Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse C - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 19 mei 2018

Schelluinen0-0Alblasserdam
ZBC'970-1Streefkerk
De Alblas4-2De Zwerver
Groote Lindt1-1EBOH
Asperen2-0Vuren
Ameide2-2IFC
Leerdam Sport'551-5DFC

Stand

GWGLVPDPVDPT
1EBOH251564516529
2De Zwerver251465485031
3Streefkerk251447465327
4De Alblas251357446736
5Groote Lindt251078374647
6Schelluinen259610334755
7DFC2510312334759
8IFC259511325545
9Alblasserdam25889324951
10Ameide258710314449
11Asperen259412314455
12Vuren259511304863
13ZBC'97257612274365
14Leerdam Sp.'5525161892066

Periode

GWGLVPDPVDPT
1De Alblas853018228
2ZBC'978503152117
3EBOH8422141812
4Groote Lindt8422141310
5Streefkerk8413131510
6Ameide8332121412
7Schelluinen8323111618
8Alblasserdam8242101315
9IFC823391212
10De Zwerver815281214
11DFC822481323
12Vuren823371719
13Asperen813461319
14Leerdam Sp.'5580353717
GWGLVPDPVDPT
1De Zwerver970221178
2Streefkerk962120277
3EBOH961219208
4IFC9504152517
5DFC9414132119
6Schelluinen9414131922
7Asperen9414131822
8Ameide9414131520
9Groote Lindt9333122020
10De Alblas9324112615
11Alblasserdam9324112120
12Vuren9315101831
13ZBC'97913561531
14Leerdam Sp.'5590272426
GWGLVPDPVDPT
1De Zwerver861119219
2EBOH853018279
3De Alblas8503151913
4Streefkerk8413131110
5Vuren8413131313
6Asperen8404121314
7DFC8404121317
8Alblasserdam8323111516
9Groote Lindt8323111317
10Schelluinen823391215
11IFC822481816
12Ameide813461517
13ZBC'9781346717
14Leerdam Sp.'5581164923

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Alblasserdam1 - 42 - 12 - 20 - 32 - 50 - 11 - 13 - 14 - 04 - 40 - 11 - 1
2Ameide4 - 42 - 31 - 00 - 13 - 22 - 21 - 12 - 21 - 04 - 21 - 15 - 40 - 2
3Asperen1 - 33 - 21 - 10 - 22 - 30 - 43 - 11 - 13 - 01 - 24 - 12 - 04 - 4
4De Alblas5 - 02 - 22 - 14 - 20 - 23 - 21 - 22 - 010 - 02 - 02 - 21 - 33 - 0
5De Zwerver2 - 21 - 03 - 22 - 23 - 33 - 02 - 10 - 01 - 34 - 04 - 12 - 2
6DFC2 - 20 - 33 - 23 - 12 - 30 - 20 - 33 - 12 - 00 - 13 - 12 - 2
7EBOH1 - 22 - 14 - 05 - 10 - 24 - 00 - 01 - 35 - 02 - 16 - 05 - 0
8Groote Lindt1 - 44 - 01 - 31 - 50 - 15 - 31 - 13 - 23 - 10 - 51 - 03 - 33 - 1
9IFC1 - 45 - 17 - 11 - 12 - 15 - 04 - 42 - 07 - 20 - 11 - 14 - 0
10Leerdam Sport'550 - 30 - 12 - 21 - 51 - 31 - 52 - 32 - 23 - 02 - 30 - 01 - 30 - 0
11Schelluinen0 - 02 - 21 - 01 - 42 - 25 - 21 - 21 - 33 - 01 - 10 - 21 - 44 - 1
12Streefkerk3 - 13 - 10 - 13 - 16 - 10 - 24 - 21 - 04 - 11 - 27 - 09 - 0
13Vuren2 - 12 - 30 - 31 - 02 - 02 - 20 - 31 - 44 - 15 - 21 - 14 - 2
14ZBC'975 - 32 - 15 - 21 - 50 - 21 - 21 - 22 - 24 - 12 - 10 - 00 - 16 - 3

Seizoensprogramma