Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse D - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 19 mei 2018

Sleeuwijk3-2NOAD'32
Sparta'302-1GDC
Willem II1-2SV Capelle
Herovina6-2NEO'25
SSC'552-0Haaften
Olympia'602-3Altena
SV BLC5-0GVV'63

Programma 26 mei 2018

GVV'63-SSC'55
GDC-Sleeuwijk
Altena-Willem II
Haaften-Herovina
NOAD'32-SV BLC
SV Capelle-Sparta'30
NEO'25-Olympia'60
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1NOAD'32251726535322
2SV Capelle251546496143
3Altena251438455335
4NEO'25251267424035
5GDC2511410374535
6SSC'552511410374440
7Haaften2510510355251
8GVV'632510510354246
9Sleeuwijk2510312335150
10Sparta'302510312334447
11SV BLC2510213325258
12Herovina259412313548
13Olympia'60256217203061
14Willem II255317182960

Periode

GWGLVPDPVDPT
1NOAD'32871022222
2Haaften8512162215
3SV Capelle8512161815
4GVV'638422141815
5NEO'258422141211
6SV BLC8404121914
7Sleeuwijk8404121315
8Altena830591314
9Olympia'60830591314
10Willem II830591319
11Sparta'30830591117
12Herovina83059922
13GDC821571014
14SSC'55820661117
GWGLVPDPVDPT
1Altena981025256
2GDC9531181910
3NOAD'329603181912
4SV Capelle9522172110
5Haaften9423141815
6Herovina9423141211
7NEO'259333121312
8SSC'559333121315
9Olympia'609315101120
10GVV'63923491317
11Sleeuwijk922581823
12Sparta'30921671420
13Willem II921671021
14SV BLC912651428
GWGLVPDPVDPT
1SSC'55861119208
2Sparta'308521171910
3SV Capelle8512162218
4NEO'258512161512
5SV BLC8503151916
6Sleeuwijk8413132012
7NOAD'32841313128
8GDC8404121611
9GVV'638404121114
10Altena8323111515
11Herovina822481415
12Haaften812551221
13Willem II80262620
14Olympia'6080171627

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Altena2 - 02 - 02 - 24 - 22 - 10 - 25 - 03 - 02 - 03 - 00 - 12 - 4
2GDC2 - 30 - 22 - 32 - 30 - 26 - 12 - 13 - 11 - 31 - 01 - 05 - 1
3GVV'635 - 22 - 03 - 20 - 01 - 20 - 11 - 03 - 02 - 34 - 21 - 14 - 1
4Haaften1 - 00 - 34 - 21 - 32 - 15 - 32 - 05 - 11 - 22 - 42 - 44 - 1
5Herovina2 - 30 - 23 - 00 - 36 - 20 - 20 - 31 - 03 - 21 - 32 - 10 - 31 - 4
6NEO'252 - 20 - 11 - 10 - 01 - 11 - 01 - 01 - 21 - 13 - 11 - 21 - 0
7NOAD'320 - 20 - 05 - 24 - 01 - 14 - 02 - 02 - 13 - 02 - 14 - 02 - 0
8Olympia'602 - 30 - 22 - 30 - 31 - 43 - 10 - 11 - 21 - 62 - 12 - 12 - 20 - 0
9Sleeuwijk0 - 22 - 23 - 33 - 23 - 02 - 33 - 25 - 02 - 23 - 24 - 27 - 12 - 1
10Sparta'302 - 02 - 13 - 02 - 20 - 20 - 23 - 10 - 12 - 12 - 32 - 21 - 23 - 0
11SSC'552 - 21 - 12 - 01 - 01 - 20 - 23 - 12 - 51 - 22 - 13 - 01 - 2
12SV BLC2 - 13 - 25 - 02 - 26 - 00 - 20 - 64 - 13 - 05 - 21 - 30 - 75 - 0
13SV Capelle2 - 11 - 42 - 05 - 21 - 13 - 30 - 14 - 14 - 24 - 26 - 11 - 0
14Willem II1 - 52 - 21 - 22 - 20 - 21 - 40 - 41 - 34 - 12 - 10 - 34 - 01 - 2

Seizoensprogramma

26-05-2018

GVV'63-SSC'55
GDC-Sleeuwijk
Altena-Willem II
Haaften-Herovina
NOAD'32-SV BLC
SV Capelle-Sparta'30
NEO'25-Olympia'60