Speelschema nacompetitie zaterdag
Nieuws 8 keer gelezenREGIO - Het speelschema voor de nacompetitie (zaterdag) is bekend.
Het programma (voor zover het betrekking heeft op clubs uit het gebied van Regio-voetbal) ziet er als volgt uit:
Nacompetitie Topklasse / Hoofdklasse (landelijk)
Hoofdklasse A
Zaterdag 16 mei, PK 1 hoofdklasse A - PK 2 hoofdklasse A
Dinsdag 19 mei, PK 2 hoofdklasse A - PK 3 hoofdklasse A
Zaterdag 23 mei: PK 3 hoofdklasse A - PK 1 hoofdklasse A
óf
Dinsdag 19 mei, PK 3 hoofdklasse A - PK 1 hoofdklasse A
Zaterdag 23 mei, PK 2 hoofdklasse A - PK 3 hoofdklasse A
De klasseperiodekampioenen gaan samen met de herkanser van de Topklasse door naar de halve finales van de nacompetitie, die op 26 en 30 mei worden gespeeld.
Nacompetite hoofdklasse - 1e klasse
Poule 1
Zaterdag 16 mei, 3e periodekampioen 1A - 2e periodekampioen 1C
Zaterdag 23 mei, 2e periodekampioen 1C - nummer 11 hoofdklasse A
Zaterdag 30 mei, Nummer 11 hoofdklasse A - 3e periodekampioen 1A
óf
Zaterdag 23 mei, Nummer 11 hoofdklasse A - 3e periodekampioen 1A
Zaterdag 30 mei, 2e periodekampioen 1C - nummer 11 hoofdklasse A
Poule 2
Zaterdag 16 mei, 2e periodekampioen 1A - 1e periodekampioen 1B
Zaterdag 23 mei, 1e periodekampioen 1B - nummer 12 hoofdklasse A
Zaterdag 30 mei, nummer 12 hoofdklasse A - 2e periodekampioen 1A
óf
Zaterdag 23 mei, nummer 12 hoofdklasse A - 2e periodekampioen 1A
Zaterdag 30 mei, 1e periodekampioen 1B - nummer 12 hoofdklasse A
Poule 3
Zaterdag 16 mei, 2e periodekampioen 1B - 3e periodekampioen 1C
Zaterdag 23 mei, 3e periodekampioen 1C - nummer 11 hoofdklasse B
Zaterdag 30 mei, nummer 11 hoofdklasse B - 2e periodekampioen 1B
óf
Zaterdag 23 mei, nummer 11 hoofdklasse B - 2e periodekampioen 1B
Zaterdag 30 mei, 3e periodekampioen 1C - nummer 11 hoofdklasse B
Poule 4
Zaterdag 16 mei, 3e periodekampioen 1B - 1e periodekampioen 1C
Zaterdag 23 mei, 1e periodekampioen 1C - nummer 12 hoofdklasse B
Zaterdag 30 mei, nummer 12 hoofdklasse B - 3e periodekampioen 1B
óf
Zaterdag 23 mei, nummer 12 hoofdklasse B - 3e periodekampioen 1B
Zaterdag 30 mei, 1e periodekampioen 1C - nummer 12 hoofdklasse B
Poule 5
Zaterdag 16 mei, 1e periodekampioen 1A - 3e periodekampioen 1D
Zaterdag 23 mei, 3e periodekampioen 1D - 2e periodekampioen 1E
Zaterdag 30 mei, 2e periodekampioen 1E - 1e periodekampioen 1A
óf
Zaterdag 23 mei, 2e periodekampioen 1E - 1e periodekampioen 1A
Zaterdag 30 mei, 3e periodekampioen 1D - 2e periodekampioen 1E
De poulewinnaars plaatsen zich voor de hoofdklasse zaterdag seizoen 2015-2016.
DISTRICT ZUID I
2e klasse E-F
Reeks 1
1 Zaterdag 16 mei, nr 12 1C - 2e pk 2F
Zaterdag 23 mei, 2e pk 2F - nr 12 1C
2 Zaterdag 16 mei, 3e pk 2E - nr 11 1C
Zaterdag 23 mei, nr 11 1C - 3e pk 2E
3 Zaterdag 16 mei, 2e pk 2E - 1e pk 2F
Zaterdag 23 mei, 1e pk 2F - 2 pk 2E
4 Zaterdag 16 mei, 3e pk 2F - 1e pk 2e
Zaterdag 23 mei, 1e pk 2E - 3e pk 2F
Reeks 2
4 Zaterdag 30 mei, winnaar wedstrijd 3 - winnaar wedstrijd 1
Zaterdag 6 juni, winnaar wedstrijd 1 - winnaar wedstrijd 3
5 Zaterdag 30 mei, winnaar wedstrijd 2 - winnaar wedstrijd 4
Zaterdag 6 juni, winnaar wedstrijd 4 - winnaar wedstrijd 2
3e klasse A-B-C-D
Reeks 1 - 2F-3C-3D
1 Zaterdag 16 mei, nr 12 2F - 2e pk 3D
Zaterdag 23 mei, 2e pk 3D - nr 12 2F
2 Zaterdag 16 mei, 3e pk 3C - nr 11 2F
Zaterdag 23 mei, nr 11 2F - 3e pk 3C
3 Zaterdag 16 mei, 2e pk 3C - 1e pk 3D
Zaterdag 23 mei, 1e pk 3D - 2e pk 3C
4 Zaterdag 16 mei, 3e pk 3D - 1e pk 3C
Zaterdag 23 mei, 1e pk 3C - 3e pk 3D
Reeks 2
Zaterdag 30 mei, winnaar wedstrijd 3 - winnaar wedstrijd 1
Zaterdag 6 juni, winnaar wedstrijd 1 - winnaar wedstrijd 3
Zaterdag 30 mei, winnaar wedstrijd 2 - winnaar wedstrijd 4
Zaterdag 6 juni, winnaar wedstrijd 4 - winnaar wedstrijd 2
4e klasse A-B-C-D
Poule 25
Zaterdag 16 mei, 1 pk 4C - nr 11 3B
Zaterdag 23 mei, nr 11 3B - 1e pk 4C
Poule 27
Zaterdag 16 mei, nr 12 3C - 2e pk 4D
Zaterdag 23 mei, 2e pk 4D - nr 12 3C
Poule 30
Zaterdag 16 mei, nr 11 3C - 3e pk 4C
Zaterdag 23 mei, 3e pk 4C - nr 11 3C
Poule 31
Zaterdag 16 mei, 1e pk 4D - nr 11 3D
Zaterdag 23 mei, nr 11 3D - 1e pk 4D
Poule 29
Zaterdag 16 mei, nr 12 3D - 3k pk 4D
Zaterdag 23 mei, 2e pk 4C - verliezer eerste wedstrijd
Zaterdag 30 mei, 2e pk 4C - winnaar eerste wedstrijd