Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

4e klasse G - West 1

Print deze pagina >

Uitslagen 05 feb 2017

DWSV1-2Schalkwijk
Odijk6-0Hooggravem
VSC1-2De Dreef
Brederodes (zo)1-0Rivierwijkers
Achterveld2-4Zwaluwen Utrecht
Amsvorde1-1Aurora

Programma 19 feb 2017

Brederodes (zo)-Hooggravem
De Dreef-Zwaluwen Utrecht
Rivierwijkers-Aurora
VSC-Amsvorde
DWSV-Odijk
UVV-Achterveld
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Zwaluwen Utrecht141220385520
2Rivierwijkers14752263719
3Aurora14743253624
4Achterveld13733243234
5UVV12723233322
6Schalkwijk13715222721
7Odijk14635213325
8Amsvorde14536183924
9DWSV14437152934
10Hooggravem14419133458
11De Dreef13319102758
12Brederodes (zo)1322982749
13VSC14201261940

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Zwaluwen Utrecht8620203414
2UVV7511162113
3Achterveld7511161415
4Rivierwijkers743015238
5Schalkwijk741213138
6Amsvorde8413133013
7Aurora7313101214
8Odijk730491513
9Hooggravem720562128
10VSC820661323
11DWSV812551224
12Brederodes (zo)812551831
13De Dreef710631638
GWGLVPDPVDPT
1Zwaluwen Utrecht660018216
2Aurora7430152410
3Odijk7331121812
4Rivierwijkers7322111411
5DWSV6312101710
6Schalkwijk630391413
7Achterveld622281819
8UVV52127129
9De Dreef621371120
10Hooggravem721471330
11Amsvorde61235911
12Brederodes (zo)51043918
13VSC60060617
GWGLVPDPVDPT
1Achterveld0000000
2Amsvorde0000000
3Aurora0000000
4Brederodes (zo)0000000
5DWSV0000000
6De Dreef0000000
7Hooggravem0000000
8Odijk0000000
9Rivierwijkers0000000
10Schalkwijk0000000
11UVV0000000
12VSC0000000
13Zwaluwen Utrecht0000000

Uitslagenmatrix

  12345678910111213
1Achterveld1 - 03 - 53 - 13 - 23 - 13 - 22 - 4
2Amsvorde1 - 14 - 12 - 20 - 11 - 17 - 21 - 2
3Aurora1 - 26 - 22 - 11 - 10 - 03 - 11 - 3
4Brederodes (zo)4 - 52 - 102 - 43 - 32 - 31 - 00 - 1
5De Dreef3 - 33 - 91 - 74 - 51 - 50 - 2
6DWSV0 - 03 - 21 - 44 - 21 - 21 - 45 - 10 - 2
7Hooggravem4 - 44 - 56 - 11 - 61 - 33 - 2
8Odijk1 - 22 - 05 - 16 - 02 - 21 - 03 - 4
9Rivierwijkers3 - 03 - 37 - 22 - 27 - 14 - 2
10Schalkwijk3 - 14 - 12 - 30 - 33 - 24 - 10 - 3
11UVV1 - 01 - 12 - 16 - 26 - 12 - 14 - 4
12VSC1 - 21 - 41 - 23 - 11 - 21 - 2
13Zwaluwen Utrecht7 - 05 - 28 - 14 - 25 - 22 - 22 - 0

Seizoensprogramma

19-02-2017

Rivierwijkers-Aurora
VSC-Amsvorde
DWSV-Odijk
UVV-Achterveld
Brederodes (zo)-Hooggravem
De Dreef-Zwaluwen Utrecht

26-02-2017

Schalkwijk-Brederodes (zo)
De Dreef-UVV

05-03-2017

Achterveld-DWSV
Odijk-VSC
Aurora-Schalkwijk
Zwaluwen Utrecht-UVV
Hooggravem-Rivierwijkers
Amsvorde-Brederodes (zo)

12-03-2017

Amsvorde-UVV
Rivierwijkers-Achterveld
VSC-DWSV
Odijk-Brederodes (zo)
Aurora-De Dreef
Hooggravem-Schalkwijk

19-03-2017

De Dreef-Rivierwijkers
Achterveld-Odijk
UVV-DWSV
Zwaluwen Utrecht-Aurora
Brederodes (zo)-VSC
Schalkwijk-Amsvorde

26-03-2017

Amsvorde-Achterveld
Rivierwijkers-Zwaluwen Utrecht
VSC-Schalkwijk
DWSV-Brederodes (zo)
Odijk-UVV
Hooggravem-De Dreef

02-04-2017

Schalkwijk-Odijk
De Dreef-DWSV
Achterveld-Brederodes (zo)
UVV-VSC
Aurora-Hooggravem
Zwaluwen Utrecht-Amsvorde

09-04-2017

Hooggravem-Zwaluwen Utrecht
Amsvorde-De Dreef
Rivierwijkers-Schalkwijk
VSC-Achterveld
DWSV-Aurora
Brederodes (zo)-UVV

23-04-2017

Brederodes (zo)-Aurora
Schalkwijk-De Dreef
VSC-Zwaluwen Utrecht
Achterveld-Hooggravem
Odijk-Amsvorde
UVV-Rivierwijkers

30-04-2017

Hooggravem-UVV
De Dreef-Odijk
Amsvorde-DWSV
Rivierwijkers-VSC
Aurora-Achterveld
Zwaluwen Utrecht-Schalkwijk

07-05-2017

Brederodes (zo)-Zwaluwen Utrecht
DWSV-Rivierwijkers
VSC-Hooggravem
Achterveld-De Dreef
Odijk-Aurora
UVV-Schalkwijk

14-05-2017

Zwaluwen Utrecht-DWSV
Aurora-UVV
Hooggravem-Amsvorde
Schalkwijk-Achterveld
De Dreef-Brederodes (zo)
Rivierwijkers-Odijk