Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

4e klasse C - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 19 mei 2018

Woubrugge2-2Kamerik
Moerkapelle4-0Zevenhoven
NSV'463-0Rohda'76
Aarlanderveen5-1Woerden
Sportief2-4Siveo'60
Linschoten1-2Floreant
Rijnstreek3-3SPV'81

Programma 26 mei 2018

SPV'81-NSV'46
Woerden-Linschoten
Zevenhoven-Sportief
Floreant-Rijnstreek
Siveo'60-Woubrugge
Kamerik-Aarlanderveen
Rohda'76-Moerkapelle
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1NSV '46251915587629
2Aarlanderveen251915587429
3Siveo '60251636516128
4Floreant251618496633
5Rohda '76251438455835
6Woerden251276436343
7Linschoten2510411344549
8Kamerik259511325257
9Woubrugge258611304651
10Zevenhoven258314272952
11Sportief257414254352
12SPV '81254615183275
13Moerkapelle254417163071
14Rijnstreek2542191431102

Periode

GWGLVPDPVDPT
1NSV '46870121287
2Floreant851216188
3Aarlanderveen8512162112
4Woerden8431151812
5Rohda '768413132113
6Siveo '608413131511
7Zevenhoven8413131214
8Rijnstreek8404121112
9Woubrugge8404121618
10Kamerik8314101518
11Linschoten830591017
12Moerkapelle821571223
13Sportief810731023
14SPV '8181073827
GWGLVPDPVDPT
1Aarlanderveen9702212410
2Siveo '60961219199
3Rohda '76961219179
4Floreant9603182714
5Woerden9522172512
6Sportief9432152012
7NSV '469504152014
8Linschoten9423141815
9Kamerik9324111620
10Woubrugge923491315
11SPV '81923491224
12Zevenhoven92167920
13Moerkapelle90363922
14Rijnstreek901811144
GWGLVPDPVDPT
1NSV '46871022288
2Aarlanderveen870121297
3Siveo '60861119278
4Floreant8503152111
5Rohda '768413132013
6Kamerik8323112119
7Woerden8323112019
8Linschoten8323111717
9Woubrugge823391718
10Sportief821571317
11Zevenhoven82157818
12SPV '81813461224
13Moerkapelle82066926
14Rijnstreek80171946

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Aarlanderveen3 - 12 - 13 - 03 - 02 - 17 - 03 - 32 - 53 - 07 - 15 - 14 - 02 - 3
2Floreant0 - 11 - 02 - 15 - 02 - 40 - 10 - 34 - 03 - 01 - 16 - 35 - 3
3Kamerik1 - 41 - 21 - 10 - 27 - 31 - 14 - 13 - 31 - 14 - 33 - 11 - 2
4Linschoten1 - 41 - 23 - 14 - 14 - 10 - 12 - 12 - 22 - 12 - 04 - 41 - 13 - 0
5Moerkapelle0 - 11 - 23 - 20 - 20 - 74 - 10 - 60 - 11 - 31 - 21 - 21 - 24 - 0
6NSV'463 - 23 - 12 - 06 - 02 - 08 - 13 - 04 - 24 - 17 - 01 - 32 - 12 - 1
7Rijnstreek1 - 30 - 103 - 41 - 53 - 31 - 22 - 30 - 40 - 73 - 31 - 44 - 02 - 1
8Rohda'760 - 32 - 15 - 26 - 11 - 08 - 03 - 01 - 01 - 20 - 31 - 33 - 0
9Siveo'602 - 01 - 05 - 02 - 08 - 02 - 10 - 14 - 10 - 04 - 01 - 14 - 1
10Sportief2 - 31 - 32 - 32 - 13 - 41 - 22 - 00 - 42 - 42 - 21 - 12 - 13 - 0
11SPV'811 - 41 - 41 - 32 - 24 - 33 - 20 - 21 - 41 - 31 - 13 - 50 - 1
12Woerden2 - 11 - 42 - 35 - 03 - 37 - 03 - 22 - 02 - 16 - 01 - 41 - 2
13Woubrugge1 - 40 - 22 - 23 - 11 - 11 - 26 - 11 - 10 - 23 - 13 - 31 - 21 - 1
14Zevenhoven0 - 21 - 32 - 42 - 11 - 10 - 41 - 01 - 23 - 01 - 02 - 20 - 2

Seizoensprogramma

26-05-2018

Siveo'60-Woubrugge
Kamerik-Aarlanderveen
Rohda'76-Moerkapelle
SPV'81-NSV'46
Woerden-Linschoten
Zevenhoven-Sportief
Floreant-Rijnstreek