Achtentwintig clubs gaan strijden om EM - Van der Wal Cup
Nieuws Regio-Voetbal Toernooien 4.126 keer gelezenREGIO • Achtentwintig clubs gaan dit seizoen strijden om de EM - Van der Wal Cup, een initiatief van Regio-Voetbal / Het Kontakt.
Het deelnemersveld is verdeeld in zeven poules van vier ploegen, waarbij er rekening mee is gehouden dat competitietegenstanders elkaar in de poulefase niet kunnen treffen.
Poule A
LRC Leerdam
GJS
Schoonhoven
Asperen
Poule B
GVV Unitas (combi zon/zat/O23)
De Zwerver
DFC
Leerdam Sport’55
Poule C
Papendrecht
De Alblas
Peursum
HSSC’61
Poule D
Nieuw-Lekkerland
VVAC
SV Lopik
Cabauw
Poule E
GRC 14
Sleeuwijk
Streefkerk
Hedel
Poule F
Almkerk
Schelluinen
Ameide
Brederodes
Poule G
Nivo Sparta
Kozakken Boys (combi O23/JO19/wissels A-selectie)
MVV’58
Kerkwijk
De eerste twee van elke poule en de twee beste nummers drie gaan door naar de knockoutfase van het toernooi (laatste zestien).
De poulefase zal voor de winterstop worden afgewerkt.
Programma:
Speelronde 1: dinsdag 19 en 26 oktober (20:00 uur)
Poule A – 19 oktober
Schoonhoven - LRC
Asperen - GJS
Poule B – 19 oktober
DFC - Unitas (verzet naar dinsdag 2 november)
Leerdam Sport - De Zwerver (verzet naar dinsdag 2 november)
Poule C – 19 oktober
Peursum - Papendrecht
De Alblas - HSSC’61
Poule D – 19 oktober
SV Lopik - Nieuw-Lekkerland
Cabauw - VVAC
Poule E – 26 oktober
Streefkerk - GRC 14
Hedel - Sleeuwijk
Poule F – 26 oktober
Ameide - Almkerk
Brederodes - Schelluinen
Poule G – 26 oktober
Nivo Sparta - MVV’58
Kerkwijk - Kozakken Boys
Speelronde 2: dinsdag 9 en 16 november
Poule A – 9 november
LRC - Asperen
GJS - Schoonhoven
Poule B – 9 november
Unitas - Leerdam Sport
De Zwerver - DFC
Poule C – 9 november
HSSC’61 - Papendrecht
Peursum - De Alblas
Poule D – 9 november
Nieuw-Lekkerland - Cabauw
VVAC - SV Lopik
Poule E – 16 november
Hedel - GRC 14
Sleeuwijk - Streefkerk
Poule F – 16 november
Almkerk - Brederodes
Schelluinen - Ameide
Poule G – 16 november
MVV’58 - Kozakken Boys
Kerkwijk - Nivo Sparta
Speelronde 3: dinsdag 7 en 14 december
Poule A – 7 december
Asperen– Schoonhoven
GJS – LRC
Poule B – 7 december
DFC – Leerdam Sport ’55
De Zwerver – Unitas
Poule C – 7 december
HSSC ‘61 –Peursum
Papendrecht – De Alblas
Poule D – 7 december
VVAC – Nieuw-Lekkerland (verzet naar dinsdag 14 december)
Cabauw – SV Lopik
Poule E – 14 december
Streefkerk – Hedel
GRC 14 – Sleeuwijk
Poule F – 14 december
Ameide – Brederodes
Schelluinen – Almkerk
Poule G – 14 december
Nivo Sparta–Kozakken Boys
MVV ‘58 – Kerkwijk