Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

5e klasse C - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 19 mrt 2017

Willem II (zo)0-2Chaam
Tuldania0-3Barca
FC Drunen2-4Dussense Boys
WSJ1-1Molenschot
Broekhoven4-2Neerlandia'31
SVSOS9-0OVV'67

Programma 26 mrt 2017

OVV'67-FC Drunen
Molenschot-SVSOS
Dussense Boys-WSJ
Chaam-Tuldania
Neerlandia'31-Willem II (zo)
Barca-Broekhoven
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Chaam161213373819
2WSJ171133365424
3Dussense Boys171205364526
4Tuldania171115344027
5Neerlandia'31171106334734
6SVSOS17737244336
7OVV'6717728232850
8Barca17719214341
9Willem II (zo)176110193039
10FC Drunen174211142040
11Molenschot16221282247
12Broekhoven17221353057

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Neerlandia'318701212410
2WSJ8602183012
3Tuldania8512161911
4Chaam8512161912
5Dussense Boys8503151511
6OVV'678323111416
7Willem II (zo)8314101618
8SVSOS8314101721
9FC Drunen8314101318
10Barca830581621
11Molenschot81073924
12Broekhoven8017-21028
GWGLVPDPVDPT
1Chaam660018163
2Dussense Boys7502152111
3Tuldania7502151913
4WSJ7421141911
5OVV'677403121421
6Willem II (zo)730491314
7Neerlandia'31730491719
8SVSOS722381315
9Barca721471919
10Molenschot611441220
11Broekhoven711541422
12FC Drunen71154514
GWGLVPDPVDPT
1SVSOS22006130
2Barca2200681
3Dussense Boys2200694
4WSJ2110451
5Neerlandia'312101365
6Broekhoven2101367
7Chaam2101334
8Tuldania2101323
9Molenschot2011113
10FC Drunen2002028
11Willem II (zo)2002017
12OVV'6720020013

Uitslagenmatrix

  123456789101112
1Barca0 - 31 - 21 - 35 - 13 - 31 - 65 - 11 - 4
2Broekhoven1 - 32 - 41 - 03 - 34 - 21 - 23 - 52 - 32 - 5
3Chaam2 - 12 - 22 - 14 - 13 - 14 - 04 - 32 - 0
4Dussense Boys3 - 25 - 21 - 21 - 04 - 00 - 23 - 14 - 1
5FC Drunen1 - 45 - 01 - 22 - 40 - 31 - 10 - 43 - 21 - 1
6Molenschot3 - 62 - 11 - 24 - 20 - 20 - 21 - 6
7Neerlandia'314 - 26 - 04 - 11 - 03 - 13 - 13 - 03 - 5
8OVV'672 - 42 - 14 - 25 - 32 - 13 - 22 - 20 - 4
9SVSOS4 - 21 - 43 - 51 - 22 - 19 - 02 - 21 - 03 - 4
10Tuldania0 - 34 - 31 - 03 - 21 - 03 - 12 - 02 - 03 - 2
11Willem II (zo)2 - 10 - 21 - 35 - 12 - 12 - 41 - 22 - 31 - 0
12WSJ2 - 11 - 36 - 01 - 15 - 05 - 11 - 13 - 24 - 2

Seizoensprogramma

26-03-2017

OVV'67-FC Drunen
Molenschot-SVSOS
Dussense Boys-WSJ
Chaam-Tuldania
Neerlandia'31-Willem II (zo)
Barca-Broekhoven

02-04-2017

FC Drunen-Molenschot
OVV'67-Dussense Boys
SVSOS-Neerlandia'31
Broekhoven-Chaam
Tuldania-Willem II (zo)
WSJ-Barca

09-04-2017

Willem II (zo)-Broekhoven
Barca-FC Drunen
Molenschot-OVV'67
Dussense Boys-Tuldania
Chaam-SVSOS
Neerlandia'31-WSJ

30-04-2017

FC Drunen-Willem II (zo)
OVV'67-Chaam
SVSOS-Barca
Molenschot-Dussense Boys
Tuldania-Neerlandia'31
WSJ-Broekhoven

07-05-2017

Willem II (zo)-WSJ
Barca-Molenschot
Broekhoven-Tuldania
Dussense Boys-SVSOS
Chaam-FC Drunen
Neerlandia'31-OVV'67