Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse D - West 1

Print deze pagina >

Uitslagen 22 apr 2017

Odysseus'911-3DESTO
DOSC3-2Bunnik'73
Benschop3-0DEV Doorn
IJFC2-0Jonathan
FC Driebergen2-5SVM
Focus'072-0SEC
DVSU2-0SV Lopik

Programma 29 apr 2017

DEV Doorn-IJFC
SV Lopik-Benschop
SEC-DOSC
SVM-Focus'07
Bunnik'73-DVSU
DESTO-FC Driebergen
Jonathan-Odysseus'91
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Odysseus'91231625505229
2IJFC231445464922
3Benschop231256413827
4DOSC231247405345
5Jonathan231157384229
6Focus'07231049344037
7DESTO231049343532
8FC Driebergen239311304547
9SVM238510295049
10SV Lopik239212293641
11Bunnik'73237214233550
12DVSU236413223551
13DEV Doorn236314213057
14SEC234712192751

Periode

GWGLVPDPVDPT
1IJFC870121186
2Jonathan852117156
3Odysseus'918503151812
4DESTO8503151412
5Benschop8332121612
6SV Lopik8323111411
7DOSC8314101520
8Bunnik'738314101117
9DVSU823391513
10SEC823391014
11FC Driebergen822481415
12SVM822481220
13DEV Doorn821571021
14Focus'07812551215
GWGLVPDPVDPT
1Odysseus'919711222210
2Focus'07971122219
3DOSC9612192414
4FC Driebergen9513162016
5Jonathan942314149
6Benschop9423141013
7IJFC934213156
8SV Lopik9405121113
9DEV Doorn9324111522
10DESTO922581214
11SVM922581518
12SEC91447916
13Bunnik'73920761021
14DVSU92076926
GWGLVPDPVDPT
1Benschop650115122
2SVM6411132311
3Odysseus'91641113127
4IJFC6402121610
5DOSC6321111411
6DESTO63211196
7Bunnik'73621371412
8Jonathan621371314
9DVSU621371112
10Focus'0762137713
11FC Driebergen620461116
12SV Lopik620461117
13DEV Doorn61053514
14SEC61053821

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Benschop5 - 13 - 00 - 51 - 11 - 13 - 01 - 22 - 10 - 10 - 01 - 02 - 0
2Bunnik'733 - 11 - 12 - 02 - 43 - 11 - 40 - 21 - 20 - 30 - 22 - 2
3DESTO1 - 12 - 12 - 11 - 23 - 20 - 31 - 13 - 13 - 11 - 02 - 1
4DEV Doorn1 - 21 - 22 - 12 - 13 - 81 - 22 - 42 - 70 - 00 - 23 - 3
5DOSC2 - 33 - 23 - 14 - 22 - 43 - 20 - 54 - 12 - 13 - 21 - 11 - 2
6DVSU0 - 22 - 11 - 01 - 21 - 30 - 41 - 20 - 20 - 40 - 02 - 03 - 2
7FC Driebergen0 - 23 - 01 - 02 - 04 - 15 - 23 - 31 - 11 - 21 - 43 - 22 - 5
8Focus'071 - 31 - 22 - 12 - 00 - 03 - 10 - 50 - 20 - 22 - 02 - 22 - 1
9IJFC0 - 12 - 02 - 11 - 10 - 14 - 03 - 22 - 02 - 00 - 11 - 23 - 0
10Jonathan2 - 24 - 30 - 10 - 11 - 13 - 51 - 00 - 07 - 13 - 00 - 5
11Odysseus'913 - 21 - 32 - 32 - 23 - 22 - 03 - 10 - 21 - 11 - 02 - 11 - 0
12SEC1 - 41 - 12 - 32 - 01 - 41 - 11 - 61 - 40 - 43 - 12 - 2
13SV Lopik1 - 22 - 14 - 02 - 21 - 02 - 02 - 34 - 60 - 14 - 31 - 2
14SVM2 - 03 - 22 - 55 - 44 - 43 - 11 - 10 - 42 - 30 - 15 - 1

Seizoensprogramma

29-04-2017

SVM-Focus'07
Bunnik'73-DVSU
Jonathan-Odysseus'91
DESTO-FC Driebergen
DEV Doorn-IJFC
SEC-DOSC
SV Lopik-Benschop

06-05-2017

DOSC-SVM
Benschop-DESTO
FC Driebergen-SV Lopik
IJFC-SEC
Odysseus'91-Bunnik'73
Focus'07-DVSU
DEV Doorn-Jonathan

13-05-2017

SEC-Benschop
SV Lopik-Odysseus'91
DVSU-FC Driebergen
SVM-DEV Doorn
Bunnik'73-IJFC
DESTO-Focus'07
Jonathan-DOSC