Regio-Voetbal zet de bekerindelingen voor je op een rij: minder derby’s, meer ‘verre’ reizen
Algemeen 5.875 keer gelezenREGIO • De indelingen voor de poulefase van de districtsbeker zijn vrijdag bekend geworden.
Derby’s zijn er nog altijd voldoende, maar toch wat minder dan in voorgaande jaren. Diverse clubs hebben een flinke reis voor een uitwedstrijd voor de boeg.
Regio-Voetbal zet de poules (regioclubs eerste elftallen) voor je op een rij:
• Achilles Veen vrijgeloot
Groep 1-02 (West 2): Berkel, Heinenoord, Spirit, Wippolder
Groep 1-06: Bruse Boys, Roosendaal, Unitas’30, Wieldrecht
Groep 1-07: Almkerk, Drechtstreek, Jeka, Oranje Wit
Groep 1-08: Emplina, Theole, Tricht, WNC
Groep 1-10: Best Vooruit, Real Lunet, Roda Boys/Bommelerwaard, Rood Wit V
Groep 1-13: Beek Vooruit, EBOH, Heerjansdam, Pelikaan
Groep 1-12: GRC 14, RKVVO, VVGZ, Woudrichem
Groep 1-14: Brabantia, FC Tilburg, GJS, SV Valkenwaard
Groep 1-15: De Zwerver, Madese Boys, Nieuw-Lekkerland, Sliedrecht
Groep 1-16: Helvoirt, Marvilde, Nemelaer, Wilhelmina’26
Groep 1-16 (West 2): DCV, HMSH, HVC’10, SC Den Hoorn
Groep 1-17: Oirschot Vooruit, Rijen, SC ‘t Zand, SVW
Groep 1-18: Altena, Hilvaria, Sarto, VOAB
Groep 1-19: ASV Arkel, LRC Leerdam, TSC Oosterhout, Papendrecht
Groep 1-20: CHC, Heukelum, Nivo Sparta, WSC
Groep 1-21: Beerse Boys, SVSSS, Sleeuwijk, Uno Animo
Groep 1-22 (West 1): Benschop, FC Zaandam, SC Spirit’30, VVIJ
Groep 2-01 (West 2): Flakkee, Linschoten, Stolwijk, FC Boshuizen
Groep 2-5: Dongen, Hardinxveld, Margriet, SV Capelle
Groep 2-2: Peursum, RFC, Schelluinen, Streefkerk
Groep 2-6: NOAD’32, OSC’45, SSC’55, Unitas
Groep 2-06 (West 2): Dilettant, FC Zoetermeer, GHVV’13, Koudekerk
Groep 2-08: Herovina, Olympia’60, BLC, SV De Braak
Groep 2-10: Ameide, Asperen, Beesd, Vuren
Groep 2-11: Groot-Ammers, SV Noordeloos, Sparta’30, WSV Well
Groep 2-12: DHV, De Alblas, IFC, Oosterhout
Groep 2-14 (West 1): Brederodes, CJVV, Coby Boys, Oranje Wit (Elst)
Groep 2-15 (West 2): Bergambacht, FC Oegstgeest, GDA, Verburch
Groep 2-16: Alblasserdam, Groote Lindt, Seolto, ZBC’97
Groep 2-17: GVV Geldermalsen, HSSC’61, Lekvogels, MVV’58
Groep 2-17 (West 2): Den Bommel, Schoonhoven, Sporting Leiden, WCR
Groep 2-19: ASH, GVV’63, Kerkwijk, SC Everstein
Groep 2-20 (West 2): Cabauw, NTVV, Roodenburg, Sportief
Groep 2-21 (West 2): GOZ, Gouda, Haastrecht, Woubrugge
Groep 2-22 (West 2): Ammerstol, Bernardus, Ommoord, Overmaas
Groep 2-26: Haaften, Leerdam Sport’5, Rhelico, SV Meerkerk
Groep 2-29 (West 2): CKC, CVC Reeuwijk, FC Perkouw, SJC
Groep 2-30: Berkdijk, GDC, SV Top, VVAC
Groep 2-31: BZC’14, SCO, SVS’65, sv OSS 1920
Groep 2-38 (West 2): Bodegraven, DRL, Herkingen’55, SPV’81
Groep 2-43 (West 1): SV Lopik, SCH’44, SV Vechtzoom, SVF
Groep 2-46 (West 2): Football Factory, Gouderak, HPSV, Zwartewaal
Groep 3-07: BVV, BMC, Hedel, Maliskamp
Groep 3-17: Haarsteeg, Ophemert, SCG’18, Teisterbanders
Groep 3-18: Den Dungen, RKKSV, RKVSC, TGG
Groep 3-22: Alem, BZS, DSC, DSS’14
Groep 3-30: Baardwijk, Berkdijk, Dussense Boys, SC Elshout
Groep 3-37: Be Ready, OVV’67, RFC, Waspik
Groep 3-43: FC Engelen, HRC’14, Jan van Arckel, Vlijmense Boys