Programma en uitslagen Proxsys Cup 2018-2019
Programma en uitslagen Proxsys Cup 2018-2019 regio-voetbal.nl

Programma en uitslagen Proxsys Cup 2018-2019

20 dec, 07:00 Nieuws Proxsys Cup 123 keer gelezen

GORINCHEM/REGIO - Het populaire zaalvoetbaltoernooi om de Proxsys Cup wordt afgewerkt van zaterdag 22 december tot en met zaterdag 5 januari.

Poule A: Unitas, Hardinxveld, Leerdam Sport'55, SV Meerkerk
Poule B GJS, SVS'65, Sleeuwijk, Almkerk
Poule C: Schelluinen, Vuren, Peursum, Woudrichem
Poule D: Kozakken Boys, Zuilichem, Heukelum, Dussense Boys
Poule E: GRC 14, VVAC, Brakel, LRC Leerdam
Poule F: ASV Arkel, Asperen, SVW, Altena

Uitslagen zaterdag 22 december
Unitas - Hardinxveld: 9-1 
Leerdam Sport - SV Meerkerk: 0-3
SVS'65 - GJS: 1-7
Sleeuwijk - Almkerk: 2-2
Schelluinen - Vuren: 2-2

PROGRAMMA

Maandag 24 december
18:30 uur, Peursum - Woudrichem
19:25 uur, Kozakken Boys - Zuilichem
20:20 uur, Heukelum - Dussense Boys
21:15 uur, GRC 14 - VVAC
22:10 uur, Brakel - LRC Leerdam

Donderdag 27 december
18:30 uur, Arkel - Asperen
19:25 uur, SVW - Altena
20:20 uur, Hardinxveld - Leerdam Sport
21:15 uur, SV Meerkerk - Unitas
22:10 uur, GJS - Sleeuwijk

Vrijdag 28 december
18:30 uur, Almkerk - SVS'65
19:25 uur, Vuren - Peursum
20:20 uur, Woudrichem - Schelluinen
21:15 uur, Zuilichem - Heukelum
22:10 uur, Dussense Boys - Kozakken Boys

Zaterdag 29 december
12:00 uur, VVAC - Brakel
12:55 uur, LRC - GRC 14
13:50 uur, Asperen - SVW
14:45 uur, Altena - Arkel
15:40 uur, Unitas - Leerdam Sport
16:35 uur, Hardinxveld - SV Meerkerk
17:30 uur, SVS'65 - Sleeuwijk
18:25 uur, GJS - Almkerk
19:20 uur, Schelluinen - Peursum
20:15 uur, Vuren - Woudrichem
21:10 uur, Kozakken Boys - Heukelum
22:05 uur, Zuilichem - Dussense Boys

Woensdag 2 januari
18:30 uur, GRC 14 - Brakel
19:25 uur, VVAC - LRC
20:20 uur, Asperen - Altena
21:15 uur, Arkel - SVW

Donderdag 3 januari
Kwartfinales

Vrijdag 4 januari
Halve finales

Zaterdag 5 januari
Finale

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie