Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Derde Divisie

Print deze pagina >

Uitslagen 13 mei 2017

Harkemase Boys1-3FC Rijnvogels
Odin'592-4Huizen
Jong FC Volendam2-1ONS Boso Sneek
Quick Boys0-1IJsselmeervogels
Rijnsburgse Boys4-3Capelle
SteDoCo2-0VVOG
ASWH3-2Jong Almere City
Jong FC Groningen1-0FC Lisse
DVS'332-0Scheveningen

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1IJsselmeervogels342176707436
2FC Lisse342059655537
3Rijnsburgse Boys3417107618462
4ASWH3417710586453
5Scheveningen3416810565448
6Jong FC Volendam3416810566056
7DVS'333413912485449
8Jong FC Groningen34111211454846
9Harkemase Boys3413714455560
10VVOG3412814444953
11Quick Boys34111013434954
12Capelle3411815414152
13ONS Boso Sneek34101014405160
14Jong Almere City3411617386361
15Odin'593410618355663
16SteDoCo349817354571
17Huizen349619333856
18FC Rijnvogels3410321335578

Periode

GWGLVPDPVDPT
1FC Lisse12921292910
2IJsselmeervogels12912283114
3ASWH12822262917
4Scheveningen12723232217
5Jong FC Volendam12624202222
6Jong FC Groningen12543191715
7Odin'5912525172215
8Rijnsburgse Boys12453172722
9DVS'3312525171921
10VVOG12435152226
11FC Rijnvogels12426142025
12Quick Boys12345131522
13Capelle12336121215
14SteDoCo12336121825
15ONS Boso Sneek12336121223
16Jong Almere City12327102326
17Harkemase Boys12318101932
18Huizen1213861123
GWGLVPDPVDPT
1Harkemase Boys11731242112
2Rijnsburgse Boys11713222819
3Quick Boys11623201913
4FC Lisse11614191213
5Scheveningen11533181615
6Jong FC Volendam11524171714
7Capelle11524171514
8VVOG11524171213
9IJsselmeervogels11443162015
10ONS Boso Sneek11443161714
11Huizen11506151214
12ASWH11434151619
13Jong FC Groningen11425141715
14SteDoCo11425141421
15Jong Almere City11317101624
16FC Rijnvogels1130891824
17DVS'331115581619
18Odin'591113761523
GWGLVPDPVDPT
1IJsselmeervogels1182126237
2DVS'331172223199
3Rijnsburgse Boys11641222921
4Jong FC Volendam11542192120
5Jong Almere City11533182411
6ASWH11524171917
7FC Lisse11524171414
8Scheveningen11434151616
9VVOG11335121514
10ONS Boso Sneek11335122223
11Jong FC Groningen11263121416
12Huizen11335121519
13Odin'5911416121925
14Capelle11335121423
15Harkemase Boys11335111516
16Quick Boys11245101519
17FC Rijnvogels11317101729
18SteDoCo1123691325

Uitslagenmatrix

  123456789101112131415161718
1ASWH4 - 14 - 11 - 20 - 42 - 22 - 04 - 23 - 22 - 22 - 01 - 34 - 12 - 13 - 01 - 11 - 12 - 5
2Capelle2 - 30 - 11 - 33 - 22 - 10 - 02 - 31 - 20 - 21 - 11 - 10 - 12 - 21 - 41 - 02 - 11 - 0
3DVS'331 - 01 - 24 - 14 - 11 - 12 - 11 - 60 - 02 - 33 - 21 - 10 - 11 - 20 - 02 - 00 - 01 - 0
4FC Lisse1 - 02 - 03 - 03 - 10 - 33 - 12 - 02 - 12 - 10 - 33 - 01 - 12 - 12 - 12 - 15 - 01 - 1
5FC Rijnvogels1 - 21 - 21 - 31 - 21 - 42 - 03 - 44 - 22 - 21 - 22 - 03 - 10 - 31 - 41 - 14 - 10 - 2
6Harkemase Boys2 - 32 - 11 - 51 - 51 - 30 - 10 - 03 - 12 - 24 - 23 - 11 - 00 - 44 - 12 - 00 - 11 - 0
7Huizen0 - 35 - 01 - 50 - 14 - 10 - 20 - 11 - 12 - 20 - 32 - 11 - 12 - 11 - 20 - 21 - 20 - 1
8IJsselmeervogels2 - 01 - 12 - 10 - 23 - 22 - 22 - 04 - 10 - 07 - 03 - 06 - 01 - 12 - 16 - 00 - 02 - 1
9Jong Almere City0 - 20 - 22 - 14 - 04 - 12 - 32 - 32 - 22 - 12 - 23 - 23 - 11 - 21 - 20 - 15 - 08 - 1
10Jong FC Groningen0 - 20 - 02 - 01 - 00 - 03 - 10 - 20 - 13 - 11 - 42 - 11 - 20 - 02 - 21 - 22 - 11 - 0
11Jong FC Volendam3 - 02 - 10 - 01 - 21 - 22 - 11 - 20 - 10 - 01 - 04 - 32 - 11 - 03 - 32 - 13 - 21 - 1
12Odin'591 - 20 - 31 - 11 - 04 - 13 - 32 - 42 - 03 - 23 - 01 - 24 - 10 - 12 - 41 - 12 - 11 - 1
13ONS Boso Sneek0 - 01 - 21 - 30 - 05 - 11 - 01 - 01 - 42 - 23 - 53 - 11 - 00 - 02 - 20 - 21 - 16 - 0
14Quick Boys2 - 20 - 00 - 21 - 01 - 21 - 12 - 00 - 10 - 31 - 12 - 33 - 22 - 13 - 42 - 33 - 01 - 5
15Rijnsburgse Boys4 - 24 - 32 - 20 - 04 - 22 - 14 - 24 - 33 - 03 - 31 - 14 - 22 - 27 - 11 - 34 - 11 - 1
16Scheveningen3 - 12 - 02 - 22 - 13 - 00 - 11 - 11 - 23 - 12 - 12 - 21 - 53 - 02 - 22 - 02 - 00 - 3
17SteDoCo2 - 30 - 04 - 22 - 21 - 34 - 11 - 12 - 02 - 30 - 45 - 21 - 01 - 61 - 11 - 42 - 32 - 0
18VVOG1 - 10 - 32 - 12 - 02 - 14 - 12 - 00 - 11 - 00 - 01 - 31 - 33 - 32 - 33 - 02 - 21 - 2

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.