Logo regio-voetbal.nl
Overzicht oefenwedstrijden in de regio
Overzicht oefenwedstrijden in de regio (regio-voetbal.nl)

Overzicht oefenwedstrijden in de regio

  •   keer gelezen   Nieuws

REGIO - De voorbereiding op het nieuwe seizoen heeft, vooral bij de hoger spelende clubs, een aanvang genomen.


In de aanloop naar de competitiestart geeft Regio-Voetbal wekelijks een overzicht van (de bij onze redactie bekende) oefenwedstrijden. Aanvullingen zien we graag tegemoet. Bij voorbaat dank!

Oefenduels kunnen worden doorgegeven via e-mail (rick@regio-voetbal.nl), Twitter (@RVoetbal) of op onze Facebookpagina worden geplaatst.

DINSDAG 28 JULI
19:00 uur, FC Dordrecht - FC Oss (terrein WNC)
19.30 uur, SteDoCo - VVCS (selectie van spelers die momenteel contractloos zijn)

ZATERDAG 1 AUGUSTUS
14:30 uur, SteDoCo - LRC Leerdam
14:30 uur, SVMM - HSSC'61
14:30 uur, Oranje Wit - Bolnes
14:30 uur, XerxesDZB - VVGZ
15:00 uur, Quick Boys - Kozakken Boys

ZONDAG 2 AUGUSTUS
14:00 uur, Brederodes zon - UNIO

DINSDAG 4 AUGUSTUS
19:30 uur, LRC Leerdam - FC Dordrecht
19:30 uur, Almkerk - Unitas-zondag
20:00 uur, Hercules - SteDoCo
20:00 uur, Kozakken Boys - VVA'71
20:00 uur, Nieuw-Lekkerland - DCV
20:00 uur, DHV - Drechtstreek
20:00 uur, Wilhelmina'26 - GVV Geldermalsen
20:00 uur, VVGZ - Nieuwerkerk

DONDERDAG 6 AUGUSTUS
20:00 uur, Sleeuwijk - RKDVC

ZATERDAG 8 AUGUSTUS
v.a. 12:00 uur, Rob Colijn Memorial bij vv Schelluinen. Met: GJS, SVW, Herovina en Schelluinen.
Toernooischema:
12:00-12:30 uur, Schelluinen - SVW
12:35-13:05 uur, GJS - Herovina
13:10-13:40 uur, SVW - GJS
13:45-14:15 uur, Herovina - Schelluinen
14:20-14:50 uur, SVW - Herovina
14:55-15:25 uur, Schelluinen - GJS

12:00 uur, De Valleivogels - Brederodes zon
12.00 uur, Kozakken Boys comb – Nieuw Lekkerland
14:00 uur, Groot-Ammers - Lekvogels
14:30 uur, Kozakken Boys - Achilles Veen
14:30 uur, Delta Sport - SteDoCo
14:30 uur, LRC Leerdam - Woudenberg
14:30 uur, Alblasserdam - Hardinxveld
14:30 uur, GRC 14 - VC Vlissingen (zo)
14:30 uur, De Alblas - Sliedrecht
14:30 uur, Drechtstreek - De Zwerver
14:30 uur, ASWH - JSV Nieuwegein
14:30 uur, Wilhelmina'26 - Jan van Arckel
14;30 uur, Kozakken Boys comb 2/1 - GDC
14:30 uur, WNC - Lunteren
14:30 uur, IFC - Unitas-zat
14:30 uur, Leerdam Sport'55 - DESTO
14:30 uur, sv Meerkerk - IJFC
14:30 uur, Tricht - Sparta'30
14:30 uur, Streefkerk - Oud-Beijerland
14:30 uur, Woudrichem - ASH
14:30 uur, Gouda-za - Schoonhoven
14:30 uur, Wieldrecht - Groot-Ammers
14:30 uur, HSSC'61 - Maarssen
14:30 uur, Vuren - Altena comb 1/2
14:30 uur, Asperen - Kesteren
14:30 uur, MVV'58 - LRC comb.
14:30 uur, Groote Lindt - Heerjansdam
14:30 uur, Rijnmond HS - VVGZ
14:30 uur, Wieldrecht - Haaften
14:30 uur, Bruse Boys - Sleeuwijk
14:30 uur, Spirit - Zwaluwen
14:30 uur, Be Ready - De Meeuwen
15:00 uur, Pelikaan - Rozenburg
18:00 uur, Roda Boys - Nemelaer

ZONDAG 9 AUGUSTUS
12:00 uur, Rhelico - Wadenooijen
13:00 uur, RKVSC - LSV
14:00 uur, BVV Den Bosch - Vriendenschaar
14:30 uur, Spartaan'20 - IFC zon

DINSDAG 11 AUGUSTUS
19:30 uur, Ameide - Streefkerk (Kontaktbokaal bij vv Ameide)
19:30 uur, Peursum - VVAC (Kontaktbokaal bij vv Ameide)
19:30 uur, Achilles Veen - GDC (Aalburg Cup bij Wilhelmina'26)
19:30 uur, Altena - Woudrichem
19:30 uur, ASWH - SC Feyenoord (bij vv Smitshoek)
19:30 uur, GVV'63 - Vlijmense Boys
19:30 uur, Lekvogels - SV Noordeloos
19:30 uur, Sv Meerkerk - Brederodes-zat
19:30 uur, Roda Boys - SVS'65
19:30 uur, Groote Lindt - Spartaan'20
19:30 uur, ASWH - SC Feyenoord (bij vv Smitshoek)
19:30 uur, Haaften - Herovina
19:45 uur, Kerkwijk - Hedel
20:00 uur, WNC - SteDoCo
20:00 uur, VVGZ - Nieuw-Lekkerland
20:00 uur, Geinoord - Schoonhoven
20:00 uur, Heukelum - Tricht
20:00 uur, VVIJ - LRC Leerdam
20:00 uur, Drechtstreek - GJS
20:00 uur, SVW - Unitas-zat
20:00 uur, Schijndel - Nivo Sparta
20:00 uur, Alblasserdam - FC Vlotbrug
20:00 uur, Groot-Ammers - Focus'07
20:00 uur, Kozakken Boys 2 - GRC 14
20:00 uur, Spirit - Pelikaan
20:00 uur, Asperen - Hardinxveld
20:00 uur, HSSC'61 - SVM
20:00 uur, FC Perkouw - Gouderak
20:00 uur, TGG - MVV'58
20:00 uur, Maaskantse Boys - RKVSC
20:00 uur, Be Ready - HHC'09
20.00 uur, Almkerk - Focus'07
20.00 uur, SVS'65 - Groot-Ammers

WOENSDAG 12 AUGUSTUS
20:00 uur, Dilettant - Slikkerveer
20:00 uur, IFC zon - TAVV

DONDERDAG 13 AUGUSTUS
19:30 uur, Wilhelmina'26 - Noad'32 (Aalburg Cup bij Wilhelmina'26)
20:00 uur, De Alblas - IFC zat
20:30 uur, Vriendenschaar - Unitas zon

VRIJDAG 14 AUGUSTUS
19;30 uur, Gouderak - Moordrecht (Jan Lingen Bokaal bij vv Gouderak)
20:30 uur, Haastrecht - Stolwijk (Jan Lingen Bokaal bij vv Gouderak)

ZATERDAG 15 AUGUSTUS
12:00 uur, Capelle - ASWH (bij vv Smitshoek)
13:00 uur, Focus'07 - Brederodes zon
14:00 uur, Kozakken Boys comb - LRC Leerdam (open dag Kozakken Boys)
14:00 uur, WDS - Groot-Ammers
14:00 uur, Altena - De Bilt
14:00 uur, Spirit - Zwaluwen'30
14:00 uur, Lekkerkerk - Zwarte Pijl
14:30 uur, Heinenoord - Jong FC Dordrecht (toernooi Oranje Wit)
14:30 uur, Nieuw-Lekkerland - Piershil
14:30 uur, Drechtstreek - Alblasserdam
14:30 uur, Sleeuwijk - sv Meerkerk
14;30 uur, Heerjansdam - GJS
14:30 uur, GRC 14 - Heukelum
14:30 uur, Spijkenisse - Rijsoord
14:30 uur, SC Amstelwijck - DTS Ede
14:30 uur, Groote Lindt - DEV Doorn
14:30 uur, SteDoCo - Jong Volendam
14:30 uur, Leerdam Sport'55 - SVW
14:30 uur, De Alblas - Unitas zat
14:30 uur, Hardinxveld - IFC zat
14:30 uur, Schoonhoven - Pernis
14:30 uur, Schelluinen - Oosterhout zat
14:30 uur, Finale Kontaktbokaal bij vv Ameide
14:30 uur, Wedstrijd om 3e en 4e plaats Kontaktbokaal bij vv Ameide
14:30 uur, FC Perkouw - Excelsior am
14:30 uur, SC Everstein - ASH
14:30 uur, ASV Arkel - Vuren
14:30 uur, UNI - Brederodes zat
14:30 uur, Haaften - HRC'14
14:30 uur, Benschop - Scherpenzeel
14:30 uur, MVV'58 - Jan van Arckel
14:30 uur, HSSC'61 - EDO
14:30 uur, Tricht - CDW
14:30 uur, Limburgia - Sliedrecht (tijdens trainingskamp in Limburg)
15:00 uur, Asperen - Good Luck
15:00 uur, FC Zutphen - Pelikaan
15:00 uur, GDC - Noad'32 (Aalburg Cup bij Wilhelmina'26)
16:00 uur, GVV'63 - Wilhelmina
16:00 uur, RKVSC - SVS'65
17:00 uur, Wilhelmina'26 - Achilles Veen (Aalburg Cup bij Wilhelmina'26)
17:00 uur, Kozakken Boys com - Zwaluwen (open dag Kozakken Boys)
17:00 uur, OSS'20 - Roda Boys
17:00 uur, Woudrichem - SC 't Zand
18:00 uur, Alem - MOSA'14

ZONDAG 16 AUGUSTUS
12:00 uur, FC Schadewijk - Hedel
12:00 uur, Be Ready - Beesd
12:00 uur, Troostfinale Jan Lingen Bokaal bij vv Gouderak
14:00 uur, Finale Jan Lingen Bokaal bij vv Gouderak
13:00 uur, Rhelico - Unitas'28
14:00 uur, Vriendenschaar - DSC
14:30 uur, IFC zon - XerxesDZB

DINSDAG 18 AUGUSTUS
19:00 uur, Roda Boys - WSC
19:30 uur, Heinenoord - Almkerk
19:30 uur, De Zwerver - Nieuw-Lekkerland
19:30 uur, Altena - Unitas zat
19:30 uur, Excelsior Maassluis - ASWH
19:30 uur, Sliedrecht - Achilles Veen
19:30 uur, LRC - Sleeuwijk
19:30 uur, Woudrichem - SVS'65
19:30 uur, Haaften - DSS'14
19:30 uur, OSC'45 - Hedel
19:30 uur, GVV - GVV'63
19:30 uur, RKDVC - Wilhelmina'26
19.30 uur, Meerkerk - Papendrecht
19:45 uur, Sparta'30 - GRC 14
20:00 uur, Pelikaan - Wieldrecht
20:00 uur, ASV Arkel - Brederodes zat
20:00 uur, Nieuwerkerk - DCV
20:00 uur, GJS - LRC Leerdam
20:00 uur, BVV zon - GDC
20:00 uur, XerxesDZB - Rijsoord
20:00 uur, Altena - Unitas zat
20:00 uur, Heerjansdam - Drechtstreek
20:00 uur, Leerdam Sport'55 - WNC
20:00 uur, Hardinxveld - ASWH 2
20:00 uur, Nivo Sparta - Helvoirt
20:00 uur, Groote Lindt - Papendrecht
20:00 uur, 's-Gravendeel - VVAC
20:00 uur, Schelluinen - Zuilichem
20:00 uur, Heukelum - Teisterbanders
20:00 uur, Groot-Ammers - Barendrecht 2
20:00 uur, Beesd - SC Everstein
20:00 uur, Heukelum - Teisterbanders
20:00 uur, Schoonhoven - Stolwijk
20:00 uur, SV Noordeloos - VVGZ comb
20:00 uur, Focus'07 - Brederodes zat
20:00 uur, SV Loosdrecht - Benschop
20:00 uur, Noad'32 - MVV'58
20:00 uur, Be Fair - VVGZ
20:00 uur, RKVSC - Essche Boys
20:15 uur, Brederodes zon - Cabauw

WOENSDAG 19 AUGUSTUS
20:00 uur, FC Perkouw - Dilettant
20:00 uur, IFC zon - Slikkerveer

DONDERDAG 20 AUGUSTUS
20:00 uur, Rhelico - Raptim

DINSDAG 1 SEPTEMBER
20:00 uur, Brederodes zat - Benschop
20:00 uur, RKKSV - Haaften
20:00 uur, Hedel - Riel

Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen