Aangepaste poule-indeling EM Cup
Nieuws 149 keer gelezenREGIO – Het derde Regio-Voetbal Toernooi om de EM Kantoorsystemen Cup is dinsdagavond 3 oktober van start met 19 poules.
Door het terugtrekken van Brederodes en Zuilichem heeft de toernooicommissie in haar vergadering van donderdagavond 19 oktober moeten besluiten om de poule-indeling aan te passen. Onderstaand het nieuwe schema. De wijzigingen zitten in de poules 5 en 6.
Poule 1
Kozakken Boys (Tweede Divisie)
Roda Boys (2F)
Almkerk (2F)
LRC Leerdam (1C)
Dinsdag 3 oktober: Roda Boys-Kozakken Boys: 1-5 en Almkerk-LRC: 1-2
Dinsdag 7 november: LRC-Roda Boys en Almkerk-Kozakken Boys
Dinsdag 12 december: Kozakken Boys-LRC en Roda Boys-Almkerk
Stand
1. Kozakken Boys, 1-3 (5-1)
2. LRC, 1-3 (2-1)
3. Almkerk, 1-0 (1-2)
4. Roda Boys, 1-0 (1-5)
Poule 2
Achilles Veen (hoofdklasse A)
WNC (1C)
SVW (2F)
Dinsdag 3 oktober: SVW - WNC: 0-0
Dinsdag 7 november: Achilles Veen - SVW
Dinsdag 12 december: WNC - Achilles Veen
Stand
1. SVW, 1-1 (0-0)
2. WNC, 1-1 (0-0)
3. Achilles Veen, 0-0
Poule 3
SteDoCo (hoofdklasse A)
Nieuw-Lekkerland (1B)
SV Meerkerk (2F)
Dinsdag 3 oktober: SteDoCo - SV Meerkerk: 6-0
Dinsdag 7 november: SV Meerkerk - Nieuw-Lekkerland
Dinsdag 12 december: Nieuw-Lekkerland - SteDoCo
Stand
1. SteDoCo, 1-3 (6-0)
2. Nieuw-Lekkerland, 0-0
3. SV Meerkerk, 1-0 (0-6)
Poule 4
GJS (1C)
Nivo Sparta (2F)
Papendrecht (2F)
Dinsdag 3 oktober: GJS - Papendrecht: 0-0
Dinsdag 7 november: Papendrecht - Nivo Sparta
Dinsdag 12 december: Nivo Sparta - GJS
Stand
1. GJS, 1-1 (0-0)
2. Papendrecht, 1-1 (0-0)
3. Nivo Sparta, 0-0
Poule 5 (gewijzigd)
Unitas zondag (1B)
GRC 14 (1C)
Drechtstreek (2F)
Tricht (2F)
Dinsdag 7 november: Drechtstreek - Unitas en Tricht - GRC 14
Dinsdag 12 december: Unitas - GRC 14 en Tricht - Drechtstreek
Dinsdag 30 januari: GRC 14 - Drechtstreek en Unitas - Tricht
Poule 6 (gewijzigd)
Asperen (3C)
Schoonhoven (3C West 2))
VVAC (4D)
Dinsdag 10 oktober: VVAC - Schoonhoven: 1-2
Dinsdag 7 november: Asperen - VVAC
Dinsdag 12 december: Schoonhoven - Asperen
Stand
1. Schoonhoven, 1-3 (2-1)
2. Asperen, 0-0
3. VVAC, 1-0 (1-2)
Poule 7
Heukelum (2F)
Alblasserdam (3C)
ASV Arkel (4D)
Dinsdag 3 oktober: Arkel - Heukelum: 0-5
Dinsdag 7 november: Alblasserdam - Arkel
Dinsdag 12 december: Heukelum - Alblasserdam
Stand
1. Heukelum, 1-3 (5-0)
2. Alblasserdam, 0-0
3. ASV Arkel, 1-0 (0-5)
Poule 8
Woudrichem (2F)
Vuren (3C)
Brakel (4D)
Dinsdag 3 oktober: Woudrichem - Brakel: 10-1
Dinsdag 7 november: Brakel - Vuren
Dinsdag 12 december: Vuren - Woudrichem
Stand
1. Woudrichem, 1-3 (10-1)
2. Vuren, 0-0
3. Brakel, 1-0 (1-10)
Poule 9
Ameide (3C)
Herovina (3D)
Dussense Boys (4C zondag)
Dinsdag 3 oktober: Ameide - Dussense Boys: 4-3
Dinsdag 7 november: Dussense Boys - Herovina
Dinsdag 12 december: Herovina - Ameide
Stand
1. Ameide, 1-3 (4-3)
2. Herovina, 0-0
3. Dussense Boys, 1-0 (3-4)
Poule 10
SC Everstein (3D)
Leerdam Sport'55 (3C)
Rhelico (4D)
Dinsdag 3 oktober: Rhelico - Leerdam Sport: 2-4
Dinsdag 7 november: SC Everstein - Rhelico
Dinsdag 12 december: Leerdam Sport - SC Everstein
Stand
1. Leerdam Sport, 1-3 (4-2)
2. SC Everstein, 0-0
3. Rhelico, 1-0 (2-4)
Poule 11
HSSC'61 (3D)
MVV'58 (4D)
DSS'14 (5D zondag)
Dinsdag 3 oktober: DSS'14 - HSSC'61: 0-4
Dinsdag 7 november: MVV'58 - DSS'14
Dinsdag 12 december: HSSC'61 - MVV'58
Stand
1. HSSC'61, 1-3 (4-0)
2. MVV'58, 0-0
3. DSS'14, 1-0 (0-4)
Poule 12
De Zwerver (3C)
Altena (3D)
Peursum (4D)
Dinsdag 3 oktober: De Zwerver - Peursum: 0-0
Dinsdag 7 november: Peursum - Altena
Dinsdag 12 december: Altena - De Zwerver
Stand
1. De Zwerver, 1-1 (0-0)
2. Peursum, 1-1 (0-0)
3. Altena, 0-0
Poule 13
Streefkerk (3C)
Groot-Ammers (4D)
Beesd (4E zondag)
Dinsdag 3 oktober: Beesd - Groot-Ammers: 0-2
Dinsdag 7 november: Streefkerk - Beesd
Dinsdag 12 december: Groot-Ammers - Streefkerk
Stand
1. Groot-Ammers, 1-3 (2-0)
2. Streefkerk, 0-0
3. Beesd, 1-0 (0-2)
Poule 14
De Alblas (3C)
Sleeuwijk (3D)
Unitas zaterdag (4D)
Dinsdag 3 oktober: Unitas - Sleeuwijk: 1-1
Dinsdag 7 november: De Alblas - Unitas
Dinsdag 12 december: Sleeuwijk - De Alblas
Stand
1. Sleeuwijk, 1-1 (1-1)
2. Unitas, 1-1 (1-1)
3. De Alblas, 0-0
Poule 15
Haaften (3D)
DSC (4E zondag)
Kerkwijk (4D)
Dinsdag 3 oktober: Haaften - Kerkwijk: 8-0
Dinsdag 7 november: Kerkwijk - DSC
Dinsdag 12 december: DSC - Haaften
Stand
1. Haaften, 1-3 (8-0)
2. DSC, 0-0
3. Kerkwijk, 1-0 (0-8)
Poule 16
Be Ready (4C zondag)
HRC'14 (5D zondag)
SV Noordeloos (4D)
Dinsdag 3 oktober: HRC'14 - Be Ready: 1-3
Dinsdag 7 november: SV Noordeloos - HRC'14
Dinsdag 12 december: Be Ready - SV Noordeloos
Stand
1. Be Ready, 1-3 (3-1)
2. SV Noordeloos, 0-0
3. HRC'14, 1-0 (1-3)
Poule 17
GDC (3D)
WSV Well (4D)
Jan van Arckel (5D zondag)
Dinsdag 3 oktober: GDC - Jan van Arckel: 7-1
Dinsdag 14 november: Jan van Arckel - Well
Dinsdag 12 december: Well - GDC
Stand
1. GDC, 1-3 (7-1)
2. Well, 0-0
3. Jan van Arckel, 1-0 (1-7)
Poule 18
Schelluinen (3C)
NOAD'32 (3D)
SVS'65 (4D)
Dinsdag 10 oktober: SVS'65 - Schelluinen: 2-4
Dinsdag 7 november: NOAD'32 - SVS'65
Dinsdag 12 december: Schelluinen - NOAD'32
Stand
1. Schelluinen, 1-3 (4-2)
2. NOAD'32, 0-0
3. SVS'65, 1-0 (2-4)
Uit poule 1 en poule 5 gaan de beste twee door naar de knockoutfase van het toernooi. Hiervoor plaatsen verder alle poulewinnaars zich en de twaalf beste nummers 2 van de overige poules.
De poulewedstrijden worden gespeeld op de dinsdagavonden 3 oktober, 7 november en 12 december. Aanvang: 20:00 uur.