Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

1e klasse B - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 18 feb 2018

Poortugaal3-0VOC
Spartaan'200-1VELO
Hoogland4-1Boshuizen
Nieuwerkerk2-2RVC'33
Delft0-3Unitas (zo)
Olympia0-0Den Hoorn

Programma 25 feb 2018

VELO-VOC
Spartaan'20-Nieuwerkerk
Den Hoorn-Boshuizen
Olympia-Hoogland
Unitas (zo)-Poortugaal
Delft-BMT
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Unitas13111134418
2VELO13724232719
3Olympia14635212119
4Hoogland10622202314
5Den Hoorn14626201817
6Boshuizen13616193227
7VOC13544192116
8BMT13544192627
9Nieuwerkerk13535182425
10Poortugaal14608181828
11Spartaan'2014527172425
12RVC '33153210112135
13Delft1312105642

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Unitas1091028377
2Olympia11623202116
3Hoogland9522171913
4VELO10523172016
5Boshuizen10514162718
6VOC11443161811
7Spartaan'2011425142121
8Nieuwerkerk11425142123
9Den Hoorn11416131316
10BMT11344131822
11Poortugaal11407121427
12RVC '3312318101729
13Delft101275633
GWGLVPDPVDPT
1Den Hoorn3210751
2BMT2200685
3VELO3201673
4Poortugaal3201641
5Unitas3201641
6Nieuwerkerk2110432
7Hoogland1100341
8VOC2101335
9Spartaan'203102334
10Boshuizen3102359
11RVC '333012146
12Olympia3012103
13Delft3003009

Uitslagenmatrix

  12345678910111213
1BMT1 - 22 - 11 - 20 - 12 - 23 - 22 - 1
2Boshuizen3 - 56 - 22 - 36 - 04 - 01 - 2
3Delft0 - 21 - 12 - 10 - 41 - 10 - 30 - 2
4Den Hoorn2 - 03 - 12 - 02 - 03 - 11 - 3
5Hoogland2 - 24 - 13 - 14 - 01 - 00 - 0
6Nieuwerkerk2 - 42 - 35 - 02 - 02 - 21 - 01 - 1
7Olympia3 - 10 - 01 - 13 - 10 - 41 - 23 - 0
8Poortugaal0 - 12 - 31 - 32 - 03 - 21 - 43 - 0
9RVC'332 - 22 - 12 - 32 - 40 - 12 - 30 - 5
10Spartaan'203 - 05 - 22 - 00 - 10 - 10 - 1
11Unitas (zo)6 - 15 - 29 - 02 - 02 - 11 - 03 - 0
12VELO1 - 14 - 00 - 31 - 35 - 21 - 3
13VOC0 - 02 - 01 - 15 - 01 - 33 - 22 - 2

Seizoensprogramma

25-02-2018

Den Hoorn-Boshuizen
Spartaan'20-Nieuwerkerk
Olympia-Hoogland
Unitas (zo)-Poortugaal
Delft-BMT
VELO-VOC

04-03-2018

VOC-Hoogland
Boshuizen-VELO

11-03-2018

VELO-Olympia
Den Hoorn-Unitas (zo)
RVC'33-Delft
VOC-BMT
Poortugaal-Hoogland
Boshuizen-Nieuwerkerk

18-03-2018

Hoogland-Den Hoorn
BMT-RVC'33
Spartaan'20-Poortugaal
Nieuwerkerk-VOC
Unitas (zo)-VELO
Delft-Boshuizen

25-03-2018

Poortugaal-BMT
Boshuizen-Olympia
Hoogland-Delft
Den Hoorn-Nieuwerkerk
RVC'33-Unitas (zo)
VOC-Spartaan'20

01-04-2018

VELO-Den Hoorn
BMT-Hoogland
Olympia-RVC'33
Spartaan'20-Boshuizen
Nieuwerkerk-Poortugaal
Delft-VOC

08-04-2018

Boshuizen-VOC
VELO-Nieuwerkerk
Den Hoorn-BMT
Olympia-Delft
Unitas (zo)-Spartaan'20
RVC'33-Hoogland

15-04-2018

Poortugaal-Den Hoorn
Hoogland-VELO
BMT-Unitas (zo)
Spartaan'20-Delft
Nieuwerkerk-Olympia
RVC'33-Boshuizen

22-04-2018

Nieuwerkerk-Hoogland
VELO-Boshuizen
Den Hoorn-RVC'33
Olympia-Poortugaal
Spartaan'20-BMT
Unitas (zo)-VOC

29-04-2018

Delft-Hoogland

06-05-2018

Hoogland-Unitas (zo)

13-05-2018

VOC-Olympia
RVC'33-VELO
Poortugaal-Delft
Boshuizen-Unitas (zo)
Hoogland-Spartaan'20
BMT-Nieuwerkerk

20-05-2018

Delft-Nieuwerkerk
Unitas (zo)-Hoogland
VELO-Poortugaal
Spartaan'20-RVC'33
Den Hoorn-VOC
Olympia-BMT

27-05-2018

VOC-VELO
Nieuwerkerk-Spartaan'20
Poortugaal-Unitas (zo)
Boshuizen-Den Hoorn
Hoogland-Olympia
BMT-Delft