Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse D - West 1

Print deze pagina >

Uitslagen 21 apr 2018

SC Everstein1-1SV Lopik
OSM'751-1Benschop
FC Driebergen0-3Maarssen
DOSC1-3Focus'07
HSSC'613-1Kockengen
SVM0-3DESTO
Voorwaarts4-9Jonathan

Programma 28 apr 2018

SV Lopik-DOSC
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Benschop231841585621
2Focus 07231535485432
3Lopik221165394328
4DESTO231094395330
5HSSC'61231238394838
6Jonathan231049344636
7SC Everstein23896334635
8DOSC22787293940
9OSM 75238411283642
10Maarssen237511263243
11Kockengen236710254143
12Voorwaarts234613183166
13SVM234316153463
14FC Driebergen233317122466

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Benschop861119199
2DOSC8530182412
3DESTO8431152111
4Lopik843115137
5Focus 078503151712
6SVM8332121414
7Maarssen8323111013
8OSM 75823391314
9SC Everstein822481313
10Jonathan82248611
11Voorwaarts814371117
12HSSC'61821571423
13Kockengen81255814
14FC Driebergen81164821
GWGLVPDPVDPT
1Benschop981025227
2Focus 079711222010
3HSSC'61961219219
4Jonathan952217189
5DESTO9432151910
6SC Everstein9342131815
7Lopik8404121814
8OSM 759405121519
9Kockengen9324112021
10Maarssen9315101419
11Voorwaarts921671024
12FC Driebergen921671228
13DOSC80353717
14SVM910831628
GWGLVPDPVDPT
1Benschop642014155
2HSSC'61641113136
3SC Everstein633012157
4Lopik633012127
5Focus 076321111710
6Jonathan630392216
7Kockengen62319138
8DESTO62319139
9DOSC62228811
10OSM 756213789
11Maarssen61235811
12Voorwaarts611441025
13FC Driebergen60151417
14SVM60060421

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Benschop2 - 14 - 13 - 13 - 02 - 02 - 04 - 01 - 01 - 13 - 13 - 1
2DESTO4 - 26 - 02 - 25 - 12 - 10 - 02 - 41 - 13 - 33 - 11 - 1
3DOSC1 - 31 - 12 - 21 - 31 - 10 - 42 - 24 - 14 - 21 - 13 - 21 - 2
4FC Driebergen0 - 30 - 21 - 30 - 20 - 42 - 10 - 31 - 21 - 21 - 24 - 32 - 2
5Focus'072 - 42 - 12 - 13 - 01 - 20 - 13 - 12 - 14 - 13 - 26 - 1
6HSSC'611 - 21 - 13 - 45 - 03 - 42 - 13 - 12 - 03 - 11 - 21 - 43 - 0
7Jonathan1 - 11 - 13 - 10 - 12 - 23 - 10 - 11 - 00 - 27 - 11 - 1
8Kockengen2 - 20 - 33 - 02 - 22 - 20 - 34 - 15 - 14 - 30 - 04 - 0
9Maarssen2 - 31 - 32 - 22 - 32 - 02 - 32 - 01 - 11 - 10 - 34 - 2
10OSM'751 - 13 - 20 - 14 - 10 - 41 - 21 - 21 - 01 - 23 - 21 - 12 - 0
11SC Everstein1 - 20 - 04 - 02 - 21 - 45 - 23 - 33 - 01 - 11 - 14 - 04 - 0
12SV Lopik0 - 12 - 23 - 11 - 03 - 31 - 23 - 13 - 12 - 15 - 0
13SVM0 - 32 - 22 - 11 - 31 - 31 - 31 - 01 - 22 - 32 - 50 - 13 - 3
14Voorwaarts0 - 41 - 40 - 43 - 20 - 11 - 24 - 94 - 11 - 12 - 11 - 12 - 4

Seizoensprogramma

28-04-2018

SV Lopik-DOSC

12-05-2018

Benschop-Voorwaarts
Kockengen-SC Everstein
Focus'07-OSM'75
DESTO-DOSC
Maarssen-SVM
SV Lopik-HSSC'61
Jonathan-FC Driebergen

19-05-2018

SVM-Benschop
SC Everstein-DESTO
DOSC-Jonathan
Maarssen-Focus'07
FC Driebergen-HSSC'61
OSM'75-Kockengen
Voorwaarts-SV Lopik

26-05-2018

SV Lopik-FC Driebergen
Jonathan-OSM'75
Benschop-DOSC
Kockengen-Voorwaarts
Focus'07-SVM
DESTO-Maarssen
HSSC'61-SC Everstein