Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

2e klasse E - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 14 mei 2017

Zundert7-1Dubbeldam (zo)
Unitas (zo)2-1Rijen
Madese Boys0-2Roosendaal
VOAB5-1JEKA
Zeelandia M2-4Sarto
Rood Wit W1-0DESK
SC Kruisland3-0Uno Animo

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Rood Wit W261862606727
2Unitas (zo)261853595324
3Zeelandia M261367456644
4SC Kruisland251357446540
5Rijen2612410404936
6Uno Animo2610610363838
7VOAB268108344038
8Zundert25898334036
9Madese Boys2610313333248
10Sarto267811294258
11DESK267712283142
12Roosendaal267613272753
13JEKA264616182949
14Dubbeldam (zo)264319152975

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Rood Wit W862020258
2SC Kruisland8521172513
3Rijen850315157
4Unitas (zo)8503151414
5Uno Animo8422141211
6Zeelandia M8341131912
7VOAB8341131310
8Zundert832311149
9Madese Boys831410815
10DESK82248812
11Roosendaal82248814
12Sarto822481120
13Dubbeldam (zo)81073621
14JEKA80171517
GWGLVPDPVDPT
1Rood Wit W9702212513
2Unitas (zo)963021175
3SC Kruisland852117218
4Zeelandia M9504152521
5Rijen8422141511
6JEKA9333121513
7Madese Boys9405121218
8Uno Animo8323111612
9VOAB923491514
10Sarto822481420
11DESK922581318
12Dubbeldam (zo)921671425
13Roosendaal92167926
14Zundert713361118
GWGLVPDPVDPT
1Unitas (zo)972023225
2Rood Wit W954019176
3Zeelandia M9522172211
4Zundert1044216159
5Sarto10343131718
6VOAB9333121214
7DESK9333121012
8Roosendaal9333121013
9Madese Boys9324111215
10Rijen10325111918
11Uno Animo10325111015
12SC Kruisland9315101919
13JEKA91265919
14Dubbeldam (zo)91265929

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1DESK2 - 31 - 13 - 01 - 02 - 10 - 02 - 10 - 00 - 11 - 00 - 11 - 40 - 0
2Dubbeldam (zo)0 - 31 - 11 - 43 - 10 - 32 - 01 - 12 - 60 - 20 - 21 - 11 - 41 - 3
3JEKA3 - 14 - 25 - 41 - 31 - 10 - 21 - 11 - 20 - 10 - 11 - 10 - 40 - 1
4Madese Boys3 - 12 - 12 - 13 - 10 - 20 - 21 - 32 - 10 - 30 - 21 - 01 - 00 - 0
5Rijen2 - 22 - 13 - 13 - 10 - 31 - 26 - 16 - 10 - 04 - 10 - 20 - 11 - 0
6Rood Wit W1 - 05 - 10 - 23 - 12 - 02 - 15 - 24 - 21 - 15 - 13 - 01 - 12 - 0
7Roosendaal1 - 14 - 01 - 01 - 20 - 40 - 03 - 21 - 10 - 50 - 31 - 30 - 62 - 2
8Sarto2 - 12 - 02 - 11 - 32 - 21 - 31 - 13 - 21 - 31 - 12 - 23 - 50 - 2
9SC Kruisland5 - 25 - 03 - 03 - 02 - 21 - 25 - 04 - 00 - 23 - 02 - 05 - 23 - 2
10Unitas (zo)3 - 03 - 21 - 04 - 02 - 11 - 62 - 03 - 12 - 11 - 12 - 04 - 22 - 2
11Uno Animo0 - 34 - 12 - 11 - 10 - 23 - 42 - 11 - 12 - 32 - 10 - 14 - 03 - 0
12VOAB2 - 22 - 35 - 12 - 11 - 02 - 21 - 22 - 23 - 30 - 31 - 11 - 16 - 1
13Zeelandia M4 - 22 - 12 - 14 - 02 - 32 - 45 - 12 - 42 - 21 - 11 - 13 - 12 - 2
14Zundert4 - 07 - 12 - 20 - 01 - 22 - 23 - 11 - 23 - 02 - 00 - 00 - 4

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.