Overschrijvingen Land van Heusden en Altena
Overschrijvingen Land van Heusden en Altena regio-voetbal.nl

Overschrijvingen Land van Heusden en Altena

15 jun, 23:22 Nieuws 1 keer gelezen

LAND VAN HEUSDEN EN ALTENA - Woensdag 15 juni is weer de sluitingsdatum voor de overschrijvingen in het amateurvoetbal. Een uitzondering is Kozakken Boys, want in de Tweede Divisie ligt de deadline op 31 augustus.

Hieronder de belangrijkste mutaties in het Land van Heusden en Altena:

Kozakken Boys
Nieuw: Ahmed el Azzouti (Jodan Boys), Sanny Monteiro (Zwaluwen Vlaardingen), Raily Ignacio (Rijnsburgse Boys), Django Binder (Jong Excelsior), Jeffrey van Nuland (Helmond Sport), Djordi v/d Wiel (Achilles Veen), Ahmed Mendes Moreira (Excelsior Maassluis), Mahmut Sonmez (Barendrecht).
Weg: Arif Irilmazbilek (Sliedrecht), Roel de Kruijk (SC Feyenoord), Yoann de Boer (stopt), Alje Schut (stopt), Stanley Husen (ASWH), Sherwin Grot (IJsselmeervogels), Mimoun Eloisghiri (IJsselmeervogels), Maik v/d Kieboom (Achilles Veen), Delana Kortstam (FC Dordrecht).

Achilles Veen
Nieuw: Maik v/ Kieboom (Kozakken Boys), Murat Korkmaz (Blauw Geel’38), Flavio Andjole (TSV Longa), Mohammed Nikbakht (RKSV Schijndel), Benjamin Abraham (TSC Oosterhout), Nassim Asrih (Dongen), Jimmy Moonen (FC Dordrecht), Ferdi Kwetters (Roda Boys). 
Weg: Djordi v/d Wiel (Kozakken Boys), Jasper Campfens (Unitas), Guido van Sant (Unitas), Tiago Faria Da Sliva (Halsteren), Enis Ulusan (Unitas).

Almkerk
Nieuw: Remco den Besten (Veerse Boys), Gijs van ’t Hof (eigen jeugd), Niels Hofstede (eigen jeugd), Pascal Ippel (Roda Boys), Mitchell Kerkwijk (Wilhelmina’26), Michael Klop (Roda Boys), Jurre van Laarhoven (Raamsdonk).
Weg: Walter Pellekaan (stopt), Aljan Dekker (VVAC), Fabio de Lang (Veerse Boys), Michiel Marinissen (Sleeuwijk), Max Pellikaan (Sleeuwijk), Tim Saaman (Woudrichem).

GRC 14
Nieuw: -
Weg: Martin Kant (Sparta’30).

Altena
Nieuw: Patrick Zwart (Unitas), Robin de Keijzer (Roda Boys), Stefan de Keijzer (Roda Boys), Eddie Wijtvliet (Sleeuwijk), Thijs van Helvert (Sleeuwijk), Steve Couwenberg (DESK).
Weg: Alberto Klop (Sparta’30), Maarten de Bruijne (Sleeuwijk), Daan v/d Pluijm (Raamsdonk), Bastiaan van Houwelingen (Sleeuwijk), Remon Duijzer (stopt).

GDC
Nieuw: Maarten van Wijlen (RKDVC).
Weg: Mitchell Landbrug (België)

Wilhelmina’26
Nieuw: Nick Linnenbank (WSC), Dilan van Son (Haartsteeg), Martijn Knoop (Sleeuwijk).
Weg: Mitchell Kerkwijk (Almkerk), William Colijn (SV Capelle), Corjan Vos (Kozakken Boys), Jeroen van Herwijnen (stopt), Bart Groen (stopt).

Sleeuwijk
Nieuw: Patrick de Coninck (Barendrecht), Maarten de Bruijne (Altena), Michiel Marinissen (Almkerk), Arjo Nederveen (Woudrichem), Frans v/d Steenhoven (Roda Boys), Arjan van Vuuren (geen club), Benjamin de Gans (Brederodes), Max Pellikaan (Almkerk), Bastiaan van Houwelingen (Altena).
Weg: Sven den Haan (stopt voorlopig), Niels den Haan (Heerenveen), Eddie Wijtvliet (Altena). 

Woudrichem
Nieuw: Yoeri Duyzer (Schelluinen), Lex Kramers (Unitas), Tim Saaman (Almkerk), Jamy Goemaat (WNC).
Weg: Arjo Nederveen (Sleeuwijk).

NOAD’32
Nieuw: Erik Roubos (eigen jeugd), William Lagrouw (eigen jeugd), Twan ’t Lam (eigen jeugd), Corne Millenaar (eigen jeugd), Julian Vos (eigen jeugd), Max Bouwmeester (eigen jeugd), Nimsy Sonneveld (eigen jeugd), Bruce Lubberdink (eigen jeugd), Fouad Akridi (Jan van Arckel), Boedi Banio (BVV), Martin de Bekker (RKJVV), Matthieu de Bekker (RKJVV), Joey van Engelen ( Jan van Arckel), Matthijs Fitters (RKDVC), Mo Maklouf (BVV).

Weg: Ahmet Turkucu (Oosterhout), Rowin Pruijssers (Good Luck), Lars v/d Wende (stopt).

Sparta’30
Nieuw: Martin Kant (GRC 14), Alberto Klop (Altena), David v/d Heuvel (Dussense Boys), Brian van Dortmont (Dussense Boys), Martijn de Graaf (Sleeuwijk).
Weg: Arnald Smits (stopt), Jeffrey v/d Loo (stopt), Dick Wind (stopt).

Be Ready
Nieuw: Ben Hoeke (Altena), Kewin van Dun (Veerse Boys), Mitchell de Rooy (Veerse Boys), Alex Smekes (Irene’58), Nicky Molenaar (Irene’58), Michiel Geijsman (geen club), Giliano Lenz (Boeimeer).
Weg: Corne Theuns (Good Luck).

HHC’09
Nieuw: Deniz Alkan (Baardwijk), Shakeb Ahonzada (RKDVC)
Weg: Patrick van Bladel (stopt), Tarik Inan (lager elftal).

Dussense Boys
Nieuw: -
Weg: David v/d Heuvel (Sparta’30), Brian van Dortmont (Sparta’30).

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie