Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

2e klasse E - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 26 mrt 2017

Madese Boys0-0Zundert
JEKA0-1Uno Animo
DESK0-0Roosendaal
Zeelandia M2-2SC Kruisland
Sarto2-2Rijen
Rood Wit W3-0VOAB
Dubbeldam (zo)0-2Unitas (zo)

Programma 02 apr 2017

Rijen-Uno Animo
SC Kruisland-JEKA
VOAB-Sarto
Unitas (zo)-DESK
Roosendaal-Dubbeldam (zo)
Zundert-Rood Wit W
Madese Boys-Zeelandia M
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Rood Wit W191522475521
2Unitas (zo)201343433721
3SC Kruisland181053354925
4Zeelandia M20965335136
5Rijen19946313424
6Uno Animo19946313325
7VOAB20686263028
8Madese Boys208210262336
9DESK20569212432
10Roosendaal205510201941
11Zundert18477192531
12Sarto19469182946
13JEKA203512142133
14Dubbeldam (zo)203215112253

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Rood Wit W862020258
2SC Kruisland8521172513
3Rijen850315157
4Unitas (zo)8503151414
5Uno Animo8422141211
6Zeelandia M8341131912
7VOAB8341131310
8Zundert832311149
9Madese Boys831410815
10DESK82248812
11Roosendaal82248814
12Sarto822481120
13Dubbeldam (zo)81073621
14JEKA80171517
GWGLVPDPVDPT
1Rood Wit W9702212513
2Unitas (zo)963021175
3SC Kruisland852117218
4Zeelandia M9504152521
5Rijen8422141511
6JEKA9333121513
7Madese Boys9405121218
8Uno Animo8323111612
9VOAB923491514
10Sarto822481420
11DESK922581318
12Dubbeldam (zo)921671425
13Roosendaal92167926
14Zundert713361118
GWGLVPDPVDPT
1Unitas (zo)3210762
2Rood Wit W2200650
3Uno Animo3201652
4Zeelandia M3120573
5DESK3120532
6Roosendaal3120521
7Madese Boys3111433
8VOAB3111424
9Rijen3021246
10Sarto3021246
11Zundert3021204
12SC Kruisland2011134
13JEKA3012113
14Dubbeldam (zo)3012127

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1DESK2 - 31 - 11 - 02 - 10 - 00 - 00 - 11 - 00 - 11 - 4
2Dubbeldam (zo)0 - 31 - 11 - 40 - 32 - 01 - 12 - 60 - 20 - 21 - 3
3JEKA3 - 14 - 21 - 30 - 21 - 11 - 20 - 10 - 11 - 10 - 4
4Madese Boys3 - 12 - 12 - 10 - 21 - 32 - 10 - 30 - 21 - 00 - 0
5Rijen2 - 22 - 13 - 13 - 10 - 31 - 26 - 10 - 00 - 21 - 0
6Rood Wit W0 - 23 - 12 - 02 - 15 - 24 - 25 - 13 - 01 - 12 - 0
7Roosendaal1 - 11 - 01 - 20 - 43 - 21 - 10 - 31 - 30 - 62 - 2
8Sarto2 - 12 - 01 - 32 - 21 - 31 - 11 - 32 - 23 - 5
9SC Kruisland5 - 03 - 02 - 25 - 04 - 00 - 22 - 05 - 23 - 2
10Unitas (zo)3 - 21 - 04 - 01 - 62 - 03 - 11 - 12 - 04 - 22 - 2
11Uno Animo0 - 34 - 12 - 10 - 23 - 41 - 12 - 32 - 14 - 03 - 0
12VOAB2 - 22 - 32 - 11 - 02 - 21 - 23 - 31 - 11 - 16 - 1
13Zeelandia M4 - 22 - 12 - 14 - 02 - 32 - 42 - 21 - 11 - 12 - 2
14Zundert4 - 02 - 20 - 03 - 11 - 23 - 00 - 00 - 4

Seizoensprogramma

02-04-2017

Rijen-Uno Animo
SC Kruisland-JEKA
VOAB-Sarto
Unitas (zo)-DESK
Roosendaal-Dubbeldam (zo)
Zundert-Rood Wit W
Madese Boys-Zeelandia M

09-04-2017

Sarto-SC Kruisland
DESK-Zundert
Rood Wit W-Unitas (zo)
Zeelandia M-VOAB
JEKA-Madese Boys
Dubbeldam (zo)-Rijen
Uno Animo-Roosendaal

17-04-2017

Zundert-Rijen
Sarto-Uno Animo

23-04-2017

Uno Animo-Madese Boys
Rijen-Zeelandia M
DESK-Sarto
Unitas (zo)-SC Kruisland
JEKA-Zundert
Dubbeldam (zo)-VOAB
Roosendaal-Rood Wit W

30-04-2017

Zundert-Uno Animo
Madese Boys-Rijen
Sarto-JEKA
SC Kruisland-DESK
VOAB-Unitas (zo)
Rood Wit W-Dubbeldam (zo)
Zeelandia M-Roosendaal

07-05-2017

Roosendaal-Unitas (zo)
Uno Animo-VOAB
Sarto-Zundert
Rijen-SC Kruisland
DESK-Madese Boys
JEKA-Rood Wit W
Dubbeldam (zo)-Zeelandia M

14-05-2017

Zundert-Dubbeldam (zo)
Madese Boys-Roosendaal
SC Kruisland-Uno Animo
VOAB-JEKA
Rood Wit W-DESK
Unitas (zo)-Rijen
Zeelandia M-Sarto