Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

3e klasse D - Zuid 2

Print deze pagina >

Uitslagen 14 mei 2017

DAW0-2Nooit Gedacht
FC Uden0-1Venhorst
Margriet8-0DSC
Volkel3-0St. Michielsgestel
Avanti'315-2Den Dungen
Berghem Sport2-2Nulandia
Handel3-2Boekel Sport

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Margriet261745557736
2Volkel251654525026
3DAW261538484028
4Nooit Gedacht251447465537
5Berghem Sport261259414651
6Boekel Sport2612311395032
7Handel2611411374945
8St. Michielsgestel2611411373545
9Venhorst2610313334441
10Avanti'31268612304354
11Den Dungen269314304868
12DSC268414284669
13Nulandia265912243850
14FC Uden263320123574

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Venhorst862020198
2Margriet8512161814
3Nooit Gedacht842214148
4Volkel8422141510
5St. Michielsgestel842214139
6DAW84131397
7DSC8413131818
8Boekel Sport8404121512
9Berghem Sport8323111216
10Avanti'31822481218
11FC Uden821572022
12Handel82157917
13Nulandia81255915
14Den Dungen811641322
GWGLVPDPVDPT
1DAW962120198
2Berghem Sport9621201913
3Boekel Sport960318256
4Nooit Gedacht9603182216
5Margriet9531181712
6Volkel9522171510
7Handel9423141815
8St. Michielsgestel9324111016
9Den Dungen9324111224
10Avanti'319315101518
11Nulandia915381416
12Venhorst920761217
13DSC912651424
14FC Uden90181724
GWGLVPDPVDPT
1Volkel871021206
2Margriet9702214210
3Handel9513162213
4Den Dungen9504152322
5DAW9504151213
6Nooit Gedacht8422141913
7Avanti'319333121618
8St. Michielsgestel9405121220
9Nulandia9324111519
10Berghem Sport9315101522
11DSC9315101427
12Boekel Sport923491014
13Venhorst921671316
14FC Uden91174828

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Avanti'312 - 00 - 52 - 45 - 22 - 22 - 14 - 22 - 52 - 51 - 13 - 00 - 11 - 2
2Berghem Sport1 - 02 - 11 - 04 - 24 - 12 - 02 - 23 - 20 - 02 - 21 - 23 - 23 - 3
3Boekel Sport1 - 12 - 12 - 07 - 04 - 00 - 20 - 10 - 41 - 13 - 14 - 11 - 01 - 0
4DAW2 - 03 - 02 - 13 - 10 - 12 - 12 - 12 - 10 - 22 - 30 - 01 - 01 - 2
5Den Dungen1 - 76 - 12 - 31 - 24 - 02 - 01 - 02 - 21 - 33 - 02 - 22 - 01 - 2
6DSC2 - 21 - 33 - 10 - 13 - 25 - 24 - 30 - 42 - 32 - 12 - 32 - 31 - 2
7FC Uden0 - 03 - 41 - 50 - 46 - 12 - 20 - 34 - 41 - 21 - 23 - 10 - 11 - 3
8Handel3 - 02 - 13 - 21 - 25 - 14 - 22 - 10 - 22 - 34 - 30 - 21 - 11 - 2
9Margriet5 - 00 - 21 - 02 - 17 - 08 - 06 - 12 - 26 - 22 - 12 - 12 - 10 - 3
10Nooit Gedacht4 - 23 - 41 - 01 - 21 - 21 - 26 - 14 - 14 - 10 - 22 - 02 - 0
11Nulandia1 - 11 - 11 - 02 - 21 - 33 - 35 - 10 - 31 - 11 - 11 - 32 - 20 - 1
12St. Michielsgestel0 - 13 - 10 - 32 - 01 - 43 - 13 - 12 - 01 - 30 - 02 - 12 - 11 - 1
13Venhorst0 - 26 - 03 - 21 - 22 - 10 - 23 - 11 - 12 - 31 - 35 - 25 - 01 - 0
14Volkel4 - 12 - 01 - 10 - 01 - 14 - 34 - 11 - 21 - 23 - 11 - 03 - 04 - 2

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.