Logo regio-voetbal.nl
Uitslagen en programma oefenwedstrijden
Uitslagen en programma oefenwedstrijden (regio-voetbal.nl)

Uitslagen en programma oefenwedstrijden

  •   keer gelezen   Nieuws

REGIO - Tal van regioclubs gaan in de winterstop op trainingskamp, al dan niet in het buitenland. Maar er wordt ook veel in eigen omgeving geoefend.

Hieronder een overzicht van de ons bekende oefenwedstrijden en uitslagen:

ZATERDAG 9 JANUARI
Kozakken Boys 2 - SVW: 2-0
SC Everstein - Leerdam Sport'55: 2-1
Sparta'30 - Unitas zat: 2-3
Woudenberg - Papendrecht (Algarve Cup): 1-0
LRC Leerdam - AFC Quick (Algave Cup): 1-0
LRC Leerdam - Vitesse Delft (Algarve Cup): 2-0
Tholense Boys - Ameide: 4-0
LTC Assen - Heukelum: 3-4
Zigo - GDC: 1-0
SteDoCo - Prestige Sports: 5-2
Peursum - Zuilichem: 5-1
VVGZ - KHC: 2-0
14:00 uur, Groot-Ammers - oud-GrootAmmers
Achilles Veen - RKC Waalwijk: 0-2
ASWH - Brabant United: 3-1
VVAC - De Zwerver: 2-1
Kesteren - Haaften: 1-6
SV Capelle - Lewedorpse Boys: 3-2
14:30 uur, SV Meerkerk - Montfoort: 4-1
Spirit - Heerjansdam: 4-0
14:30 uur, GRC 14 - Westlandia (trainingskamp Torremolinos)
SVS'65 - HSSC'61: 0-2
RVVH - VVSB: 2-1
Noad'32 - Nivo Sparta 2: 8-3
WNC - Oude Maas: 0-1
Heerde - Roda Boys: 0-3 
Sliedrecht - Capelle: 2-2

ZONDAG 10 JANUARI
13:00 uur, HRC'14 - Alem
SVV'04 - Nivo Sparta: 0-3
DSC - Rohde: 3-2
DSC 2 - Heerewaarden: 3-0

DINSDAG 12 JANUARI
20:00 uur, Achilles Veen - Roda Boys
20:00 uur, Nieuw-Lekkerland - Alblasserdam
20:00 uur, Altena - Neo'25
20:00 uur, Almkerk - Sparta'30
20:00 uur, VVAC - Wilhelmina'26
20:00 uur, Streefkerk - Heerjansdam
20:00 uur, Asperen - Haaften
20:00 uur, Loosdrecht - SC Everstein
20:00 uur, Benschop - HSSC'61
20:00 uur, Groot-Ammers - Bergambacht
20:00 uur, Sleeuwijk - GJS
20:00 uur, Schoonhoven - GVV Geldermalsen
20:00 uur, SVS'65 - DSS'14
20:15 uur, SteDoCo - LRC Leerdam
20:15 uur, St. Michielsgestel - Nivo Sparta

WOENSDAG 13 JANUARI
20:00 uur, IFC - Unitas zon

ZATERDAG 16 JANUARI
14:30 uur, LRC Leerdam - SC Amstelwijck
14:30 uur, Sliedrecht - Almkerk
14:30 uur, Drechtstreek - SVW
14:30 uur, Asperen - Woudrichem
14:30 uur, Brederodes zat - VRC
14:30 uur, Lienden zat - MVV'58
14:30 uur, TSC - GJS
14:30 uur, Peursum - ASV Arkel
14:30 uur, Tricht - Loosdrecht 
14:30 uur, GDC - Sparta'30
14:30 uur, Schelluinen - Schoonhoven
14:30 uur, Nivo Sparta 2 - Haaften
15:00 uur, Pelikaan - SV Meerkerk
15:00 uur, Groot-Ammers - Zuilichem
15:00 uur, GRC 14 - WNC
15:00 uur, SVS'65 - LRC Leerdam 2
17:00 uur, Nivo Sparta - HRC'14
19:00 uur, Brabantia (Eindhoven) - Ameide (districtsbeker Zuid I)


ZONDAG 17 JANUARI
14:30 uur, MSV'19 - Unitas zon
14:30 uur, CD Munda - SC Everstein (trainingskamp Marbella)

DINSDAG 19 JANUARI
20:00 uur, OJC Rosmalen - LRC Leerdam
20:00 uur, SVW - GJS
20:00 uur, WNC - Tricht
20:00 uur, VVAC - Schoonhoven
20:00 uur, Asperen - Wilhelmina'26
20:00 uur, BLC - MVV'58
20:00 uur, Bergambacht - Streefkerk (onder voorbehoud)

ZATERDAG 23 JANUARI
14:30 uur, Ticht - Rijsoord

DINSDAG 26 JANUARI
20:00 uur, Tricht - LRC Leerdam

ZATERDAG 30 JANUARI
14:30 uur, Tricht - DFS Opheusden (schaduwwedstrijd)

DONDERDAG 4 FEBRUARI
20:00 uur, Gemert - Nivo Sparta

ZATERDAG 6 FEBRUARI
14:30 uur, Tricht - Lopik

ZATERDAG 13 FEBRUARI
14:30 uur, Tricht - Sparta'30 (schaduwwedstrijd)

Aanvullingen op het oefenprogramma kunnen worden doorgegeven via e-mail (rick@regio-voetbal.nl), Twitter (@RVoetbal) of worden gepost op onze Facebookpagina.

Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen