Overzicht bekerindeling regioclubs; veel chagrijn over verre reizen
Algemeen 5.554 keer gelezenREGIO • De KNVB heeft vrijdag de bekerindelingen bekendgemaakt.
Opvallend is dat nogal wat competitiegenoten bij elkaar in de poule zijn ingedeeld, zoals Lekvogels en Unitas, Peursum en SV Noordeloos, Asperen en Leerdam Sport'55, Hardinxveld en VVAC, Ameide en Streefkerk, ASH en Herovina.
Ook is er bij clubs chagrijn over de verre reizen die ze moeten maken. Onder meer , Almkerk, Altena en Woudrichem worden hiermee geconfronteerd.
Altena-trainer Johan van der Werff op Twitter: 'Wat een meedenkende bond is het ook die KNVB... In de tijd dat clubs het al zo moeilijk hebben laten we ze dan regionale districstbekerderby’s gunnen zou je denken, maar nee hoor'.
???? @KNVBZuid1 @RVoetbal pic.twitter.com/Q1YgaBc9Nm
— Dave van der Westen (@davevdwesten) July 25, 2020
@CeesCvb wij zoutelande... 1 uur en 45 minuten... ze praten daar engels, rijden links op de weg en betalen moet met ponden ipv euro's ??
— Kees ottevanger (@Keesbeav) July 25, 2020
Overzicht regioclubs:
Groep 1 - 01
Unitas'30
VVGZ
Wieldrecht
Yerseke
Groep 1 - 02
DOSKO
FC Axel
Terneuzense Boys
Woudrichem
Groep 1 - 03
GJS
Pelikaan
Papendrecht
Walcheren
Groep 1 - 04
Almkerk
Cluzona
Kloetinge
Serooskerke
Groep 1 - 05
Arnemuiden
De Zwerver
Rijen
Sliedrecht
Groep 1 - 06
Oranje Wit
RBC
SSV'65
Wilhelmina'26
Groep 1 - 07
Drechtstreek
Heerjansdam
Oostkapelle
TSC
Groep 1 - 08
's Heer Arendskerke
LRC Leerdam
Roosendaal
Tricht
Groep 1 - 09
Beek Vooruit
De Meeuwen
GRC 14
Sleeuwijk
Groep 1 - 10
Hilvaria
Nivo Sparta
Rood-Wit W
Uno Animo
Groep 1 - 11
Bruse Boys
EBOH
JEKA
Nieuw-Lekkerland
Groep 1 - 12
Bavel
MZC'11
SVW
Sarto
Groep 1 - 13
Heukelum
SC 't Zand
SC Kruisland
SVSSS
Groep 1 - 14
ASV Arkel
EVVC
Madese Boys
WNC
Groep 1 - 15
Altena
Nemelaer
Oirschot Vooruit
Prinses Irene
Groep 1 - 16
DAW Schaijk
Rhode / Van Stiphout Bouw
Roda Boys / Bommelerwaard
VOAB
Groep 2 - 18
Groote Lindt
Seolto
SSW
ZBC'97
Groep 2 - 20
NOAD'32
SVS'65
The Gunners
Groep 2 - 21
DESK
GDC
Prinsenland
SSC'55
Groep 2 - 22
De Alblas
HSSC'61
Lekvogels
Unitas
Groep 2 - 23
Alblasserdam
Dubbeldam
GSC/ODS
IFC
Groep 2 - 24
Groot-Ammers
Peursum
SV Noordeloos
Sparta'30
Groep 2 - 25
Asperen
Leerdam Sport'55
SC Everstein
SV Meerkerk
Groep 2 - 26
DFC
Hardinxveld
Oranje Wit 2
VVAC
Groep 2 - 27
GVV'63
Margriet
SV De Braak
WSV Well
Groep 2 - 28
MVV'58
Rhelico
SV TOP
Willem II
Groep 2 - 29
Ameide
Kerkwijk
Sliedrecht 2
Streefkerk
Groep 2 - 30
ASH
Haaften
Herovina
Vuren
Groep 2 - 31
BZC'14
OSC'45
RFC
Schelluinen
Groep 2 - 32
Beesd
BLC
OSS 1920
Groep 3 - 17
Be Ready
Dussense Boys
Raamsdonk
TPO
Groep 3 - 32
DSS'14
FC Dordrecht AM
GVV Geldermalsen
Ophemert
Groep 3 - 33
HHC'09
HMVV
SDO'39
ZIGO
Groep 3 - 37
Alem
Hedel
Jan van Arckel
RKVSC
Groep 3 - 42
DSC
HRC'14
RKTVC
WEST 1 EN 2
Groep 1 - 02
DCV
HVC'10
VUC
Wippolder
Groep 1 - 17
Almere FC
Benschop
De Merino's
SV Montfoort'19
Groep 1 - 19
CVV Zwervers
Groeneweg
Soccer Boys
Spirit
Groep 2 - 01
Bergambacht
Bernardus
CVC Reeuwijk
DUNO
Groep 2 - 05
Alphia
DSVP
SJC
SPV'81
Groep 2 - 09
SV Duindorp
Gouderak
LSVV'70
Sporting Leiden
Groep 2 - 11
Ammerstol
Football Factory
Lugdunum
FC Rijnvogels 2
Groep 2 - 12
Nieuwkoop
Stolwijk
TAC'90
SV Warmunda
Groep 2 - 13
Blauw - Zwart
REMO
SV Kickers'69
Haastrecht
Groep 2 - 14
Cabauw
MMO
MVV'27
FC Perkouw
Groep 2 - 32
Brederodes
De Posthoorn
VIOD
't Vliegdorp
Groep 2 - 33
DVSU
Hees
De Vecht
Vianen
Groep 2 - 36
Lekkerkerk
NTVV
Piershil
SVV
Groep 2 - 41
Bolnes
Dilettant
Flakkee
ZW Transvalia
Groep 2 - 42
FZO
SV Lopik
SV Nieuw Utrecht
SVP
Groep 2 - 43
DRL
OHVV
Schoonhoven
Zinkwegse Boys
(overzicht wordt aangevuld)