Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

4e klasse D - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 23 apr 2017

Irene'582-1Blauw Wit'81
TSV Gudok4-1Be Ready
SC Elshout0-1HHC'09
SV Reeshof2-2FC Engelen
Raamsdonk4-0Berkdijk

Programma 30 apr 2017

DVVC-Raamsdonk
SVG-SV Reeshof
FC Engelen-SC Elshout
Be Ready-Nieuwkuijk
Berkdijk-Irene'58
Blauw Wit'81-TSV Gudok
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1FC Engelen211821569116
2TSV Gudok221345435835
3Nieuwkuijk191225384319
4SV Reeshof211146375939
5SC Elshout211047343932
6Blauw Wit'8121966335341
7Irene'5821777282633
8HHC'0921768273443
9Be Ready227312242536
10Raamsdonk216411223146
11DVVC215412192454
12Berkdijk214215142457
13SVG20221681874

Periode

GWGLVPDPVDPT
1FC Engelen121011314210
2TSV Gudok121011313717
3Nieuwkuijk1171322229
4SC Elshout12714222316
5Blauw Wit'8112633213022
6SV Reeshof12624203624
7Irene'5812345131424
8HHC'0911335121522
9Raamsdonk12336121928
10DVVC12327111423
11Be Ready1223791119
12Berkdijk1221971733
13SVG122197841
GWGLVPDPVDPT
1FC Engelen981025496
2SV Reeshof9522172315
3Nieuwkuijk8512162110
4Irene'58943215129
5HHC'0910433151921
6Be Ready10505151417
7Blauw Wit'819333122319
8SC Elshout9333121616
9TSV Gudok10334122118
10Raamsdonk9315101218
11DVVC922581031
12Berkdijk92167724
13SVG801711033
GWGLVPDPVDPT
1Be Ready0000000
2Berkdijk0000000
3Blauw Wit'810000000
4DVVC0000000
5FC Engelen0000000
6HHC'090000000
7Irene'580000000
8Nieuwkuijk0000000
9Raamsdonk0000000
10SC Elshout0000000
11SV Reeshof0000000
12SVG0000000
13TSV Gudok0000000

Uitslagenmatrix

  12345678910111213
1Be Ready2 - 00 - 33 - 00 - 42 - 31 - 11 - 01 - 20 - 11 - 2
2Berkdijk0 - 21 - 12 - 10 - 21 - 01 - 32 - 42 - 43 - 11 - 2
3Blauw Wit'811 - 14 - 14 - 12 - 32 - 53 - 11 - 11 - 12 - 09 - 1
4DVVC0 - 42 - 00 - 53 - 20 - 01 - 20 - 02 - 11 - 12 - 1
5FC Engelen5 - 110 - 08 - 09 - 22 - 03 - 05 - 14 - 210 - 03 - 1
6HHC'093 - 12 - 20 - 42 - 20 - 41 - 12 - 11 - 12 - 02 - 2
7Irene'580 - 12 - 12 - 10 - 31 - 01 - 30 - 01 - 51 - 04 - 11 - 1
8Nieuwkuijk1 - 05 - 02 - 06 - 10 - 30 - 13 - 13 - 14 - 02 - 3
9Raamsdonk0 - 04 - 01 - 13 - 00 - 65 - 42 - 01 - 41 - 22 - 40 - 1
10SC Elshout1 - 02 - 13 - 01 - 10 - 12 - 21 - 02 - 01 - 05 - 01 - 5
11SV Reeshof5 - 18 - 34 - 02 - 27 - 12 - 20 - 44 - 24 - 15 - 23 - 2
12SVG0 - 21 - 52 - 40 - 51 - 41 - 10 - 11 - 24 - 40 - 3
13TSV Gudok4 - 13 - 12 - 22 - 11 - 24 - 14 - 22 - 46 - 21 - 12 - 15 - 1

Seizoensprogramma

30-04-2017

Blauw Wit'81-TSV Gudok
DVVC-Raamsdonk
SVG-SV Reeshof
FC Engelen-SC Elshout
Be Ready-Nieuwkuijk
Berkdijk-Irene'58

07-05-2017

Nieuwkuijk-HHC'09
Irene'58-DVVC
SC Elshout-Blauw Wit'81
SV Reeshof-Berkdijk
SVG-FC Engelen
Raamsdonk-TSV Gudok

14-05-2017

Be Ready-SC Elshout
Berkdijk-Nieuwkuijk
Blauw Wit'81-SV Reeshof
HHC'09-Raamsdonk
DVVC-SVG
FC Engelen-Irene'58