Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse D - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 17 feb 2018

SV BLC0-6NOAD'32
Willem II1-5Altena
SSC'551-1GVV'63
Herovina0-3Haaften
Sparta'301-2SV Capelle
Sleeuwijk2-2GDC

Programma 24 feb 2018

SV Capelle-NOAD'32
Sleeuwijk-SV BLC
Willem II-Herovina
Altena-GVV'63
Olympia'60-Haaften
Sparta'30-SSC'55
NEO'25-GDC
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1NOAD'3212101131355
2SV Capelle13922293420
3Altena14905273218
4Haaften12723233123
5GVV'6313553202825
6Olympia'6013616192324
7NEO'2511524171516
8Sleeuwijk12426142026
9Herovina13418131129
10SV BLC14419132436
11Willem II14419131932
12Sparta'3011407121522
13GDC12336121721
14SSC'5512318101522

Periode

GWGLVPDPVDPT
1NOAD'32871022222
2Haaften8512162215
3SV Capelle8512161815
4GVV'638422141815
5NEO'258422141211
6SV BLC8404121914
7Sleeuwijk8404121315
8Altena830591314
9Olympia'60830591314
10Willem II830591319
11Sparta'30830591117
12Herovina83059922
13GDC821571014
14SSC'55820661117
GWGLVPDPVDPT
1Altena660018194
2SV Capelle541013165
3Olympia'605311101010
4NOAD'3243019133
5Haaften4211798
6GVV'63513161010
7GDC4121577
8SSC'554112445
9Herovina5113427
10Willem II61144613
11Sparta'303102345
12NEO'253102335
13Sleeuwijk40222711
14SV BLC60151522
GWGLVPDPVDPT
1Altena0000000
2GDC0000000
3GVV'630000000
4Haaften0000000
5Herovina0000000
6NEO'250000000
7NOAD'320000000
8Olympia'600000000
9Sleeuwijk0000000
10Sparta'300000000
11SSC'550000000
12SV BLC0000000
13SV Capelle0000000
14Willem II0000000

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Altena2 - 04 - 22 - 10 - 25 - 02 - 03 - 0
2GDC2 - 32 - 32 - 30 - 22 - 11 - 0
3GVV'635 - 22 - 00 - 04 - 21 - 14 - 1
4Haaften1 - 04 - 25 - 35 - 14 - 1
5Herovina0 - 30 - 20 - 31 - 02 - 10 - 31 - 4
6NEO'251 - 10 - 03 - 11 - 21 - 0
7NOAD'320 - 05 - 24 - 04 - 04 - 0
8Olympia'602 - 33 - 10 - 11 - 22 - 12 - 12 - 2
9Sleeuwijk0 - 22 - 23 - 33 - 22 - 33 - 22 - 1
10Sparta'303 - 00 - 20 - 03 - 10 - 12 - 11 - 2
11SSC'551 - 11 - 01 - 20 - 21 - 22 - 11 - 2
12SV BLC2 - 12 - 26 - 00 - 63 - 05 - 20 - 7
13SV Capelle2 - 11 - 45 - 24 - 24 - 21 - 0
14Willem II1 - 52 - 20 - 41 - 32 - 10 - 34 - 0

Seizoensprogramma

24-02-2018

Willem II-Herovina
SV Capelle-NOAD'32
Sleeuwijk-SV BLC
Altena-GVV'63
Sparta'30-SSC'55
Olympia'60-Haaften
NEO'25-GDC

03-03-2018

Herovina-Sparta'30
SV BLC-Willem II
NOAD'32-Altena
GVV'63-Olympia'60
SSC'55-Sleeuwijk
GDC-SV Capelle
Haaften-NEO'25

10-03-2018

Willem II-Sleeuwijk
SV Capelle-GVV'63
Altena-Haaften
Sparta'30-SV BLC
Olympia'60-Herovina
GDC-NOAD'32
NEO'25-SSC'55

17-03-2018

Herovina-GDC
Sleeuwijk-Sparta'30
SV BLC-Olympia'60
NOAD'32-Willem II
GVV'63-NEO'25
SSC'55-Altena
Haaften-SV Capelle

24-03-2018

GDC-GVV'63
NEO'25-Sleeuwijk
Willem II-Haaften
SV Capelle-Herovina
NOAD'32-SSC'55
Altena-SV BLC
Olympia'60-Sparta'30

31-03-2018

Haaften-GDC
Herovina-Altena
Sleeuwijk-Olympia'60
SV BLC-NEO'25
GVV'63-NOAD'32
Sparta'30-Willem II
SSC'55-SV Capelle

07-04-2018

Willem II-GVV'63
NEO'25-NOAD'32
Sleeuwijk-Herovina
SV BLC-SSC'55
Altena-SV Capelle
Olympia'60-GDC
Sparta'30-Haaften

14-04-2018

GDC-Willem II
Haaften-SV BLC
NEO'25-Altena
Herovina-SSC'55
SV Capelle-Olympia'60
GVV'63-Sleeuwijk
NOAD'32-Sparta'30

21-04-2018

Sparta'30-Altena
SSC'55-Olympia'60
Willem II-NEO'25
Haaften-NOAD'32
Herovina-GVV'63
Sleeuwijk-SV Capelle
SV BLC-GDC

12-05-2018

Olympia'60-Willem II
GDC-SSC'55
NEO'25-Sparta'30
SV Capelle-SV BLC
GVV'63-Haaften
NOAD'32-Herovina
Altena-Sleeuwijk

19-05-2018

Olympia'60-Altena
Sparta'30-GDC
SSC'55-Haaften
Willem II-SV Capelle
Herovina-NEO'25
Sleeuwijk-NOAD'32
SV BLC-GVV'63

26-05-2018

GDC-Sleeuwijk
Haaften-Herovina
NEO'25-Olympia'60
SV Capelle-Sparta'30
GVV'63-SSC'55
NOAD'32-SV BLC
Altena-Willem II