Poule-indeling districtsbeker Zuid I
Nieuws 230 keer gelezenREGIO - De poulewedstrijden in het districtsbekertoernooi van de KNVB Zuid I zullen worden gespeeld in het weekend van 23/24 augustus, op dinsdagavond 26 augustus en in het weekend van 30/31 augustus.
Voor de regioclubs ziet de poule-indeling er als volgt uit:
Groep 1 – L10: JSV Nieuwegein, De Meern, Olympia, SteDOCo
Groep 1 – L19: Deltasport, SHO, Sliedrecht, XerxesDZB
Groep 1 – L21: LRC, Oranje Wit, Smitshoek, CVV Zwervers
Groep 1 – L22: Alblasserdam, ASWH, Kotapece, VVGZ
Groep 1 – L23: Almkerk, Baronie, Heinenoord, RVVH
Groep 1 – L24: Achilles Veen, IFC, Pelikaan, WNC
Groep 1 – L27: Dinteloord, Nieuw-Lekkerland, Roda Boys/Bommelerwaard, Roosendaal
Groep 1 – 28: Beek Vooruit, De Zwerver, Madese Boys, SCC’55
Groep 1 – 29: Barca, GJS, Groen Wit, Papendrecht
Groep 1 – 30: Good Luck, GRC 14, SCO/TOFS, TSC
Groep 1 – 31: Altena, Drechtstreek, TVC Breda, Woudrichem
Groep 1 – 32: Ameide, SC Amstelwijck, Hardinxveld, Sparta’30
Groep 1 – 33: Arkel, BVV, Theole, Tricht
Groep 1 – 34: Asperen, Baardwijk, Unitas-zaterdag, ZBC’97
Groep 1 – 35: Groot-Ammers, GSC/ODS, sv Meerkerk, Unitas-zondag
Groep 1 – 36: Buren, Groote Lindt, Heukelum, Leerdam Sport
Groep 1 – 37: De Alblas, Dubbeldam, Peursum, Wieldrecht
Groep 1 – 38: DSC, Nivo Sparta, SC Everstein, Zuilichem
Groep 1 – 39: GVV, RKDVC, Sleeuwijk, BLC
Groep 1 – 40: EBOH, Oosterhout, Virtus, VVAC
Groep 1 – 42: Oisterwijk, Rijen, SVW, Wilhelmina’26
Groep 1 – 43: GDC, NEO’25, Nevelo, Waspik
Groep 1 – 44: Noad, Noad’32, Spoordonkse Boys, Uno Animo
Groep 1 – 52: Emplina, GVV’63, Herovina, Jong Brabant
Groep 2 – 22: HHC’09, ONI, Right’Oh, Viola
Groep 2 – 34: Alem, HSSC’61, RKVSC, SV Noordeloos
Groep 2 – 35: Beesd, Lekvogels, SCZ, Streefkerk
Groep 2 -36: BZS, DFC, Dussense Boys, Raptim
Groep 2 – 37: Kozakken Boys 2, Rhelico, Schelluinen, Wadenoijen
Groep 2 – 38: Be Ready, Ophemert, RKTVC, SVS’65
Groep 2 – 40: ASH, DSS 14, TEC, Teisterbanders
Groep 2 – 41: Haaften, Hedel, Wilhelmina
Groep 2 – 42: Brakel, OJC Rosmalen 2, RKKSC, TGG
Groep 2 – 43: Den Dungen, Heerewaarden, Kerkwijk
Groep 2 – 44: FC Drunen, Maliskamp, MVV’58, Vlijmense Boys
Groep 2 – 59: HRC’14, Jan van Arckel, Well, LSV.