Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse C - West 2

Print deze pagina >

Uitslagen 20 mei 2018

Bodegraven1-2Gouderak
Stolwijk1-5Hillegersberg
Haastrecht1-3Blijdorp
Cabauw0-2Esto
AGE-GGK0-5Donk
ASW2-4NOC Kralingen
HOVDJSCR2-3Zoetermeer

Programma 27 mei 2018

Blijdorp-AGE-GGK
Donk-Bodegraven
Hillegersberg-Haastrecht
Zoetermeer-Stolwijk
Esto-ASW
Gouderak-Cabauw
NOC Kralingen-HOVDJSCR
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1ESTO252032639721
2Hillegersberg2518345712342
3DONK251726536531
4AGE-GGK251627507149
5Haastrecht251447467951
6Zoetermeer251366456752
7Blijdorp251438455238
8Stolwijk2511212354249
9NOCKralingen259313304869
10Cabauw257414255570
11Bodegraven255317183373
12HOVDJSCR256217174180
13ASW253319123587
14Gouderak252023619115

Periode

GWGLVPDPVDPT
1ESTO861119339
2Hillegersberg8602184627
3Haastrecht8602183115
4AGE-GGK8602182915
5DONK8602181810
6Stolwijk8503152111
7Zoetermeer8422142218
8NOCKralingen8413132016
9Blijdorp83231199
10HOVDJSCR830591220
11Bodegraven811641122
12Cabauw811641630
13ASW810731230
14Gouderak80080351
GWGLVPDPVDPT
1Hillegersberg971122398
2ESTO971122306
3AGE-GGK9711222917
4DONK962120195
5Haastrecht9522172314
6Blijdorp9504152419
7Zoetermeer9414131722
8Bodegraven9414131421
9Stolwijk931510916
10Cabauw930692023
11NOCKralingen920761132
12HOVDJSCR921641526
13ASW911741127
14Gouderak91083631
GWGLVPDPVDPT
1ESTO871022346
2Blijdorp8611191910
3Zoetermeer8530182812
4Hillegersberg852117387
5DONK8503152816
6Cabauw8332121917
7Haastrecht8323112522
8NOCKralingen8323111721
9AGE-GGK8314101317
10Stolwijk8314101222
11ASW812551230
12HOVDJSCR811641434
13Gouderak810731033
14Bodegraven80171830

Uitslagenmatrix

  123456789101112131415
1AGE-GGK2 - 13 - 24 - 06 - 00 - 51 - 56 - 24 - 31 - 12 - 13 - 44 - 12 - 3
2ASW1 - 20 - 21 - 12 - 42 - 40 - 41 - 02 - 30 - 73 - 32 - 42 - 12 - 5
3Blijdorp4 - 25 - 01 - 10 - 21 - 15 - 14 - 20 - 11 - 03 - 04 - 02 - 2
4Bodegraven2 - 51 - 11 - 23 - 20 - 31 - 31 - 21 - 31 - 51 - 02 - 30 - 12 - 4
5Cabauw2 - 44 - 04 - 24 - 26 - 00 - 27 - 02 - 32 - 23 - 43 - 10 - 31 - 5
6Donk1 - 23 - 01 - 22 - 02 - 37 - 25 - 04 - 22 - 03 - 11 - 01 - 2
7Esto3 - 06 - 07 - 24 - 02 - 09 - 05 - 10 - 27 - 02 - 26 - 06 - 1
8Gouderak1 - 40 - 41 - 30 - 40 - 31 - 30 - 11 - 60 - 20 - 41 - 61 - 6
9Haastrecht2 - 56 - 31 - 35 - 07 - 10 - 01 - 510 - 02 - 04 - 17 - 11 - 12 - 2
10Hillegersberg3 - 39 - 14 - 17 - 08 - 50 - 25 - 412 - 210 - 07 - 07 - 07 - 0
11Hilligersberg zo
12HOVDJSCR1 - 53 - 11 - 23 - 23 - 13 - 60 - 54 - 23 - 31 - 42 - 30 - 22 - 3
13NOC Kralingen1 - 03 - 21 - 01 - 31 - 12 - 50 - 21 - 22 - 77 - 41 - 22 - 2
14Stolwijk1 - 26 - 20 - 20 - 13 - 01 - 21 - 12 - 01 - 21 - 54 - 23 - 22 - 1
15Zoetermeer3 - 16 - 03 - 12 - 22 - 21 - 10 - 24 - 00 - 34 - 54 - 22 - 1

Seizoensprogramma

27-05-2018

Blijdorp-AGE-GGK
Donk-Bodegraven
Hillegersberg-Haastrecht
Zoetermeer-Stolwijk
Esto-ASW
Gouderak-Cabauw
NOC Kralingen-HOVDJSCR