Indelingen districtsbeker: een regen aan derby’s
Algemeen 9.251 keer gelezenREGIO • De KNVB heeft in de nacht van donderdag op vrijdag de indelingen van de districtsbekerpoules gepubliceerd. Er is in de poulefase, zeker in Zuid I, weer sprake van vele derby’s.
Verder is het opvallend dat de nodige competitiegenoten elkaar ook al in bekerverband treffen.
Regio-Voetbal zet de indelingen op een rijtje (regioclubs, eerste elftallen):
Zuid I - groep 1
• Poule 6: Alblasserdam, De Zwerver, JEKA, Virtus
• Poule 7: Heerjansdam, Papendrecht, Sliedrecht, VVGZ
• Poule 8: Oosterhout, Roda Boys, VOAB, Wilhelmina’26
• Poule 11: Altena, Nieuw-Lekkerland, Pelikaan, Streefkerk
• Poule 12: GRC 14, TSC, Nemelaer, Wieldrecht
• Poule 13: Emplina, Oranje Wit, Theole, Tricht
• Poule 15: GJS, Nivo Sparta, Sarto, WSC
• Poule 16: Heukelum, LRC Leerdam, Woudrichem, Rijsoord
• Poule 18: Almkerk, Rijen, SC ‘t Zand, Schelluinen
• Poule 20: SVW, Beek Vooruit, Uno Animo, EBOH
Zuid I - groep 2
• Poule 12: DHV, Dubbeldam (za), Groote Lindt, Oranje Wit 2
• Poule 14: DFC, Drechtstreek, GSC/ODS zat, Hardinxveld
• Poule 15: Peursum, SV Noordeloos, Sleeuwijk, VVAC
• Poule 17: De Alblas, Groot-Ammers, IFC, VVGZ 2
• Poule 18: Beesd, HSSC’61, Lekvogels, SC Everstein
• Poule 19: ASH, GVV’63, Margriet, SV Oss 1920
• Poule 20: DBN’22, GVV Geldermalsen, MVV’58, Rhelico
• Poule 22: Asperen, NOAD’32, SV Meerkerk, Sparta’30
• Poule 26: Pelikaan 2, SSW, ZBC’97, Zwaluwe
• Poule 31: BZC’14, Haaften, Herovina, WSV Well
• Poule 32: Ameide, Hardinxveld 2, ASV Arkel, Unitas zat
• Poule 33: FC Tilburg, GDC, Internos, RFC
• Poule 34: Kerkwijk, Leerdam Sport’55, SVS’65, Vuren
Zuid I - groep 3
• Poule 6: BVV, Den Dungen, RKVSC, Wilhelmina
• Poule 7: Dussense Boys, Hedel, Jan van Arckel, Nieuwkuijk
• Poule 10: Alem, BZS, Buren, Wadenoyen
• Poule 12: Be Ready, Madese Boys, OVV’67, Right’Oh
• Poule 15: DSC, Ophemert, RKKSV, Vlijmense Boys
• Poule 23: DBN’22, DSS’14, FC Engelen, HRC’14
West 2 - groep 1
• Poule 3: Antibarbari, DCV, Spirit, Donk
West 2 - groep 2
• Poule 7: CVC Reeuwijk, Nieuwkoop, Haastrecht, Woerden
• Poule 8: SC Botlek, SC IJsselmonde, Lekkerkerk, Oud-Beijerland
• Poule 14: Alphen, HOV/DJSCR, Schoonhoven, Zwarte Pijl
• Poule 16: Antibarbari 2, CKC, Dilettant, Rijnmond Hoogvliet Sport
• Poule 18: Aarlanderveen, Bergambacht, Capelle 2, VVOR
West 2 - groep 3
• Poule 3: Gouderak, Kamerik, Linschoten, NSV’46
• Poule 17: Erasmus, FC Vlotbrug, RVV Overschie, Stolwijk
• Poule 19: ‘s-Gravendeel, Cabauw, NOC/Kralingen, Swift Boys
• Poule 21: Blijdorp, GOZ, SV Ommoord, SPV’81
• Poule 26: DRL, Overmaas, FC Perkouw, Zinkwegse Boys
West 1 - groep 1
• Benschop, DeltaSports’95, FC Oudewater. Montfoort SV’19
West 1 - groep 2
• SV Baarn, Brederodes, Hoogland 2, Spakenburg 2
• Altius, SV Lopik, RKDES, Roda’23 RKSV