Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse D - West 1

Print deze pagina >

Uitslagen 18 mrt 2017

FC Driebergen0-2Benschop
DVSU1-2DEV Doorn
Bunnik'731-1DESTO
Odysseus'912-2DOSC
SV Lopik4-3SEC
Jonathan0-5SVM
Focus'070-5IJFC

Programma 25 mrt 2017

DESTO-Jonathan
DOSC-DVSU
SVM-SV Lopik
Benschop-Focus'07
IJFC-Odysseus'91
DEV Doorn-FC Driebergen
SEC-Bunnik'73
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Odysseus'91191324414324
2IJFC191144373916
3Jonathan191045343323
4DOSC191036334537
5Focus'0719937303731
6Benschop19856292826
7FC Driebergen19838273834
8DESTO19838272827
9SV Lopik19829262928
10DEV Doorn196310212948
11SVM19559203642
12Bunnik'73195212172543
13SEC19379162338
14DVSU194411162945

Periode

GWGLVPDPVDPT
1IJFC870121186
2Jonathan852117156
3Odysseus'918503151812
4DESTO8503151412
5Benschop8332121612
6SV Lopik8323111411
7DOSC8314101520
8Bunnik'738314101117
9DVSU823391513
10SEC823391014
11FC Driebergen822481415
12SVM822481220
13DEV Doorn821571021
14Focus'07812551215
GWGLVPDPVDPT
1Odysseus'919711222210
2Focus'07971122219
3DOSC9612192414
4FC Driebergen9513162016
5Jonathan942314149
6Benschop9423141013
7IJFC934213156
8SV Lopik9405121113
9DEV Doorn9324111522
10DESTO922581214
11SVM922581518
12SEC91447916
13Bunnik'73920761021
14DVSU92076926
GWGLVPDPVDPT
1SVM2110494
2DOSC2110463
3Odysseus'912110432
4DESTO2110421
5IJFC2101364
6FC Driebergen2101343
7Benschop2101321
8SV Lopik2101344
9DEV Doorn2101345
10Focus'072101347
11Jonathan2101348
12DVSU2011156
13Bunnik'732011145
14SEC2002048

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Benschop5 - 10 - 51 - 11 - 11 - 20 - 10 - 01 - 02 - 0
2Bunnik'733 - 11 - 12 - 43 - 11 - 40 - 21 - 20 - 30 - 22 - 2
3DESTO1 - 12 - 12 - 11 - 23 - 20 - 33 - 13 - 11 - 0
4DEV Doorn1 - 21 - 22 - 12 - 13 - 82 - 42 - 70 - 03 - 3
5DOSC2 - 33 - 14 - 20 - 54 - 12 - 13 - 21 - 11 - 2
6DVSU2 - 11 - 01 - 21 - 30 - 41 - 20 - 20 - 40 - 03 - 2
7FC Driebergen0 - 23 - 01 - 02 - 04 - 15 - 23 - 31 - 11 - 23 - 2
8Focus'071 - 31 - 22 - 12 - 03 - 10 - 50 - 20 - 22 - 22 - 1
9IJFC0 - 12 - 01 - 10 - 14 - 03 - 22 - 01 - 23 - 0
10Jonathan2 - 24 - 30 - 10 - 11 - 13 - 51 - 00 - 03 - 00 - 5
11Odysseus'913 - 22 - 32 - 23 - 22 - 00 - 21 - 11 - 02 - 11 - 0
12SEC1 - 12 - 31 - 41 - 11 - 61 - 40 - 43 - 12 - 2
13SV Lopik1 - 22 - 14 - 02 - 21 - 02 - 02 - 30 - 14 - 31 - 2
14SVM2 - 02 - 55 - 44 - 43 - 11 - 10 - 42 - 30 - 1

Seizoensprogramma

25-03-2017

DESTO-Jonathan
DOSC-DVSU
SVM-SV Lopik
Benschop-Focus'07
IJFC-Odysseus'91
DEV Doorn-FC Driebergen
SEC-Bunnik'73

01-04-2017

FC Driebergen-Odysseus'91
DESTO-SVM
Focus'07-DOSC
DVSU-Benschop
Bunnik'73-DEV Doorn
Jonathan-SEC
SV Lopik-IJFC

08-04-2017

DOSC-FC Driebergen
Odysseus'91-Focus'07
SVM-Bunnik'73
Benschop-Jonathan
IJFC-DESTO
DEV Doorn-SV Lopik
SEC-DVSU

22-04-2017

FC Driebergen-SVM
DOSC-Bunnik'73
Odysseus'91-DESTO
Benschop-DEV Doorn
IJFC-Jonathan
Focus'07-SEC
DVSU-SV Lopik

29-04-2017

Jonathan-Odysseus'91
SV Lopik-Benschop
DESTO-FC Driebergen
SVM-Focus'07
DEV Doorn-IJFC
SEC-DOSC
Bunnik'73-DVSU

06-05-2017

DEV Doorn-Jonathan
FC Driebergen-SV Lopik
DOSC-SVM
Odysseus'91-Bunnik'73
Benschop-DESTO
IJFC-SEC
Focus'07-DVSU

13-05-2017

Bunnik'73-IJFC
SEC-Benschop
Jonathan-DOSC
SV Lopik-Odysseus'91
DESTO-Focus'07
SVM-DEV Doorn
DVSU-FC Driebergen