Logo regio-voetbal.nl
Uitslagen en programma oefenduels in de winterstop
Uitslagen en programma oefenduels in de winterstop (regio-voetbal.nl)

Uitslagen en programma oefenduels in de winterstop

  •   keer gelezen   Nieuws

REGIO - Tal van regioclubs gaan in de winterstop op trainingskamp, al dan niet in het buitenland. Maar er wordt ook veel in eigen omgeving geoefend.

Hieronder een overzicht van de ons bekende oefenwedstrijden en uitslagen:

DINSDAG 12 JANUARI
Achilles Veen - Roda Boys: 1-1
Nieuw-Lekkerland - Alblasserdam: 4-2
Altena - Neo'25: 3-1
Almkerk - Sparta'30: 3-1
VVAC - Wilhelmina'26: 3-2
Streefkerk - Heerjansdam
Asperen - Haaften: afgelast
Loosdrecht - SC Everstein
Benschop - HSSC'61: 1-0
Groot-Ammers - Bergambacht: 3-2
Sleeuwijk - GJS: 3-2
Schoonhoven - GVV Geldermalsen: 3-3
ASWH - SHO: 0-0
SVS'65 - DSS'14: 4-1
DFC - Wieldrecht
SteDoCo - LRC Leerdam: 1-2
St. Michielsgestel - Nivo Sparta: 1-1
Focus'07 - Maarssen: 0-1
IFC - Oosterhout: 4-6

WOENSDAG 13 JANUARI
20:00 uur, IFC - Unitas zon

ZATERDAG 16 JANUARI
12:00 uur, Wilhelmina'26 - Herovina (veld Kozakken Boys)
13:45 uur, De Alblas - De Zwerver
14:00 uur, Focus'07 - ASH
14:30 uur, LRC Leerdam - SC Amstelwijck (op kunstgras GVV Raptim)
14:30 uur, Sliedrecht - Almkerk
14:30 uur, Drechtstreek - SVW
14:30 uur, Asperen - Woudrichem
14:30 uur, Altena - Sarto
14:30 uur, Brederodes zat - VRC
14:30 uur, Lienden zat - MVV'58
14:30 uur, TSC - GJS
14:30 uur, Peursum - ASV Arkel
14:30 uur, Tricht - Loosdrecht 
14:30 uur, GDC - Sparta'30
14:30 uur, Schelluinen - Schoonhoven (op kunstgras SVW)
14:30 uur, Nivo Sparta 2 - Haaften
14:30 uur, BVCB - VVGZ
15:00 uur, Pelikaan - SV Meerkerk
15:00 uur, Sleeuwijk - SV Noordeloos
15:00 uur, Groot-Ammers - Zuilichem
15:00 uur, GRC 14 - WNC
15:00 uur, SVS'65 - LRC Leerdam 2
17:00 uur, Nivo Sparta - HRC'14
19:00 uur, Brabantia (Eindhoven) - Ameide (districtsbeker Zuid I)


ZONDAG 17 JANUARI
14:30 uur, MSV'19 - Unitas zon
14:30 uur, CD Munda - SC Everstein (trainingskamp Marbella)

DINSDAG 19 JANUARI
20:00 uur, OJC Rosmalen - LRC Leerdam
20:00 uur, SVW - GJS
20:00 uur, WNC - Tricht
20:00 uur, VVAC - Schoonhoven
20:00 uur, Drechtstreek - De Zwerver
20:00 uur, Asperen - Wilhelmina'26
20:00 uur, BLC - MVV'58
20:00 uur, Alem - Well
20:00 uur, Bergambacht - Streefkerk
20:00 uur, GSC/ODS - HSSC'61

ZATERDAG 23 JANUARI
14:30 uur, Ticht - Rijsoord

ZATERDAG 30 JANUARI
14:30 uur, Tricht - DFS Opheusden (schaduwwedstrijd)

DONDERDAG 4 FEBRUARI
20:00 uur, Gemert - Nivo Sparta

ZATERDAG 6 FEBRUARI
14:30 uur, Tricht - Lopik

ZATERDAG 13 FEBRUARI
14:30 uur, Tricht - Sparta'30 (schaduwwedstrijd)

Aanvullingen op het oefenprogramma kunnen worden doorgegeven via e-mail (rick@regio-voetbal.nl), Twitter (@RVoetbal) of worden gepost op onze Facebookpagina.

Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen