Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Derde Divisie

Print deze pagina >

Uitslagen 18 feb 2017

FC Rijnvogels0-3Quick Boys
Harkemase Boys0-1SteDoCo
Scheveningen3-0ONS Boso Sneek
Capelle1-1Jong FC Volendam
VVOG0-0Jong FC Groningen
Rijnsburgse Boys4-2ASWH
Odin'591-0FC Lisse
Huizen1-5DVS'33
Jong Almere City2-2IJsselmeervogels

Programma 25 feb 2017

Capelle-VVOG
Scheveningen-FC Rijnvogels
Rijnsburgse Boys-IJsselmeervogels
Harkemase Boys-ONS Boso Sneek
Quick Boys-Jong FC Volendam
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1IJsselmeervogels221264424427
2FC Lisse221336423622
3Scheveningen221255413826
4ASWH231247404538
5Rijnsburgse Boys211065365037
6Jong FC Volendam231058353735
7Jong FC Groningen24978343430
8VVOG23968333438
9Quick Boys21867302930
10Harkemase Boys229310303743
11SteDoCo22859293239
12DVS'3323779283939
13ONS Boso Sneek22769272737
14Odin'59237511263635
15Capelle21669242427
16FC Rijnvogels227213233746
17Huizen246315212442
18Jong Almere City225314173749

Periode

GWGLVPDPVDPT
1FC Lisse12921292910
2IJsselmeervogels12912283114
3ASWH12822262917
4Scheveningen12723232217
5Jong FC Volendam12624202222
6Jong FC Groningen12543191715
7Odin'5912525172215
8Rijnsburgse Boys12453172722
9DVS'3312525171921
10VVOG12435152226
11FC Rijnvogels12426142025
12Quick Boys12345131522
13Capelle12336121215
14SteDoCo12336121825
15ONS Boso Sneek12336121223
16Jong Almere City12327102326
17Harkemase Boys12318101932
18Huizen1213861123
GWGLVPDPVDPT
1Harkemase Boys9621201810
2VVOG10523171212
3Rijnsburgse Boys8512161913
4ONS Boso Sneek9432151511
5Scheveningen943215139
6Huizen11506151214
7Quick Boys842214118
8SteDoCo9423141314
9Jong FC Volendam10424141412
10ASWH10424141417
11Jong FC Groningen11425141715
12IJsselmeervogels9342131111
13FC Lisse941413711
14Capelle8323111111
15FC Rijnvogels930691718
16DVS'331015481517
17Jong Almere City920761221
18Odin'591013661320
GWGLVPDPVDPT
1DVS'331100351
2Quick Boys1100330
3Scheveningen1100330
4Rijnsburgse Boys1100342
5Odin'591100310
6SteDoCo1100310
7IJsselmeervogels1010122
8Jong Almere City1010122
9Capelle1010111
10Jong FC Volendam1010111
11Jong FC Groningen1010100
12VVOG1010100
13FC Lisse1001001
14Harkemase Boys1001001
15ASWH1001024
16FC Rijnvogels1001003
17ONS Boso Sneek1001003
18Huizen1001015

Uitslagenmatrix

  123456789101112131415161718
1ASWH4 - 10 - 44 - 22 - 22 - 01 - 34 - 12 - 13 - 01 - 12 - 5
2Capelle2 - 30 - 11 - 30 - 02 - 30 - 21 - 11 - 11 - 41 - 0
3DVS'334 - 14 - 11 - 12 - 11 - 62 - 33 - 20 - 11 - 20 - 00 - 0
4FC Lisse1 - 03 - 12 - 02 - 12 - 10 - 33 - 02 - 15 - 01 - 1
5FC Rijnvogels1 - 21 - 21 - 42 - 03 - 44 - 21 - 22 - 03 - 10 - 31 - 14 - 10 - 2
6Harkemase Boys2 - 32 - 11 - 51 - 50 - 13 - 14 - 20 - 44 - 10 - 11 - 0
7Huizen0 - 31 - 50 - 14 - 10 - 21 - 12 - 22 - 11 - 20 - 21 - 20 - 1
8IJsselmeervogels2 - 01 - 13 - 22 - 22 - 04 - 10 - 06 - 01 - 12 - 10 - 0
9Jong Almere City0 - 20 - 22 - 12 - 32 - 32 - 22 - 23 - 23 - 11 - 21 - 28 - 1
10Jong FC Groningen0 - 22 - 00 - 03 - 10 - 23 - 12 - 11 - 21 - 22 - 11 - 0
11Jong FC Volendam3 - 02 - 10 - 01 - 22 - 11 - 20 - 11 - 01 - 03 - 32 - 11 - 1
12Odin'590 - 31 - 11 - 04 - 13 - 32 - 03 - 01 - 24 - 10 - 11 - 11 - 1
13ONS Boso Sneek0 - 01 - 20 - 01 - 01 - 03 - 11 - 00 - 00 - 21 - 16 - 0
14Quick Boys2 - 20 - 01 - 01 - 22 - 01 - 12 - 12 - 31 - 5
15Rijnsburgse Boys4 - 22 - 20 - 04 - 24 - 23 - 03 - 34 - 22 - 27 - 14 - 1
16Scheveningen2 - 02 - 22 - 10 - 11 - 23 - 12 - 11 - 53 - 02 - 02 - 0
17SteDoCo2 - 30 - 04 - 24 - 12 - 02 - 30 - 45 - 21 - 01 - 12 - 3
18VVOG0 - 32 - 12 - 02 - 10 - 11 - 00 - 01 - 33 - 33 - 02 - 21 - 2

Seizoensprogramma

25-02-2017

Capelle-VVOG
Scheveningen-FC Rijnvogels
Rijnsburgse Boys-IJsselmeervogels
Harkemase Boys-ONS Boso Sneek
Quick Boys-Jong FC Volendam

04-03-2017

VVOG-Huizen
Quick Boys-DVS'33
Capelle-FC Rijnvogels
Odin'59-Jong Almere City
Jong FC Groningen-Jong FC Volendam
ASWH-FC Lisse
SteDoCo-ONS Boso Sneek
Rijnsburgse Boys-Scheveningen
Harkemase Boys-IJsselmeervogels

11-03-2017

FC Lisse-Harkemase Boys
Huizen-Capelle
IJsselmeervogels-Odin'59
DVS'33-ASWH
Jong Almere City-FC Rijnvogels
Scheveningen-VVOG
Jong FC Groningen-Quick Boys
ONS Boso Sneek-Rijnsburgse Boys
Jong FC Volendam-SteDoCo

18-03-2017

Harkemase Boys-Jong FC Groningen
VVOG-Quick Boys
Huizen-IJsselmeervogels
FC Rijnvogels-DVS'33
Jong Almere City-Scheveningen
Capelle-ONS Boso Sneek
Odin'59-ASWH
SteDoCo-FC Lisse
Rijnsburgse Boys-Jong FC Volendam

25-03-2017

Jong FC Volendam-Odin'59
FC Lisse-Capelle
Quick Boys-Harkemase Boys
IJsselmeervogels-VVOG
DVS'33-Jong Almere City
Scheveningen-Huizen
ASWH-SteDoCo
Jong FC Groningen-Rijnsburgse Boys
ONS Boso Sneek-FC Rijnvogels

01-04-2017

Rijnsburgse Boys-Harkemase Boys
VVOG-ASWH
Huizen-ONS Boso Sneek
FC Rijnvogels-Jong FC Groningen
IJsselmeervogels-DVS'33
Jong Almere City-FC Lisse
Capelle-Quick Boys
Odin'59-SteDoCo
Scheveningen-Jong FC Volendam

08-04-2017

ONS Boso Sneek-IJsselmeervogels
Harkemase Boys-Odin'59
FC Lisse-Scheveningen
Quick Boys-Rijnsburgse Boys
DVS'33-VVOG
Jong FC Volendam-Jong Almere City
ASWH-Huizen
SteDoCo-FC Rijnvogels
Jong FC Groningen-Capelle

15-04-2017

Quick Boys-SteDoCo
Capelle-Jong Almere City
FC Lisse-Rijnsburgse Boys

22-04-2017

ONS Boso Sneek-DVS'33
VVOG-Harkemase Boys
Huizen-Jong FC Volendam
FC Rijnvogels-ASWH
IJsselmeervogels-FC Lisse
Capelle-SteDoCo
Jong Almere City-Jong FC Groningen
Odin'59-Rijnsburgse Boys
Scheveningen-Quick Boys

29-04-2017

ASWH-Capelle
SteDoCo-Huizen
Jong FC Groningen-IJsselmeervogels
Rijnsburgse Boys-VVOG
Harkemase Boys-Scheveningen
FC Lisse-ONS Boso Sneek
Quick Boys-Jong Almere City
DVS'33-Odin'59
Jong FC Volendam-FC Rijnvogels

06-05-2017

Scheveningen-ASWH
ONS Boso Sneek-Jong FC Groningen
VVOG-Odin'59
FC Lisse-DVS'33
Huizen-Quick Boys
FC Rijnvogels-Rijnsburgse Boys
IJsselmeervogels-Jong FC Volendam
Capelle-Harkemase Boys
Jong Almere City-SteDoCo

13-05-2017

ASWH-Jong Almere City
SteDoCo-VVOG
Jong FC Groningen-FC Lisse
Rijnsburgse Boys-Capelle
Harkemase Boys-FC Rijnvogels
Quick Boys-IJsselmeervogels
DVS'33-Scheveningen
Jong FC Volendam-ONS Boso Sneek
Odin'59-Huizen