Bekerprogramma en -uitslagen weekend 22 en 23 augustus
Nieuws 42 keer gelezenREGIO - In de districtsbekertoernooien wordt komend weekend een begin gemaakt met de poulefase.
Zaterdag 22 en zondag 23 augustus staan de eerste wedstrijden op het programma.
Het programma van de clubs die behoren tot het RV-gebied ziet er als volgt uit:
VRIJDAG 21 AUGUSTUS
Rijen - Almkerk: 0-3
ZATERDAG 22 AUGUSTUS
Nieuw-Lekkerland - Jodan Boys: 1-3
Alblasserdam - Groote Lindt: 4-2
ZBC'97 - De Alblas: 0-0
Sliedrecht - Moerse Boys (17:00 uur)
Papendrecht - Streefkerk: 1-2
De Zwerver - Dubbeldam (17:00 uur): 2-4
SC Everstein - Woudrichem: 3-1
Sv Meerkerk - Oosterhout (17:00 uur): 1-2
Madese Boys - Drechtstreek (17:00 uur): 1-1
Unitas zat - Sleeuwijk: 0-3
Groot-Ammers - Veerse Boys (17:00 uur): 1-2
GJS - Zuilichem: 5-0
Heukelum - Emplina (17:00 uur): 4-3
Hardinxveld - Arkel: 2-2
SVW - Unitas zon (17:00 uur): 0-3
Nivo Sparta - Ameide: 0-2
RKJVV/V Dalsen - GVV'63 (17:00 uur): 7-2
Terheijden - Peursum (17:00 uur): 3-3
SV Capelle - Altena: 0-3
SCO/TOFS - VVAC (17:00 uur): 3-1
Schelluinen - RightÓh (17:00 uur): 1-2
ASH - Tricht: 1-4
HSSC'61 - GVV (17:00 uur): 3-5
Lekvogels - MEC'07 (17:00 uur): 2-0
SV Noordeloos - Oranje Wit 2: 0-6
LRC - Susteren (17:00 uur): 3-1
WNC - Heidebloem (17:00 uur): 0-1
Leerdam Sport'55 - TGG (17:00 uur): 0-1
Asperen - Sparta'30: 0-1
Herovina - SCI (17:00 uur)
Vuren - DSS'14 (17:00 uur)
MVV'58 - Buren (17:00 uur)
Alem - Haaften (17:00 uur): 2-5
Jan van Arckel - SVS'65 (17:00 uur)
Brakel - HRC'14 (17:00 uur): 4-2
OJC Rosmalen 2 - RKVSC (17:00 uur)
Well - Hedel (17:00 uur): 2-4
Kerkwijk - Wilhelmina: 0-2
Achilles Veen - WSC (17:00 uur): 6-1
Deurne - Roda Boys (17:00 uur): 2-0
GDC - SSS'18 (17:00 uur): 1-1
RKDVC - GRC 14 (17:00 uur): 1-2
Wilhelmina'26 - Noad'32: 1-3
Vianen - VSC (14:00 uur): 0-2
Brederodes zat - Renswoude: 4-2
OSO - Brederodes zon (17:00 uur): 2-4
Spirit - DOSR (17:00 uur): 0-1
Nieuwerkerk 2 - DCV: 1-4
Cabauw - Schoonhoven (17:00 uur): 0-3
Rijnstreek - SPV'81: 0-0
Dilettant - CKC: 3-3
Lekkerkerk - Stolwijk (17:00 uur): 3-5
Ammerstol - SVS: 2-3
Ommoord - Bergambacht; 2-2
FC Perkouw - Gouderak: 2-3
WDS - Haastrecht: 5-1
Vriendenschaar - Benschop: 4-1
Domstad Majella - Lopik: 2-4
ZONDAG 23 AUGUSTUS
Be Ready - SCR: 0-0 (gestaakt)
Beesd - RKKSV: 1-3
Essche Boys - Rhelico: 3-2
Ophemert - Jong Brabant
Dussense Boys - Heerewaarden: 10-2
BZS - HRC'14: 2-1