Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

4e klasse C - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 20 mei 2018

DIA8-2SC Hoge Vucht
Terheijden2-2WDS'19
VCW3-2OMC
Right'Oh1-3RFC
SC Emma5-3Boeimeer
Be Ready2-6Irene'58
Dussense Boys2-3Raamsdonk

Programma 27 mei 2018

SC Hoge Vucht-Right'Oh
WDS'19-VCW
RFC-Terheijden
Raamsdonk-Be Ready
Irene'58-SC Emma
Boeimeer-DIA
OMC-Dussense Boys
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Irene'58251924596731
2SC Hoge Vucht251627508654
3DIA251456478152
4RFC251528476344
5Be Ready251357446253
6Right'Oh2512211385341
7Terheijden258710314246
8WDS'19259412315366
9Dussense Boys259412316176
10SC Emma259412315471
11Raamsdonk258512294049
12Boeimeer256712256977
13VCW254714193756
14OMC253418132880

Periode

GWGLVPDPVDPT
1SC Hoge Vucht8611192913
2Be Ready8611192617
3DIA8512163018
4Irene'588512162313
5Right'Oh8503151914
6SC Emma8422142223
7Dussense Boys8323112228
8RFC8314102225
9Boeimeer822481520
10Terheijden822481218
11Raamsdonk821571517
12WDS'19821571724
13OMC820661226
14VCW803531018
GWGLVPDPVDPT
1Irene'58980124198
2SC Hoge Vucht9603182916
3RFC9513162011
4Be Ready9513161814
5Boeimeer9423143324
6Dussense Boys9423142319
7WDS'199414131716
8Right'Oh9414131413
9VCW9324111617
10DIA9324112224
11Terheijden9315101217
12SC Emma9315101829
13Raamsdonk91356918
14OMC90363630
GWGLVPDPVDPT
1RFC870121218
2DIA8620202910
3Irene'588611192510
4Raamsdonk8512161614
5Terheijden8341131811
6SC Hoge Vucht8413132825
7WDS'198323111926
8Right'Oh8314102014
9Be Ready823391822
10SC Emma821571419
11Dussense Boys820661629
12VCW812551121
13OMC811641024
14Boeimeer803532133

Uitslagenmatrix

  1234567891011121314
1Be Ready2 - 43 - 43 - 42 - 62 - 13 - 15 - 31 - 02 - 12 - 12 - 23 - 20 - 1
2Boeimeer5 - 52 - 50 - 42 - 44 - 32 - 42 - 215 - 06 - 84 - 21 - 15 - 3
3DIA2 - 41 - 38 - 23 - 33 - 14 - 21 - 32 - 04 - 58 - 23 - 35 - 52 - 1
4Dussense Boys3 - 44 - 32 - 22 - 33 - 22 - 32 - 25 - 33 - 12 - 73 - 33 - 22 - 3
5Irene'581 - 03 - 01 - 15 - 33 - 14 - 11 - 32 - 02 - 12 - 13 - 02 - 1
6OMC1 - 10 - 00 - 51 - 51 - 41 - 70 - 51 - 10 - 31 - 40 - 52 - 0
7Raamsdonk3 - 11 - 42 - 40 - 20 - 03 - 01 - 21 - 11 - 21 - 33 - 21 - 1
8RFC1 - 00 - 04 - 02 - 04 - 14 - 22 - 01 - 05 - 64 - 70 - 14 - 2
9Right'Oh2 - 42 - 20 - 52 - 02 - 05 - 23 - 11 - 34 - 21 - 42 - 01 - 09 - 0
10SC Emma1 - 45 - 31 - 31 - 10 - 27 - 01 - 21 - 02 - 03 - 21 - 33 - 02 - 5
11SC Hoge Vucht2 - 47 - 13 - 24 - 10 - 32 - 31 - 14 - 13 - 15 - 12 - 25 - 2
12Terheijden1 - 12 - 01 - 44 - 00 - 32 - 10 - 23 - 00 - 22 - 30 - 20 - 02 - 2
13VCW1 - 22 - 21 - 22 - 30 - 43 - 21 - 21 - 32 - 12 - 21 - 51 - 10 - 3
14WDS'193 - 35 - 21 - 33 - 25 - 24 - 11 - 10 - 30 - 44 - 32 - 41 - 2

Seizoensprogramma

27-05-2018

WDS'19-VCW
RFC-Terheijden
Raamsdonk-Be Ready
Irene'58-SC Emma
Boeimeer-DIA
OMC-Dussense Boys
SC Hoge Vucht-Right'Oh