Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Derde Divisie

Print deze pagina >

Uitslagen 25 mrt 2017

FC Lisse2-0Capelle
DVS'330-0Jong Almere City
Jong FC Groningen2-2Rijnsburgse Boys
Quick Boys1-1Harkemase Boys
Jong FC Volendam4-3Odin'59
Scheveningen1-1Huizen
IJsselmeervogels2-1VVOG
ASWH1-1SteDoCo
ONS Boso Sneek5-1FC Rijnvogels

Programma 01 apr 2017

Odin'59-SteDoCo
IJsselmeervogels-DVS'33
Huizen-ONS Boso Sneek
Rijnsburgse Boys-Harkemase Boys
FC Rijnvogels-Jong FC Groningen
Capelle-Quick Boys
VVOG-ASWH
Scheveningen-Jong FC Volendam
Jong Almere City-FC Lisse
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1IJsselmeervogels271575525332
2FC Lisse271647524529
3Scheveningen271566514631
4Jong FC Volendam281468485244
5ASWH271359444943
6Rijnsburgse Boys261196426048
7Harkemase Boys2711610394446
8VVOG2811611394244
9Quick Boys271089383840
10DVS'332810810384642
11ONS Boso Sneek2810810384344
12Jong FC Groningen289109373938
13Capelle279612333038
14SteDoCo268711313851
15Odin'59288515294549
16Huizen287417253046
17FC Rijnvogels287219234367
18Jong Almere City276516224556

Periode

GWGLVPDPVDPT
1FC Lisse12921292910
2IJsselmeervogels12912283114
3ASWH12822262917
4Scheveningen12723232217
5Jong FC Volendam12624202222
6Jong FC Groningen12543191715
7Odin'5912525172215
8Rijnsburgse Boys12453172722
9DVS'3312525171921
10VVOG12435152226
11FC Rijnvogels12426142025
12Quick Boys12345131522
13Capelle12336121215
14SteDoCo12336121825
15ONS Boso Sneek12336121223
16Jong Almere City12327102326
17Harkemase Boys12318101932
18Huizen1213861123
GWGLVPDPVDPT
1Harkemase Boys10721231910
2Rijnsburgse Boys9612192316
3Scheveningen1053218169
4Quick Boys10523171613
5Capelle10523171412
6Jong FC Volendam11524171714
7VVOG11524171213
8FC Lisse10514161012
9ONS Boso Sneek11443161714
10Huizen11506151214
11SteDoCo9423141314
12ASWH10424141417
13Jong FC Groningen11425141715
14IJsselmeervogels10343131415
15FC Rijnvogels1130891824
16DVS'331115581619
17Jong Almere City1021771423
18Odin'591113761523
GWGLVPDPVDPT
1DVS'33541013112
2Jong FC Volendam532011138
3IJsselmeervogels53201183
4ONS Boso Sneek531110147
5Scheveningen53111085
6Quick Boys5221875
7VVOG5212785
8FC Lisse5212767
9Harkemase Boys5131664
10Rijnsburgse Boys513161010
11Odin'5952036811
12Jong Almere City5122587
13SteDoCo51225712
14Huizen5113479
15ASWH5113469
16Jong FC Groningen5041458
17Capelle51134411
18FC Rijnvogels50050518

Uitslagenmatrix

  123456789101112131415161718
1ASWH4 - 11 - 20 - 44 - 22 - 22 - 01 - 34 - 12 - 13 - 01 - 11 - 12 - 5
2Capelle2 - 30 - 11 - 33 - 20 - 02 - 30 - 21 - 11 - 10 - 11 - 41 - 01 - 0
3DVS'331 - 01 - 24 - 14 - 11 - 12 - 11 - 60 - 02 - 33 - 20 - 11 - 20 - 00 - 0
4FC Lisse1 - 02 - 03 - 10 - 33 - 12 - 02 - 12 - 10 - 33 - 02 - 15 - 01 - 1
5FC Rijnvogels1 - 21 - 31 - 21 - 42 - 03 - 44 - 21 - 22 - 03 - 10 - 31 - 14 - 10 - 2
6Harkemase Boys2 - 32 - 11 - 51 - 50 - 10 - 03 - 12 - 24 - 21 - 00 - 44 - 10 - 11 - 0
7Huizen0 - 35 - 01 - 50 - 14 - 10 - 20 - 11 - 12 - 22 - 11 - 20 - 21 - 20 - 1
8IJsselmeervogels2 - 01 - 13 - 22 - 22 - 04 - 10 - 03 - 06 - 01 - 12 - 10 - 02 - 1
9Jong Almere City0 - 20 - 22 - 14 - 12 - 32 - 32 - 22 - 23 - 23 - 11 - 21 - 20 - 18 - 1
10Jong FC Groningen0 - 22 - 00 - 03 - 10 - 23 - 11 - 42 - 11 - 20 - 02 - 21 - 22 - 11 - 0
11Jong FC Volendam3 - 02 - 10 - 01 - 22 - 11 - 20 - 11 - 04 - 31 - 03 - 32 - 13 - 21 - 1
12Odin'591 - 20 - 31 - 11 - 04 - 13 - 32 - 03 - 23 - 01 - 24 - 10 - 11 - 11 - 1
13ONS Boso Sneek0 - 01 - 20 - 05 - 11 - 01 - 02 - 23 - 11 - 00 - 02 - 20 - 21 - 16 - 0
14Quick Boys2 - 20 - 00 - 21 - 01 - 21 - 12 - 01 - 12 - 33 - 22 - 12 - 31 - 5
15Rijnsburgse Boys4 - 22 - 20 - 04 - 24 - 24 - 33 - 03 - 31 - 14 - 22 - 27 - 11 - 34 - 1
16Scheveningen2 - 02 - 22 - 13 - 00 - 11 - 11 - 23 - 12 - 11 - 53 - 02 - 02 - 00 - 3
17SteDoCo2 - 30 - 04 - 22 - 24 - 12 - 02 - 30 - 45 - 21 - 01 - 61 - 12 - 3
18VVOG0 - 32 - 12 - 02 - 12 - 00 - 11 - 00 - 01 - 33 - 32 - 33 - 02 - 21 - 2

Seizoensprogramma

01-04-2017

VVOG-ASWH
Scheveningen-Jong FC Volendam
Jong Almere City-FC Lisse
Odin'59-SteDoCo
IJsselmeervogels-DVS'33
Rijnsburgse Boys-Harkemase Boys
Huizen-ONS Boso Sneek
Capelle-Quick Boys
FC Rijnvogels-Jong FC Groningen

08-04-2017

ONS Boso Sneek-IJsselmeervogels
Quick Boys-Rijnsburgse Boys
SteDoCo-FC Rijnvogels
FC Lisse-Scheveningen
Harkemase Boys-Odin'59
ASWH-Huizen
DVS'33-VVOG
Jong FC Volendam-Jong Almere City
Jong FC Groningen-Capelle

15-04-2017

Quick Boys-SteDoCo
FC Lisse-Rijnsburgse Boys
ASWH-Harkemase Boys
IJsselmeervogels-Scheveningen
Capelle-Jong Almere City

17-04-2017

SteDoCo-Rijnsburgse Boys

22-04-2017

Capelle-SteDoCo
FC Rijnvogels-ASWH
VVOG-Harkemase Boys
ONS Boso Sneek-DVS'33
Scheveningen-Quick Boys
Jong Almere City-Jong FC Groningen
Odin'59-Rijnsburgse Boys
IJsselmeervogels-FC Lisse
Huizen-Jong FC Volendam

29-04-2017

Jong FC Groningen-IJsselmeervogels
Quick Boys-Jong Almere City
SteDoCo-Huizen
FC Lisse-ONS Boso Sneek
Harkemase Boys-Scheveningen
ASWH-Capelle
DVS'33-Odin'59
Jong FC Volendam-FC Rijnvogels
Rijnsburgse Boys-VVOG

06-05-2017

Huizen-Quick Boys
Capelle-Harkemase Boys
FC Rijnvogels-Rijnsburgse Boys
VVOG-Odin'59
ONS Boso Sneek-Jong FC Groningen
Scheveningen-ASWH
Jong Almere City-SteDoCo
FC Lisse-DVS'33
IJsselmeervogels-Jong FC Volendam

13-05-2017

Rijnsburgse Boys-Capelle
Jong FC Groningen-FC Lisse
Quick Boys-IJsselmeervogels
SteDoCo-VVOG
Odin'59-Huizen
Harkemase Boys-FC Rijnvogels
ASWH-Jong Almere City
DVS'33-Scheveningen
Jong FC Volendam-ONS Boso Sneek