Logo regio-voetbal.nl
Programma, uitslagen en standen Proxsys Cup
Programma, uitslagen en standen Proxsys Cup (regio-voetbal.nl)

Programma, uitslagen en standen Proxsys Cup

  •   keer gelezen   Nieuws

GORINCHEM/REGIO - Nieuw toernooi, nieuwe ronde, nieuwe kansen. Vanaf 27 december staat voetballend Gorinchem en omgeving in het teken van de Proxsys Cup.

Plaats van handeling van het zaalvoetbaltoernooi is net als voorheen De Oosterbliek.

Poule A: SVW, Schelluinen, Vuren, Almkerk
Poule B: GJS, Brakel, Leerdam Sport'55, Herovina
Poule C: Sparta'30, GRC 14, Unitas, Sleeuwijk
Poule D: Heukelum, Asperen, Hardinxveld, LRC Leerdam
Poule E: Peursum, Altena, Woudrichem, SV Meerkerk
Poule F: Arkel, SVS'65, Raptim, SV Noordeloos

SPEELSCHEMA (de uitslagen zullen tijdens het toernooi zoveel mogelijk realtime worden bijgewerkt)

Uitslagen dinsdag 27 december
SVW - Schelluinen: 7-3
Vuren - Almkerk: 3-5
GJS - Brakel: 13-3
Leerdam Sport - Herovina: 4-3
Sparta'30 - GRC 14: 2-4
Unitas - Sleeuwijk: 2-0

Uitslagen woensdag 28 december
Heukelum - Asperen: 2-1
Hardinxveld - LRC: 2-7
Peursum - Altena: 4-5
Woudrichem - SV Meerkerk: 5-1
Arkel - SVS'65: 6-1

Uitslagen donderdag 29 december
Raptim - SV Noordeloos: 4-4
Schelluinen - Vuren: 8-6
SVW - Almkerk: 2-4
Brakel - Leerdam Sport: 0-8
GJS - Herovina: 11-0

Uitslagen vrijdag 30 december
GRC 14 - Unitas: 1-5
Sparta'30 - Sleeuwijk: 0-12
Asperen - Hardinxveld: 3-6
Heukelum - LRC: 3-6
Altena - Woudrichem: 1-11

Uitslagen maandag 2 januari
Peursum - SV Meerkerk: 1-10
SVS'65 - Raptim: 2-4
Arkel - SV Noordeloos: 16-0
SVW - Vuren: 8-4
Schelluinen - Almkerk: 5-6

Uitslagen dinsdag 3 januari
GJS - Leerdam Sport: 3-4
Brakel - Herovina: 2-3
Sparta'30 - Unitas: 0-12
GRC 14 - Sleeuwijk: 4-5
Heukelum - Hardinxveld: 6-4

Programma en uitslagen woensdag 4 januari
Asperen - LRC: 0-2
Peursum - Woudrichem: 1-11
Altena - SV Meerkerk: 3-2
Arkel - Raptim: 7-3
SVS'65 - SV Noordeloos: 5-2

Stand poule A
1. Almkerk, 3-9 (15-10)
2. SVW, 3-6 (17-11)
3. Schelluinen, 3-3 (16-19)
4. Vuren, 3-0 (13-21)

Stand poule B
1. Leerdam Sport'55, 3-9 (16-6)
2. GJS, 3-6 (27-7)
3. Herovina, 3-3 (6-17)
4. Brakel, 3-0 (5-24)

Stand poule C
1. Unitas, 3-9 (19-1)
2. Sleeuwijk, 3-6 (17-6)
3. GRC 14, 3-3 (9-12)
4. Sparta'30, 3-0 (2-28)

Stand poule D
1. LRC Leerdam, 3-9 (15-5)
2. Heukelum, 3-6 (11-11) 
3. Hardinxveld, 3-3 (12-16)
4. Asperen, 3-0 (4-10)

Stand poule E
1. Woudrichem, 3-9 (27-3)
2. Altena, 3-6 (9-17)
3. SV Meerkerk, 3-3 (13-9) 
4. Peursum, 3-0 (6-16)

Stand poule F
1. ASV Arkel, 3-9 (29-4)
2. Raptim, 3-4 (11-13)
3. SVS'65, 3-3 (8-12)
4. SV Noordeloos, 3-1 (6-25)

Uitslagen donderdag 5 januari
Kwartfinale Almkerk - Sleeuwijk: 3-4
Kwartfinale Leerdam Sport - Woudrichem: 4-5
Damesfinale GJS - SteDoCo: 4-2
Kwartfinale Unitas - LRC Leerdam: 3-1 (na verlenging)
Kwartfinale ASV Arkel - GJS: 4-3

Vrijdag 6 januari
Halve finale > Sleeuwijk - Unitas: 3-3 (Unitas wint na strafschoppen)
Halve finale > Woudrichem - ASV Arkel: 2-2 (Woudrichem wint na strafschoppen)

Zaterdag 7 januari
21:30 uur, Finale Proxsys Cup > Unitas - Woudrichem: 4-2


Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup