Oefenprogramma in aanloop naar competitie
Nieuws 175 keer gelezenREGIO - In de aanloop naar de nieuwe voetbalcompetitie zal er weer volop geoefend worden.
Regio-voetbal heeft alvast een overzicht gemaakt, dat uiteraard de komende weken zal worden aangevuld.
Oefenwedstrijden van de regioclubs bij voorkeur doorgeven via e-mail: rick@regio-voetbal.nl.
WOENSDAG 3 JULI
19.00 uur, FC Dordrecht - Regioteam (bij WNC in Waardenburg)
DINSDAG 23 JULI
19.30 uur, Kozakken Boys - Jong Willem II
ZATERDAG 27 JULI
15.00 uur, Jong FC Den Bosch - Kozakken Boys
DINSDAG 30 JULI
19.30 uur, Jong RKC Waalwijk - Kozakken Boys
ZATERDAG 3 AUGUSTUS
14.30 uur, LRC - Kozakken Boys
14.30 uur, Roda Boys - Oosterhout
17.00 uur, HVCH - Nivo Sparta
DINSDAG 6 AUGUSTUS
19.30 uur, Wilhelmina'26 - WNC
20.00 uur, Stedoco - Kotatepe Anadolu
20.00 uur, Roda Boys - tegenstander n.n.b.
20.00 uur, DFS - LRC
20.00 uur, Hedel - Nivo Sparta
20.00 uur, Groote Lindt - Heerjansdam
20.00 uur, Unitas zon - Nieuw-Lekkerland
VRIJDAG 9 AUGSTUS
18.30 uur, Kozakken Boys - FC Breukelen (Biesbosch Tournament in Werkendam)
20.45 uur, Stedoco - DOVO (Biesbosch Tournament in Werkendam)
ZATERDAG 10 AUGUSTUS
v.a. 12.00 uur, Rob Colijn Memorial bij Herovina (met Herovina, SVW, GJS en Schelluinen)
14.30 uur, Drechtstreek - Feyenoord A1
14.30 uur, Nieuw-Lekkerland - VVGZ
14.30 uur, Roda Boys - FC Lienden zat.
14.30 uur, Sv Meerkerk - Unitas zat.
14.30 uur, Nivo Sparta - Rijswijkse Boys
14.30 uur, ASV Arkel - Leerdam Sport'55
14.30 uur, DCV - De Alblas
14.30 uur, Streefkerk - SC Feyenoord 2
14.30 uur, SSC'55 - Asperen
14.30 uur, Tricht - Neptunus
14.30 uur, WNC - Woudrichem
14.30 uur, Heukelum - Sleeuwijk
14.30 uur, Wilhelmina'26 - The Gunners
14.30 uur, Brakel - Rossum
14.30 uur, Waalkanters/Opijnen 1 – Haaften 1 (locatie: Heesselt)
14.30 uur, FC Breukelen - Stedoco (Biesbosch Tournament in Werkendam)
17.00 uur, Kozakken Boys - DOVO (Biesbosch Tournament in Werkendam)
15.00 uur, Noordeloos - VVAC
17.00 uur, LRC - SC 't Zand
18.00 uur, Zeeland Sport - GVV'63
19.00 uur, vv Sleen - SC Everstein
ZONDAG 11 AUGUSTUS
13.00 uur, Be Ready - SV Reeshof
DINSDAG 13 AUGUSTUS
19.30 uur, Drechtstreek - Strijen
19.30 uur, DSC - Roda Boys
19.30 uur, Sv Meerkerk - Beesd
19.30 uur, Hardinxveld - Haaften
19.30 uur, Helvoirt - Wilhelmina'26
19.30 uur, GVV'63 - Emplina
19.30 uur, Brakel - Herovina
19.45 uur, HSSC'61 - Schelluinen
20.00 uur, LRC - Tricht
20.00 uur, RVVH - Kozakken Boys
20.00 uur, SVW - Nieuw-Lekkerland
20.00 uur, Papendrecht - Wieldrecht
20.00 uur, Unitas zat - Asperen
20.00 uur, Theole - Nivo Sparta
20.00 uur, 't Vliegdorp - SC Everstein
20.00 uur, WNC - Excelsior Zetten
20.00 uur, DESK - GJS
20.00 uur, GDC - Heukelum
20.00 uur, SVS'65 - Hardinxveld 2
20.00 uur, Be Ready - SCZ Zoelen
DONDERDAG 15 AUGUSTUS
19.00 uur, Peursum - VVAC (Kontaktbokaal bij Peursum)
19.00 uur, Streefkerk - Ameide (Kontaktbokaal bij Peursum)
20.00 uur, Dongen - Almkerk
ZATERDAG 17 AUGUSTUS
v.a. 13.00 uur, Aalburg Cup met Achilles Veen, GDC, Wilhelmina'26 en Noad'32
v.a. 13.30 uur, Toernooi bij De Alblas: De Alblas-Nieuw Lekkerland (13.30 uur), De Alblas-De Zwerver (14.45 uur), De Zwerver-Nieuw Lekkerland (16.00 uur)
14.30 uur, Stedoco - FC Volendam Beloften
14.30 uur, Papendrecht - SVW
14.30 uur, Leerdam Sport'55 - Drechtstreek
14.30 uur, Almkerk - Altena
14.30 uur, Roda Boys - GSC/ODS
14.30 uur, WNC - Sliedrecht
14.30 uur, LRC - GJS
14.30 uur, Unitas zat. - GVV'63
14.30 uur, Reeuwijk - SC Everstein
14.30 uur, FC Driebergen - Tricht
14.30 uur, Good Luck - ASV Arkel
14.30 uur, HSSC'61 - Asperen
14.30 uur, Sparta'30 - Rijswijkse Boys
14.30 uur, Heukelum - Giessen
14.30 uur, Hermes DVS - Zuilichem
14.30 uur, Kerkwijk - SVS'65
14.30 uur, Brakel - SSC'55
14.30 uur, Schelluinen - Well
15.00 uur, Sleeuwijk - Sv Meerkerk
15.00 uur, Finale Kontaktbokaal (met Peursum, Ameide, VVAC en Streefkerk) bij Peursum
15.00 uur, Wedstrijd om 3e en 4e plaats Kontaktbokaal (met Peursum, Ameide, VVAC en Streefkerk) bij Peursum
17.00 uur, Kozakken Boys - JVC Cuyk
17.00 uur, Nivo Sparta - Longa
ZONDAG 18 AUGUSTUS
12.00 uur, Be Ready - Hedel
DINSDAG 20 AUGUSTUS
19.30 uur, Roda Boys - OJC Rosmalen
19.30 uur, Papendrecht - Kozakken Boys 2
19.30 uur, LRC - WNC
19.30 uur, Sleeuwijk - GDC
19.30 uur, Vlijmense Boys - Wilhelmina'26
19.30 uur, Zuilichem - Kerkwijk
19.45 uur, Sv Meerkerk - Drechtstreek
19.45 uur, Schelluinen - Brederodes zon
20.00 uur, Stedoco - SVW
20.00 uur, VVA'71 - Nivo Sparta
20.00 uur, Nieuw-Lekkerland - Pelikaan
20.00 uur, Rijswijkse Boys - VVGZ
20.00 uur, SC Everstein - Heukelum
20.00 uur, Unitas zat. - Woudrichem
20.00 uur, WSC - Almkerk
20.00 uur, Dinteloord - De Alblas
20.00 uur, SVS'65 - RKVSC
20.00 uur, Be Ready - Advendo
DINSDAG 3 SEPTEMBER
20.00 uur, SVS'65 - SVW (onder voorbehoud)