Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

4e klasse C - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 18 feb 2017

SPV'810-1Hertha
Moerkapelle1-1Sportief
Gouda2-1Alphia
Oudewater2-2Rohda'76
NSV'460-0Hazerswoudse Boys
Rijnstreek2-2Aarlanderveen
Kamerik3-0Bergambacht

Programma 25 feb 2017

Oudewater-SPV'81
Aarlanderveen-Kamerik
Sportief-Gouda
Rohda'76-Alphia
Rijnstreek-Bergambacht
Hazerswoudse Boys-Hertha
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Oudewater151131365227
2Hazerswoudse Boys151032334114
3Rohda'7615942314217
4NSV'4616943315123
5Gouda15924293224
6Sportief15825264133
7Bergambacht15816253336
8Alphia15717223930
9SPV'8115528172634
10Aarlanderveen15348133243
11Moerkapelle16349132147
12Hertha153210111837
13Kamerik15131162242
14Rijnstreek15131162366

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Oudewater8710223112
2Hazerswoudse Boys870121289
3Gouda8602181913
4Rohda'76852117227
5NSV'468512162610
6Alphia8404121713
7Sportief8404121921
8Bergambacht8404121923
9Aarlanderveen8323112320
10Moerkapelle822481622
11SPV'81821571221
12Hertha81164718
13Kamerik802621225
14Rijnstreek800801047
GWGLVPDPVDPT
1NSV'468431152513
2Sportief7421142212
3Rohda'767421142010
4Oudewater7421142115
5Bergambacht7412131413
6Hazerswoudse Boys733112135
7Gouda7322111311
8Alphia7313102217
9SPV'817313101413
10Hertha721471119
11Rijnstreek713361319
12Moerkapelle81255525
13Kamerik711541017
14Aarlanderveen70252923
GWGLVPDPVDPT
1Aarlanderveen0000000
2Alphia0000000
3Bergambacht0000000
4Gouda0000000
5Hazerswoudse Boys0000000
6Hertha0000000
7Kamerik0000000
8Moerkapelle0000000
9NSV'460000000
10Oudewater0000000
11Rijnstreek0000000
12Rohda'760000000
13SPV'810000000
14Sportief0000000

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Aarlanderveen2 - 43 - 43 - 40 - 17 - 22 - 2
2Alphia2 - 34 - 31 - 04 - 44 - 31 - 20 - 1
3Bergambacht4 - 15 - 24 - 20 - 24 - 30 - 30 - 5
4Gouda2 - 11 - 22 - 02 - 03 - 41 - 22 - 13 - 11 - 0
5Hazerswoudse Boys2 - 02 - 11 - 11 - 14 - 25 - 1
6Hertha2 - 21 - 40 - 32 - 02 - 52 - 03 - 40 - 1
7Kamerik1 - 20 - 43 - 00 - 33 - 30 - 23 - 33 - 3
8Moerkapelle0 - 76 - 11 - 50 - 21 - 11 - 41 - 41 - 31 - 1
9NSV'463 - 34 - 00 - 03 - 11 - 18 - 01 - 16 - 41 - 2
10Oudewater6 - 03 - 23 - 23 - 14 - 20 - 72 - 25 - 0
11Rijnstreek2 - 22 - 20 - 42 - 32 - 81 - 70 - 5
12Rohda'762 - 13 - 03 - 17 - 01 - 16 - 01 - 2
13Sportief2 - 33 - 22 - 65 - 04 - 32 - 0
14SPV'814 - 20 - 20 - 21 - 50 - 14 - 12 - 51 - 42 - 2

Seizoensprogramma

25-02-2017

Aarlanderveen-Kamerik
Sportief-Gouda
Rohda'76-Alphia
Rijnstreek-Bergambacht
Hazerswoudse Boys-Hertha
Oudewater-SPV'81

04-03-2017

Bergambacht-Moerkapelle
Alphia-Kamerik
Sportief-Rijnstreek
Aarlanderveen-NSV'46
Hertha-Gouda
Rohda'76-SPV'81
Hazerswoudse Boys-Oudewater

11-03-2017

Kamerik-Gouda
Bergambacht-SPV'81
Alphia-Moerkapelle
Sportief-NSV'46
Aarlanderveen-Oudewater
Rijnstreek-Hertha
Hazerswoudse Boys-Rohda'76

18-03-2017

Oudewater-Rijnstreek
Hazerswoudse Boys-Sportief
NSV'46-Bergambacht
Hertha-Alphia
Rohda'76-Aarlanderveen
Moerkapelle-Kamerik
SPV'81-Gouda

25-03-2017

Gouda-Moerkapelle
Kamerik-NSV'46
Bergambacht-Hertha
Alphia-SPV'81
Sportief-Oudewater
Aarlanderveen-Hazerswoudse Boys
Rijnstreek-Rohda'76

01-04-2017

SPV'81-Kamerik
Oudewater-Gouda
Hazerswoudse Boys-Rijnstreek
NSV'46-Alphia
Hertha-Moerkapelle
Aarlanderveen-Sportief
Rohda'76-Bergambacht

08-04-2017

Moerkapelle-SPV'81
Rijnstreek-NSV'46
Gouda-Aarlanderveen
Kamerik-Hertha
Bergambacht-Oudewater
Alphia-Hazerswoudse Boys
Sportief-Rohda'76

22-04-2017

Hertha-Sportief
Moerkapelle-Aarlanderveen
SPV'81-Rijnstreek
Gouda-Hazerswoudse Boys
Kamerik-Rohda'76
NSV'46-Oudewater
Alphia-Bergambacht

29-04-2017

Sportief-SPV'81
Aarlanderveen-Hertha
Rohda'76-NSV'46
Sportief-SPV'81
Aarlanderveen-Hertha
Rijnstreek-Kamerik
Rohda'76-NSV'46
Hazerswoudse Boys-Moerkapelle
Oudewater-Alphia
Rijnstreek-Kamerik
Hazerswoudse Boys-Moerkapelle
Oudewater-Alphia
Bergambacht-Gouda

06-05-2017

Alphia-Aarlanderveen
Hertha-Oudewater
Moerkapelle-Rohda'76
SPV'81-NSV'46
Gouda-Rijnstreek
Kamerik-Sportief
Bergambacht-Hazerswoudse Boys

13-05-2017

Aarlanderveen-SPV'81
Rohda'76-Gouda
Rijnstreek-Alphia
Hazerswoudse Boys-Kamerik
Oudewater-Moerkapelle
NSV'46-Hertha
Sportief-Bergambacht