Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

4e klasse G - West 1

Print deze pagina >

Uitslagen 19 mrt 2017

Zwaluwen Utrecht8-1Aurora
Achterveld1-2Odijk
UVV2-1DWSV
De Dreef3-0Rivierwijkers
Schalkwijk4-0Amsvorde
Brederodes (zo)2-4VSC

Programma 26 mrt 2017

DWSV-Brederodes (zo)
Rivierwijkers-Zwaluwen Utrecht
Amsvorde-Achterveld
Hooggravem-De Dreef
VSC-Schalkwijk
Odijk-UVV
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Zwaluwen Utrecht161420446622
2Schalkwijk171025324023
3Rivierwijkers18954324927
4UVV17935304132
5Odijk18936304332
6Aurora18855294436
7Achterveld17836273949
8Amsvorde18747254830
9DWSV18639214244
10Hooggravem175111163864
11De Dreef164210143366
12Brederodes (zo)183213113064
13VSC183114102650

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Zwaluwen Utrecht8620203414
2UVV7511162113
3Achterveld7511161415
4Rivierwijkers743015238
5Schalkwijk741213138
6Amsvorde8413133013
7Aurora7313101214
8Odijk730491513
9Hooggravem720562128
10VSC820661323
11DWSV812551224
12Brederodes (zo)812551831
13De Dreef710631638
GWGLVPDPVDPT
1Zwaluwen Utrecht770021247
2Aurora9441162513
3Odijk9432152418
4Rivierwijkers9423141814
5DWSV8413132517
6Schalkwijk8413132014
7UVV8323111815
8Achterveld8323112224
9Hooggravem9315101633
10Amsvorde823391513
11De Dreef722381322
12Brederodes (zo)820661027
13VSC80171821
GWGLVPDPVDPT
1Schalkwijk2200671
2Odijk2200641
3Zwaluwen Utrecht1100381
4Rivierwijkers2101385
5DWSV2101353
6VSC2101356
7Amsvorde2101334
8Aurora2101379
9De Dreef2101346
10UVV2101324
11Hooggravem1001013
12Brederodes (zo)2002026
13Achterveld20020310

Uitslagenmatrix

  12345678910111213
1Achterveld1 - 03 - 53 - 21 - 23 - 13 - 23 - 13 - 22 - 4
2Amsvorde1 - 14 - 04 - 12 - 20 - 11 - 13 - 07 - 21 - 2
3Aurora1 - 26 - 26 - 12 - 11 - 10 - 01 - 13 - 11 - 3
4Brederodes (zo)4 - 52 - 102 - 43 - 31 - 02 - 31 - 00 - 12 - 4
5De Dreef3 - 33 - 91 - 74 - 53 - 01 - 52 - 20 - 2
6DWSV0 - 03 - 21 - 44 - 26 - 41 - 21 - 45 - 10 - 2
7Hooggravem4 - 44 - 56 - 11 - 61 - 33 - 21 - 33 - 2
8Odijk1 - 22 - 02 - 05 - 16 - 02 - 21 - 02 - 03 - 4
9Rivierwijkers8 - 23 - 02 - 03 - 37 - 22 - 27 - 14 - 2
10Schalkwijk4 - 03 - 15 - 04 - 12 - 30 - 33 - 24 - 10 - 3
11UVV3 - 11 - 01 - 12 - 16 - 22 - 16 - 12 - 14 - 4
12VSC2 - 21 - 21 - 41 - 21 - 43 - 11 - 21 - 2
13Zwaluwen Utrecht7 - 08 - 15 - 28 - 14 - 25 - 22 - 23 - 12 - 0

Seizoensprogramma

26-03-2017

DWSV-Brederodes (zo)
Rivierwijkers-Zwaluwen Utrecht
Amsvorde-Achterveld
Hooggravem-De Dreef
VSC-Schalkwijk
Odijk-UVV

02-04-2017

De Dreef-DWSV
UVV-VSC
Zwaluwen Utrecht-Amsvorde
Aurora-Hooggravem
Schalkwijk-Odijk
Achterveld-Brederodes (zo)

09-04-2017

DWSV-Aurora
Rivierwijkers-Schalkwijk
Amsvorde-De Dreef
Hooggravem-Zwaluwen Utrecht
Brederodes (zo)-UVV
VSC-Achterveld

23-04-2017

Odijk-Amsvorde
Achterveld-Hooggravem
UVV-Rivierwijkers
Brederodes (zo)-Aurora
VSC-Zwaluwen Utrecht
Schalkwijk-De Dreef

30-04-2017

De Dreef-Odijk
Rivierwijkers-VSC
Zwaluwen Utrecht-Schalkwijk
Amsvorde-DWSV
Hooggravem-UVV
Aurora-Achterveld

07-05-2017

Odijk-Aurora
Achterveld-De Dreef
DWSV-Rivierwijkers
UVV-Schalkwijk
Brederodes (zo)-Zwaluwen Utrecht
VSC-Hooggravem

14-05-2017

Schalkwijk-Achterveld
De Dreef-Brederodes (zo)
Rivierwijkers-Odijk
Zwaluwen Utrecht-DWSV
Hooggravem-Amsvorde
Aurora-UVV