Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

4e klasse G - West 1

Print deze pagina >

Uitslagen 26 mei 2018

Odin2-1VVJ
Houten8-0Faja Lobi KDS
EDO5-0HMS
DVSU5-4Hercules

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Houten201640527415
2Hercules201514465528
3DVSU201316405629
4Elinkwijk201055354841
5Lekvogels20938305246
6EDO (U)209110283635
7Odin206311213755
8Faja Lobi KDS206212204754
9VVJ205411193846
10HMS204610184264
11VIOD201217531103

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Elinkwijk10820263114
2Houten10730243810
3Hercules10712222712
4HMS10424142935
5Odin10424142733
6VVJ10343132420
7DVSU10415132018
8Faja Lobi KDS10316102626
9Lekvogels10316103031
10EDO (U)10316101620
11VIOD1000100857
GWGLVPDPVDPT
1Houten1091028365
2DVSU10901273611
3Hercules10802242816
4Lekvogels10622202215
5EDO (U)10604182015
6Faja Lobi KDS10316102128
7Elinkwijk1023591727
8Odin1021771022
9VVJ1020861426
10VIOD1012752346
11HMS1004641329

Uitslagenmatrix

  12345678910111213
1DVSU1 - 27 - 12 - 15 - 44 - 00 - 33 - 23 - 06 - 13 - 1
2EDO0 - 21 - 34 - 30 - 35 - 01 - 41 - 11 - 21 - 15 - 24 - 0
3Elinkwijk2 - 20 - 12 - 13 - 22 - 22 - 23 - 22 - 15 - 54 - 3
4Faja Lobi KDS0 - 32 - 32 - 37 - 42 - 56 - 15 - 24 - 06 - 22 - 2
5Hercules2 - 02 - 11 - 01 - 02 - 21 - 32 - 12 - 15 - 03 - 1
6HMS2 - 15 - 21 - 42 - 22 - 40 - 312 - 22 - 34 - 54 - 23 - 3
7Houten2 - 03 - 04 - 18 - 04 - 16 - 016 - 01 - 13 - 06 - 21 - 1
8Kismet1 - 12 - 40 - 40 - 31 - 42 - 80 - 3
9Lekvogels2 - 32 - 00 - 03 - 01 - 63 - 41 - 110 - 06 - 44 - 33 - 4
10Odin3 - 20 - 12 - 13 - 20 - 41 - 11 - 72 - 36 - 22 - 1
11VIOD1 - 80 - 40 - 71 - 41 - 53 - 31 - 60 - 83 - 20 - 5
12VSC
13VVJ0 - 12 - 02 - 31 - 41 - 22 - 10 - 22 - 33 - 34 - 2

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.