 - 29 - 02 - 00 - 51 - 13 - 24 - 07 - 29 - 04 - 03 - 0
7Papendrecht0 - 10 - 10 - 23 - 04 - 43 - 21 - 11 - 12 - 12 - 14 - 14 - 13 - 3
8Pelikaan5 - 34 - 02 - 21 - 44 - 12 - 02 - 23 - 04 - 14 - 03 - 42 - 1
9Roda Boys2 - 04 - 22 - 02 - 02 - 11 - 21 - 26 - 04 - 12 - 12 - 2
10SV Meerkerk0 - 11 - 12 - 11 - 11 - 41 - 20 - 31 - 20 - 11 - 10 - 10 - 3
11SVW1 - 12 - 31 - 23 - 31 - 32 - 22 - 51 - 20 - 40 - 32 - 42 - 53 - 3
12Tricht1 - 11 - 11 - 12 - 10 - 31 - 42 - 03 - 20 - 33 - 03 - 13 - 32 - 4
13Wilhelmina'261 - 23 - 23 - 10 - 11 - 20 - 11 - 20 - 01 - 13 - 03 - 02 - 33 - 0
14Woudrichem1 - 11 - 44 - 22 - 32 - 03 - 10 - 10 - 22 - 24 - 25 - 22 - 3