Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

Tweede Divisie

Print deze pagina >

Uitslagen 23 apr 2017

De Treffers4-0FC Lienden

Uitslagen 22 apr 2017

Excelsior Maassluis1-1Jong FC Twente
Jong AZ3-1GVVV
Barendrecht3-1Jong Vitesse
Kozakken Boys4-0AFC
HHC Hardenberg1-1Kon. HFC

Programma 29 apr 2017

GVVV-TEC
Jong Vitesse-Katwijk
AFC-HHC Hardenberg
Spakenburg-Kozakken Boys
VVSB-Barendrecht
FC Lienden-Jong AZ
Kon. HFC-Excelsior Maassluis

Programma 30 apr 2017

UNA-Jong Sparta
Jong FC Twente-De Treffers
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Jong AZ312263728126
2Kozakken Boys3115610516551
3De Treffers3113117506448
4GVVV3113810474852
5Katwijk3012108464336
6VVSB301299455554
7Jong Sparta3011109436456
8Excelsior Maassluis31111010434437
9Barendrecht31111010435250
10Kon. HFC3111911424744
11TEC3012414404661
12FC Lienden3110912394848
13AFC3111713395057
14UNA3010515355071
15Spakenburg308913335459
16Jong Vitesse3111317336170
17HHC Hardenberg3171113323249
18Jong FC Twente314720192762

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Jong AZ302262728125
2Kozakken Boys3115610516551
3De Treffers3113117506448
4GVVV3113810474852
5Katwijk3012108464336
6VVSB301299455554
7Jong Sparta3011109436456
8Excelsior Maassluis31111010434437
9Barendrecht30101010405050
10TEC3012414404661
11AFC3111713405057
12FC Lienden3010911394846
13Kon. HFC3010911394544
14Jong Vitesse3011316366168
15UNA3010515355071
16HHC Hardenberg3171113323249
17Spakenburg297913305359
18Jong FC Twente314720192762
GWGLVPDPVDPT
1Barendrecht1100320
2AFC0000000
3De Treffers0000000
4Excelsior Maassluis0000000
5FC Lienden0000000
6GVVV0000000
7HHC Hardenberg0000000
8Jong AZ0000000
9Jong FC Twente0000000
10Jong Sparta0000000
11Katwijk0000000
12Kon. HFC0000000
13Kozakken Boys0000000
14Spakenburg0000000
15TEC0000000
16UNA0000000
17VVSB0000000
18Jong Vitesse1001-302
GWGLVPDPVDPT
1Kon. HFC1100320
2Spakenburg1100310
3Barendrecht0000000
4De Treffers0000000
5Excelsior Maassluis0000000
6GVVV0000000
7HHC Hardenberg0000000
8Jong FC Twente0000000
9Jong Sparta0000000
10Jong Vitesse0000000
11Katwijk0000000
12Kozakken Boys0000000
13TEC0000000
14UNA0000000
15VVSB0000000
16Jong AZ1001001
17FC Lienden1001002
18AFC0000-100

Uitslagenmatrix

  123456789101112131415161718
1AFC3 - 03 - 21 - 31 - 10 - 14 - 03 - 22 - 61 - 13 - 11 - 42 - 13 - 22 - 21 - 3
2Barendrecht2 - 20 - 22 - 22 - 02 - 21 - 31 - 11 - 63 - 12 - 23 - 32 - 03 - 55 - 04 - 11 - 1
3De Treffers0 - 21 - 22 - 04 - 04 - 03 - 00 - 02 - 13 - 33 - 22 - 21 - 11 - 02 - 22 - 22 - 1
4Excelsior Maassluis1 - 11 - 00 - 02 - 21 - 13 - 00 - 21 - 11 - 10 - 00 - 31 - 11 - 11 - 43 - 42 - 0
5FC Lienden1 - 12 - 02 - 21 - 11 - 21 - 11 - 13 - 02 - 10 - 20 - 24 - 10 - 12 - 10 - 2
6GVVV1 - 30 - 03 - 11 - 42 - 10 - 01 - 40 - 01 - 01 - 03 - 12 - 12 - 25 - 12 - 0
7HHC Hardenberg1 - 01 - 01 - 30 - 30 - 11 - 21 - 11 - 20 - 03 - 12 - 11 - 13 - 32 - 00 - 32 - 1
8Jong AZ2 - 24 - 23 - 22 - 03 - 11 - 11 - 02 - 35 - 00 - 05 - 12 - 05 - 05 - 15 - 07 - 0
9Jong FC Twente1 - 20 - 01 - 23 - 10 - 12 - 30 - 31 - 50 - 11 - 10 - 31 - 12 - 31 - 30 - 2
10Jong Sparta3 - 11 - 33 - 12 - 12 - 23 - 11 - 11 - 34 - 22 - 12 - 12 - 21 - 22 - 24 - 0
11Jong Vitesse4 - 20 - 20 - 22 - 14 - 14 - 22 - 21 - 34 - 32 - 01 - 32 - 23 - 12 - 30 - 4
12Katwijk1 - 00 - 22 - 20 - 24 - 03 - 30 - 20 - 14 - 13 - 01 - 00 - 01 - 03 - 11 - 0
13Kon. HFC2 - 04 - 11 - 21 - 11 - 11 - 00 - 11 - 13 - 13 - 44 - 05 - 11 - 00 - 20 - 0
14Kozakken Boys4 - 01 - 31 - 00 - 32 - 32 - 34 - 12 - 42 - 02 - 04 - 24 - 02 - 24 - 33 - 12 - 2
15Spakenburg1 - 22 - 13 - 42 - 14 - 20 - 11 - 11 - 05 - 04 - 32 - 21 - 25 - 01 - 11 - 1
16TEC1 - 01 - 10 - 20 - 22 - 14 - 22 - 03 - 02 - 21 - 23 - 42 - 00 - 22 - 10 - 6
17UNA2 - 22 - 31 - 52 - 10 - 41 - 42 - 03 - 11 - 52 - 20 - 15 - 21 - 01 - 23 - 1
18VVSB3 - 24 - 42 - 00 - 53 - 31 - 00 - 32 - 13 - 33 - 10 - 03 - 01 - 44 - 43 - 2

Seizoensprogramma

29-04-2017

VVSB-Barendrecht
Spakenburg-Kozakken Boys
FC Lienden-Jong AZ
Kon. HFC-Excelsior Maassluis
GVVV-TEC
AFC-HHC Hardenberg
Jong Vitesse-Katwijk

30-04-2017

Jong FC Twente-De Treffers
UNA-Jong Sparta

06-05-2017

HHC Hardenberg-VVSB
De Treffers-Kon. HFC
Barendrecht-AFC
Excelsior Maassluis-Jong Vitesse
Kozakken Boys-UNA
Jong FC Twente-FC Lienden
Katwijk-GVVV
TEC-Jong AZ
Jong Sparta-Spakenburg

13-05-2017

AFC-Excelsior Maassluis
UNA-HHC Hardenberg
Jong Vitesse-De Treffers
VVSB-TEC
Spakenburg-Katwijk
FC Lienden-Kozakken Boys
Jong AZ-Barendrecht
Kon. HFC-Jong FC Twente
GVVV-Jong Sparta