Beste bezoeker,

Welkom op Regio-Voetbal. Wij zien dat je een Adblocker gebruikt, waardoor je alleen advertenties ziet die door je Adblocker worden goedgekeurd. 
De inkomsten van de advertenties zijn echter onmisbaar om Regio-Voetbal op het huidige niveau te houden en de content gratis te kunnen blijven aanbieden. We verzoeken je daarom Adblocker uit te zetten als je op Regio-Voetbal surft. 

Zeer bedankt voor je medewerking!

5e klasse C - Zuid 1

Print deze pagina >

Uitslagen 07 mei 2017

Neerlandia'317-0OVV'67
Willem II (zo)3-7WSJ
Chaam2-0FC Drunen
Broekhoven0-2Tuldania
Barca8-0Molenschot
Dussense Boys4-1SVSOS

Programma

Programma is nog niet bekend.

Stand

GWGLVPDPVDPT
1Dussense Boys221705516730
2Chaam221624505426
3WSJ221444467741
4Tuldania221426445333
5Neerlandia'31221219375744
6Barca221219367142
7SVSOS229310305047
8OVV'67228311273267
9Willem II (zo)228113254157
10FC Drunen225314182854
11Molenschot222416102873
12Broekhoven22221853377

Periode

GWGLVPDPVDPT
1Neerlandia'318701212410
2WSJ8602183012
3Tuldania8512161911
4Chaam8512161912
5Dussense Boys8503151511
6OVV'678323111416
7Willem II (zo)8314101618
8SVSOS8314101721
9FC Drunen8314101318
10Barca830581621
11Molenschot81073924
12Broekhoven8017-21028
GWGLVPDPVDPT
1Chaam760118198
2WSJ7520172411
3Dussense Boys7502152111
4Tuldania7502151913
5OVV'677403121421
6Willem II (zo)730491314
7Neerlandia'31730491719
8SVSOS722381315
9Barca721471919
10Broekhoven711541422
11FC Drunen71154514
12Molenschot711541223
GWGLVPDPVDPT
1Barca770021362
2Dussense Boys770021318
3Chaam751116166
4Tuldania741213159
5SVSOS7403122011
6WSJ7322112318
7Neerlandia'31721471615
8Willem II (zo)720561225
9FC Drunen711541022
10OVV'6771154430
11Broekhoven71063927
12Molenschot70343726

Uitslagenmatrix

  123456789101112
1Barca5 - 00 - 31 - 24 - 08 - 01 - 35 - 13 - 31 - 65 - 11 - 4
2Broekhoven1 - 30 - 42 - 41 - 03 - 34 - 21 - 23 - 50 - 22 - 32 - 5
3Chaam2 - 12 - 22 - 12 - 04 - 13 - 14 - 02 - 02 - 24 - 32 - 5
4Dussense Boys3 - 25 - 21 - 21 - 04 - 00 - 23 - 14 - 12 - 04 - 13 - 2
5FC Drunen1 - 45 - 01 - 22 - 43 - 30 - 31 - 10 - 43 - 25 - 21 - 1
6Molenschot3 - 62 - 10 - 31 - 71 - 24 - 21 - 11 - 40 - 20 - 21 - 6
7Neerlandia'314 - 26 - 04 - 11 - 03 - 13 - 17 - 03 - 03 - 50 - 13 - 3
8OVV'672 - 42 - 10 - 30 - 63 - 04 - 25 - 32 - 13 - 22 - 20 - 4
9SVSOS1 - 44 - 21 - 43 - 51 - 22 - 11 - 09 - 02 - 21 - 03 - 4
10Tuldania0 - 34 - 31 - 03 - 21 - 03 - 15 - 02 - 02 - 04 - 23 - 2
11Willem II (zo)2 - 13 - 20 - 21 - 35 - 12 - 12 - 41 - 22 - 31 - 03 - 7
12WSJ0 - 76 - 12 - 11 - 36 - 01 - 15 - 05 - 11 - 13 - 24 - 2

Seizoensprogramma

Seizoenprogramma is nog niet bekend.