Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse D - West 1

Print deze pagina >

Uitslagen 13 mei 2017

SEC0-1Benschop
SVM0-3DEV Doorn
DVSU4-1FC Driebergen
SV Lopik1-3Odysseus'91
Jonathan2-0DOSC
Bunnik'731-1IJFC
DESTO3-1Focus'07

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Odysseus'91261925596031
2IJFC261655535523
3Benschop261556504527
4DOSC261358445748
5Jonathan261259414639
6DESTO2611411374141
7Focus'072611411374546
8FC Driebergen2611312365455
9SVM268513295158
10SV Lopik269215293850
11DVSU268414284454
12Bunnik'73268315273752
13DEV Doorn268315273961
14SEC264814202855

Periode

GWGLVPDPVDPT
1IJFC870121186
2Jonathan852117156
3Odysseus'918503151812
4DESTO8503151412
5Benschop8332121612
6SV Lopik8323111411
7DOSC8314101520
8Bunnik'738314101117
9DVSU823391513
10SEC823391014
11FC Driebergen822481415
12SVM822481220
13DEV Doorn821571021
14Focus'07812551215
GWGLVPDPVDPT
1Odysseus'919711222210
2Focus'07971122219
3DOSC9612192414
4FC Driebergen9513162016
5Jonathan942314149
6Benschop9423141013
7IJFC934213156
8SV Lopik9405121113
9DEV Doorn9324111522
10DESTO922581214
11SVM922581518
12SEC91447916
13Bunnik'73920761021
14DVSU92076926
GWGLVPDPVDPT
1Benschop980124192
2Odysseus'91971122209
3IJFC9612192211
4DOSC9432151814
5DESTO9423141515
6DVSU9414132015
7SVM9414132420
8FC Driebergen9405122024
9Bunnik'739324111614
10Jonathan9315101724
11Focus'079315101222
12DEV Doorn930691418
13SV Lopik920761326
14SEC91174925

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Benschop5 - 13 - 03 - 00 - 51 - 11 - 13 - 01 - 22 - 10 - 10 - 01 - 02 - 0
2Bunnik'733 - 11 - 12 - 02 - 41 - 03 - 11 - 41 - 10 - 21 - 20 - 30 - 22 - 2
3DESTO1 - 12 - 12 - 11 - 23 - 23 - 53 - 10 - 31 - 13 - 13 - 11 - 02 - 1
4DEV Doorn1 - 21 - 22 - 12 - 13 - 81 - 22 - 40 - 36 - 12 - 70 - 00 - 23 - 3
5DOSC2 - 33 - 23 - 14 - 22 - 43 - 20 - 54 - 12 - 13 - 21 - 11 - 23 - 0
6DVSU0 - 22 - 11 - 01 - 21 - 34 - 10 - 41 - 20 - 20 - 40 - 02 - 03 - 2
7FC Driebergen0 - 23 - 01 - 02 - 04 - 15 - 23 - 31 - 11 - 21 - 43 - 23 - 12 - 5
8Focus'071 - 31 - 22 - 12 - 00 - 01 - 53 - 10 - 50 - 20 - 22 - 02 - 22 - 1
9IJFC0 - 12 - 02 - 11 - 10 - 14 - 03 - 22 - 02 - 00 - 12 - 01 - 23 - 0
10Jonathan2 - 24 - 30 - 10 - 12 - 01 - 13 - 51 - 00 - 01 - 47 - 13 - 00 - 5
11Odysseus'913 - 21 - 01 - 32 - 32 - 23 - 22 - 03 - 10 - 21 - 11 - 02 - 11 - 0
12SEC0 - 11 - 41 - 12 - 31 - 12 - 01 - 41 - 11 - 61 - 40 - 43 - 12 - 2
13SV Lopik0 - 31 - 22 - 14 - 02 - 21 - 02 - 02 - 34 - 60 - 11 - 34 - 31 - 2
14SVM2 - 03 - 22 - 50 - 35 - 44 - 43 - 11 - 31 - 10 - 42 - 30 - 15 - 1

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.