Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

5e klasse C - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 09 apr 2017

Neerlandia'313-3WSJ
Barca4-0FC Drunen
Molenschot1-1OVV'67
Dussense Boys2-0Tuldania
Chaam2-0SVSOS
Willem II (zo)3-2Broekhoven

Programma 30 apr 2017

FC Drunen-Willem II (zo)
SVSOS-Barca
Tuldania-Neerlandia'31
Molenschot-Dussense Boys
WSJ-Broekhoven
OVV'67-Chaam
> Bekijk seizoensprogramma

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Dussense Boys201505455628
2Chaam191423444621
3Tuldania201226384633
4WSJ201145375937
5Neerlandia'31201118345039
6Barca201019305941
7SVSOS20938304839
8OVV'6720839273257
9Willem II (zo)208111253645
10FC Drunen204313152350
11Molenschot192413102755
12Broekhoven20221653269

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Neerlandia'318701212410
2WSJ8602183012
3Tuldania8512161911
4Chaam8512161912
5Dussense Boys8503151511
6OVV'678323111416
7Willem II (zo)8314101618
8SVSOS8314101721
9FC Drunen8314101318
10Barca830581621
11Molenschot81073924
12Broekhoven8017-21028
GWGLVPDPVDPT
1Chaam660018163
2Dussense Boys7502152111
3Tuldania7502151913
4WSJ7421141911
5OVV'677403121421
6Willem II (zo)730491314
7Neerlandia'31730491719
8SVSOS722381315
9Barca721471919
10Molenschot611441220
11Broekhoven711541422
12FC Drunen71154514
GWGLVPDPVDPT
1Barca550015241
2Dussense Boys550015206
3SVSOS540112183
4Chaam531110116
5Tuldania5212789
6Willem II (zo)52036713
7WSJ512251014
8Neerlandia'3151134910
9OVV'6751134420
10Molenschot50323611
11Broekhoven51043819
12FC Drunen50141518

Uitslagenmatrix

  123456789101112
1Barca5 - 00 - 31 - 24 - 01 - 35 - 13 - 31 - 65 - 11 - 4
2Broekhoven1 - 30 - 42 - 41 - 03 - 34 - 21 - 23 - 52 - 32 - 5
3Chaam2 - 12 - 22 - 14 - 13 - 14 - 02 - 02 - 24 - 32 - 0
4Dussense Boys3 - 25 - 21 - 21 - 04 - 00 - 23 - 12 - 04 - 13 - 2
5FC Drunen1 - 45 - 01 - 22 - 43 - 30 - 31 - 10 - 43 - 21 - 1
6Molenschot3 - 62 - 11 - 24 - 21 - 11 - 40 - 20 - 21 - 6
7Neerlandia'314 - 26 - 04 - 11 - 03 - 13 - 13 - 03 - 50 - 13 - 3
8OVV'672 - 42 - 10 - 63 - 04 - 25 - 32 - 13 - 22 - 20 - 4
9SVSOS4 - 21 - 43 - 51 - 22 - 11 - 09 - 02 - 21 - 03 - 4
10Tuldania0 - 34 - 31 - 03 - 21 - 03 - 12 - 02 - 04 - 23 - 2
11Willem II (zo)2 - 13 - 20 - 21 - 35 - 12 - 12 - 41 - 22 - 31 - 0
12WSJ0 - 72 - 11 - 36 - 01 - 15 - 05 - 11 - 13 - 24 - 2

Seizoensprogramma

30-04-2017

FC Drunen-Willem II (zo)
SVSOS-Barca
Tuldania-Neerlandia'31
Molenschot-Dussense Boys
WSJ-Broekhoven
OVV'67-Chaam

07-05-2017

Chaam-FC Drunen
Dussense Boys-SVSOS
Barca-Molenschot
Neerlandia'31-OVV'67
Willem II (zo)-WSJ
Broekhoven-Tuldania